183 Shares 5116 views

Najlepsze tanie smartfony: opinie, opisy, specyfikacje i opinie. Dobry tani smartfon „Android”

Teraz jesteśmy ze trzeba będzie dowiedzieć się, co najlepsze tanie smartfonów na „Android” jest dostępna w sklepach już dziś. Ogólnie rzecz biorąc, odpowiedź na to pytanie może być trudne. Po tym wszystkim, każdy klient ich potrzeb i budżetu. Ale, mimo wszystko, jeśli cena jest podstawowym, to zawsze jest to możliwe, aby podnieść tani smartfon z dobrym aparatem i innych wartościowych cech. Nauczmy się rozpocząć, że przede wszystkim należy zwrócić uwagę, aby w odniesieniu do tego tematu.

dowiedzieć się, jak wybrać

Jak wybrać smartfon tani, ale dobry? będzie musiał wziąć pod uwagę wiele chwil. Opisać cały proces jest bardzo długi. Tak, wiemy tylko najważniejsze punkty. Pierwszą rzeczą jaką należy szukać jest producentem. Nie jest tajemnicą, że firma odgrywa ważną rolę w odniesieniu do jakości urządzenia. Najbardziej popularna firma "Nokia", "Samsung", "Asus", "Eychtisi".

Myślisz o tym, jak wybrać smartfon tani, ale dobry? Będzie musiał także zwrócić uwagę na ciele. Powinien być zawartość silikonu lub metalu. W skrajnych przypadkach, model powinien zapewnić dobrą osłonę. Oczywiście, należy zwrócić uwagę na głównych cech smartphone. Należą do nich: rozmiar ekranu, procesor, wersję systemu operacyjnego, pamięci i wbudowanej pamięci, aparat i tak dalej. W ogóle, jeśli jesteś zainteresowany w najlepszych tanich smartfonach, można zwrócić uwagę na możliwości oferowanych poniżej. Być może wśród nich wybrać coś wartościowego.

Fly Nimbus 4

Pierwsza opcja, co jest możliwe tylko oferować tę Fly Nimbus 4. Sama „Fly” nie jest bardzo popularny. Jednak w ostatnich latach produkcja smartfony są uważane za dobre. I, oczywiście, jest dostępna. Fly Nimbus 4 będzie kosztować maksymalnie 8000 rubli. Cena waha się, ale minimalny próg sięga 5000. W zasadzie, nie tak drogie.

Oczywiście, system operacyjny w „Fly Nimbus 4” – jest to „Android”. Wersja dość nowy, 4,4. można łatwo zaktualizować go, jeśli to konieczne. Jest to niedrogi smartfon z dobrego telefonu z aparatem do stoiostyu do 9 000. W modelu są dwa: z przodu (0,3 megapiksela) i tylna (5MP). Procesor 4 rdzenie. Częstotliwość taktowania 1,3 GHz każdego. To wystarczy, aby uruchomić wiele aplikacji i gier. Przekątna – 5,5 cala, jest szkło specjalne ochronną. Powered Fly Nimbus 4 długie. Odnosi się to również do korzystania z aktywnego trybu i autonomiczne. Ale model ten jest uważany za uciążliwe. Nie każdy jest wygodne. Plus, na Fly Nimbus 4 bardzo mało pamięci RAM. Smartfon jest ich tylko 512 MB. Nie wszyscy to wystarczy.

Alcatel C3 4033D

Który smartfon jest dobre i niedrogie? Na przykład, można zaoferować całkiem opcję budżetu z „Alcatel”. Ten Alcatel C3. Model ten jest bardzo popularny wśród studentów. Dokładniej, wśród rodziców, którzy chcą nauczyć dziecko korzystać z telefonu. Jest taki cud techniki od 2 do 5 tysięcy rubli. 4-calowy wyświetlacz ma dość duże wymiary, a także możliwość korzystania z kart 2-SIM jednocześnie. Procesor dwurdzeniowy z zegarem 1,3 GHz. systemu operacyjnego Alcatel C3 nie jest tak nowa, jak w poprzednim przypadku, jest to „Android 4.2”. Ale można łatwo uaktualnić w razie potrzeby. Aparat nie jest bardzo dobry – 3,2 megapikseli. Przód ucieleśnieniem zalogowany. Więc czasem trzeba iść do małych poświęceń dla dobra przystępności. Plus, RAM w Alcatel POP C3 4033D zbyt mało, 512MB. Bateria według odbiorców, raczej słaby. Ale to generalnie dobry tani smartfon „Android”. Wychodzić z nim w Internecie i wykonywania połączeń i pisania wiadomości bez problemów. I dobre zdjęcia zrobić również możliwe.

