475 Shares 1858 views

Jak utrzymać kontakty z „Android” na komputerze i skonfigurować synchronizację

Dzisiaj mówimy o tym, jak zachować kontakty z „Android” na komputerze, a proces ten ma wiele funkcji. Przede wszystkim, aby uchronić się przed przypadkową utratą wszystkich numerów telefonicznych, aby zsynchronizować urządzenie z Google.


unia

Tak, włącz smartfonie i uruchomić go w Internecie. Po otrzymaniu połączenia przejść do „Ustawienia” i znajdź pozycję „Konta”. Tutaj wybierz swoje konto. Wcisnąć przycisk „Użyj istniejącego”, a następnie podać hasło i login Gmail. Jeśli konto w tym serwisie nie jest dostępny, możemy kliknąć przycisk „Utwórz”. Podczas konta podłączyć nazwisko, imię, login i hasło do poczty. Ponadto, także wprowadzić numer telefonu, aby powiązać go z konta Gmail. Po wykonaniu tych czynności menu synchronizacji przed nami. Dzięki niemu będziemy w stanie zrozumieć, w jaki sposób przenieść swoje kontakty z „Android” przez 5 minut.

transfer

W menu synchronizacji, możemy wybrać liczbę elementów. Wśród nich: „Kalendarz”, „Web Albums”, „E” i „Kontakty”. Kładziemy czek obok „Synchronizacja: Styki” funkcji i nacisnąć przycisk „Update”. W ten sposób dokonuje konserwacji i kontaktach transferów smartphone „Android”. Synchronizacja może rozpocząć się automatycznie, ale przez nas w żaden sposób trzeba czekać do zakończenia operacji.

plik

Po wykonaniu wszystkich powyższych kroków, otwarty Gmail-mail na komputerze. Zatwierdza system za pomocą nazwy użytkownika i hasła, które zostały wcześniej wymienione w telefonie. Przejście do lewego górnego rogu i szukać go przycisk «Gmail», który znajduje się pod nazwą Google. W menu, które się pojawi, wybierz opcję „Kontakt”. Okno z numerem telefonu i nazwa pojawi się po kliknięciu. Wszystko to może być zapisany jako oddzielny plik. Teraz znasz inny sposób, jak utrzymać kontakty z „Android” na komputerze. Używając go, nie straci kontaktu z rodziną i współpracownikami.

archiwum

Następnie omówimy jak utrzymać kontakty z „Android” na komputerze w formacie skompresowanym. Aby to zrobić, należy wprowadzić «Google wynos„. Kliknij na liście funkcji „wybierz Usługi” wybrać pozycję „Kontakty”. W niektórych przypadkach konieczne jest ponowne wprowadzenie hasła. Nie martw się. Google będzie, najprawdopodobniej używa tego jako dodatkową ochronę.

Następnie wykonujemy ustawienie archiwum. Kliknij ikonę strzałki w prawym dolnym rogu i wybierz typ «» HTML. Potem, przy użyciu „Utwórz archiwum”. Teraz już wiesz, jak inną opcję, aby zapisać wszystkie numery telefonów w komputerze, jeśli masz Android.

Ostatnim krokiem jest proste, archiwum zostanie utworzony automatycznie, będziemy pobrać plik do komputera za pomocą odpowiedniego przycisku. Rozpakuj pakiet ten da nam plik o nazwie „Wszystkie adresy”. To jest po prostu przechowywane kontakty.

programy specjalne

Następnie zastanowić się, jak zachować „Androind” kontakty ze specjalnych aplikacji, które można pobrać do smartfonu lub komputera. Rozwiązania te oferują szereg ciekawych funkcji, na przykład, przekazywanie danych w dokumencie Excel. Zacznijmy od opisania Android PC Suite – jedna z najlepszych aplikacji do synchronizacji mobilnego systemu operacyjnego komputera.

Narzędzie zapewnia wygodny SMS i kontakty. Obsługuje tworzenie kopii zapasowych do komputera danych osobowych. Są to połączenia, wiadomości i kontakty. Obsługuje instalację motywy i tapety. Wysyłać wiadomości i wykonywać połączenia bezpośrednio z komputera może być. Obecne dzwonki Converter. Narzędzie pozwala na instalowanie aplikacji pobranych na systemie operacyjnym Android PC bez użycia sieci sklepów „Google”.

Można wziąć zrzuty ekranu telefonu. Urządzenie zapewnia funkcję zarządzania bezpośrednio z komputera PC. Dostępne kopiowanie, usuwanie, przenoszenie, wyświetlić wszystkie pliki i foldery w telefonie. Ponadto, dane mogą być wymieniane między telefonem a komputerem. Istnieje funkcja wyszukiwania folderów i plików w urządzeniu na bazie „Android”. Można zobaczyć uruchomione procesy i aplikacje w systemie operacyjnym telefonu. Jeśli jest to pożądane, mogą one być zamknięte. Korzystanie z oprogramowania jest łatwo wyłączyć lub zrestartować smartphone. I wreszcie, obsługuje pracę z rejestru systemowego „Android”.

wielofunkcyjny asystent

Poniższy program, który może nam pomóc w przeniesieniu kontaktów (i nie tylko), zwany Android Sync. Dodatkowo do książki telefonicznej, narzędzie to pozwala na synchronizację kalendarza. Android-Sync – kompaktowy program, który, między innymi, aktywnie współpracuje z klientem Outlook. Program realizuje przekazywanie informacji za pośrednictwem własnego konta lokalnego do maksymalnego ograniczenia dostępu stron trzecich do prywatnych informacji.

Narzędzie obsługuje różne wersje platformy mobilnej od Eclair. Lista dostępnych wersji stale się rozszerza, więc deweloperzy nie zapomnij zaktualizować program w odpowiednim czasie. Aby zapewnić synchronizację, podłącz urządzenie do komputera za pomocą kabla USB. Następny Android Sync automatycznie wykryje urządzenie i dostarczać informacje techniczne o nim. Aby rozpocząć synchronizację, wystarczy wybrać dane. Pracuj z tego rozwiązania jest wygodna i prosta. Teraz, gdy wiesz, jak zachować kontakty z „Android” na komputerze i jak dostosować pełną synchronizację smartfona z komputerem.