Sony Xperia E1

Następnie mamy do zapoznania się z bardziej popularnych producenta telefonu. Mówimy o „Sony”. Ten producent oferuje najlepsze tanie smartfony z dobrymi możliwościami. Na przykład, spójrz na Sony Xperia E1.

Ekran ma dobrą przekątnej 4,5 cala. Z tym wszystkim, wyświetlacz jest chroniony specjalnym szkłem. On nie daje szybki zarysowania i uszkodzenia urządzenia. Ponadto Sony Xperia E1 dobre tylną (który jest również tylko) Aparat – 3 megapikseli. Można znaleźć więcej dobrych wyników, ale są takie modele są dość drogie. A „eksperyment Sony” będzie kosztować około 7000 rubli. Procesor, prawdę mówiąc, nie bardzo mocny: 2 rdzenie na 1.2GHz. Co o pamięci RAM? Jest taka sama jak w poprzednich modelach, 512 MB. Przed nami jest dobry niedrogi smartfon „Android”. Jednak z odrobiną przestarzałych wersji oprogramowania. Następnie ustaw "Android 4.3". Obsługuje Sony Xperia E1 kartę SIM tylko 1. Ale jest to niedrogi smartfon z dobrym aparatem i baterią dla tej kategorii cenowej. Więc zwrócić uwagę na telefonie trzeba.

Fly Cirrus 1

I tu jest kolejny dość tani smartfon z dobrym aparatem. Mówimy znowu o „Fly”. Tym razem mamy do czynienia z modelem Fly Cirrus 1. Ma dość duży ekran – 5 cali po przekątnej, jest w stanie rozpoznać i wyświetlić do 16 mln kolorów. Obraz jest zawsze ostry i jasny. Procesor według odbiorców, raczej mocny – 4 rdzenie. Częstotliwość każdy – 1,2 GHz. Jest pomocy karty SIM 2, a także o dużej prędkości (WiFi, G3). W zasadzie te usługi mają we wszystkich innych smartfonów. RAM wystarczy tutaj – 1GB.

Ponadto, jak już wspomniano, Fly Cirrus 1 – dobry smartfon budżet „Adroide” (ostatnia wersja 5.1), który jest wyposażony w bardzo dobry aparat. Co więcej, niektóre z nich tutaj: przedniej (2 M), a na tylnej ściance (8 M). Jest flash i autofocus. Telefon jest dość długi czas bez ładowania około 4-5 dni w aktywnej pracy. Całkiem przyzwoita wydajność. Może nie tyle dla tego modelu. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę niewielki koszt urządzeniach za około 6000 rubli.

Fly Chic 4

Dobre i tanie telefony (smartfony), jak widać, nie jest tak rzadkim zjawiskiem. Najważniejsze – dokładnie szukać. Na przykład, tutaj jest inna opcja do rozważenia, Fly EVO Chic 4. Ale od poprzedniego modelu, nie różni się zbytnio.

Podobnie jak w poprzednim przypadku, numer telefonu kamery „Front” na 2 megapikseli i „z powrotem” na 8 megapikseli. Jest wsparcie dla obu z dwóch kart SIM. Jedno standardowe ( „stary”) typu, a drugi – mikro. Telefon Fly Chic 4 czterordzeniowy procesor. Każdy rdzeń ma częstotliwość 1,2 GHz. RAM 1 PL tutaj. W rzeczywistości, dla wielu gier i aplikacji jest więcej niż wystarczająco. System OS "Android", choć nieco nieaktualne – 4,4. Ale w razie potrzeby może być łatwo uaktualnione.

Może Fly Chic 4 – niedrogi smartfon z dobrym aparatem i baterią. Kosztowało nas około 7500 rubli, i jest w stanie pracować przez długi czas. W trybie autonomicznym, a także aktywnego użytkowania. Braki na telefon, aby być uczciwym, nie ma specjalnych. Jest to, że niektórzy klienci nie początkowo zadowolony z producentem. Ale gdy „Fly” zyskał niezbyt dobre towarzystwo do produkcji telefonów. Z tego powodu niektórzy ludzie są skłonni do rezygnacji Fly Chic 4.

IconBit MERCURY Q4

Cóż, teraz dla producenta niestandardowego. Najlepsze tanie smartfony są zazwyczaj produkowane marki. Ale jeśli jesteś zmęczony „Samsung”, „Fly”, i tak dalej, warto zwrócić uwagę na „AykonBit”. Chodzi o to, że jest to prawdopodobnie najtańsza opcja tylko z tych, które mogą być oferowane. Warto IconBit NetTAB MERCURY Q4 Razem 4 000 rubli. Model ten jest wyposażony w 2 komory: przednią (0,3 M) i tylny (5 M). Plus, tutaj znajduje się również potężny procesor z normą, a już nam znany wskaźnik – 1,2 GHz. "RAM", według odbiorców, wystarczy – 1GB.

W IconBit NetTAB MERCURY Q4 jest obsługa wielu kart SIM. System operacyjny wtedy, liczne opinie, nieaktualne – „Android 4.1”. Akumulator jest zbyt słaby dla nowoczesnego gadżetu. Przy użyciu, można liczyć tylko na 2-3 dni stabilnej pracy. Chociaż dla sugerowanej cenie jest całkiem do przyjęcia opcji. Więc nie przechodzą przez ten model. Wyszła w 2013 roku, ale wciąż cieszy się dość dobrą popularnością.

ZTE Leo M1

Najlepsze tanie smartfony ucieka. Więc zwrócić uwagę na kilka bardzo godnej ostatniej opcji budżetu. Na przykład, ZTE Leo M1. Jest to, być może, to typowy przedstawiciel niedrogich i funkcjonalnym telefonem. Powinno być „cud” trochę więcej niż 4500 rubli. Z tym wszystkim, producent oferuje kilka interesujących cech. Chociaż nie są one znacznie różni się od wszystkich poprzednio proponowanych modeli.

Chodzi o to, że ZTE Lew M1 quad procesor (1.2 GHz), oraz 1 GB pamięci RAM. Jest wsparcie dla 2 kart SIM. Jako standardowy typ i mikro. Zdarza się, że funkcja ta może być bardzo przydatna. System operacyjny, podobnie jak w wielu smartfonów budżetowych – „Android” wersja 4.2. Ale kupujący twierdzą, że im to odpowiada. Jeśli to konieczne, można użyć „Wi-Fi” -związku i uaktualnienia. Kamera w ZTE Leo M1 nie jest też tak źle. Tylny wyklucza Atmosfera 5 megapikseli, ale przód nie jest bardzo dobra – tylko 1 megapiksela. Ten smartphone przebiega stosunkowo długi czas: 3 do 5 dni bez ładowania.

Lenovo A760

Ta ostatnia opcja jest godna uwagi jest A760 Lenovo. Koszt tego modelu – 5000 rubli. Ogólnie rzecz biorąc, kupujący są przestrzegane „Lenovo”. Ten producent od dawna działa jako całkiem dobry ekspres do smartfonów. Lenovo A760 oferuje klientom wydajny procesor 4-rdzeniowy, jak również standardowe miary pamięci. Jest 1 GB. wersja systemu operacyjnego „Android 4.1”. można użyć w razie potrzeby kilka numerów telefonicznych.

Użytkownicy powiedział Lenovo A760 działa przez długi czas – około 7 dni bez ładowania. Ponadto, aparat tutaj jest dość przyzwoity – 5 megapikseli. Ale nie ma opcji przód. Jednak nie wszyscy zadowoleni z dużych rozmiarów urządzenia. W zasadzie, to nie jest tak przerażające. Rzeczywiście, na ogół dość wysokiej jakości smartfon Lenovo A760, który będzie długo, aby cię zadowolić z ich pracy. Ale trzeba zaufać liczne opinie o telefonach. Tanie smartfony dobrej jakości teraz – to rzeczywistość, a nie mit. I każdy może znaleźć najlepsze rozwiązanie dla niego.