880 Shares 3902 views

Błąd 619 ( „MTS Połącz”): to znaczy, co robić i jak to naprawić?

Pomimo światowego uznania Internetu jako nie tylko między poszczególnymi obywatelami środków komunikacji, ale także jako sposób działania władz publicznych z nich, bardzo dziwne, nadal sytuacja z komunikacją w naszym kraju, nawet w wielu miastach średnich, mieszkańcy nie mają dostępu do normalnej sieci kanałów Internet.


Jeśli mówić o sektorze prywatnym, wszystko jest bardzo złe: główni operatorzy niechętnie przedłużyć oddział na kilka domów, a spółka akcyjna ( „Rostelecom”, na przykład) są często zniechęca od podatku frazy o braku możliwości technicznych.

Nic dziwnego, że jesteśmy niezwykle popularne modemy USB. Pomimo chciwością operatorów telefonii komórkowej, ale często są one w stanie zapewnić odpowiedniej Internet z przyzwoitą szybkością transmisji danych. Ich dystrybucja przyczynia się również do wewnętrznej konkurencji między operatorami. W miastach, które rok zaczyna nabierać tempa Yota: jego modemy dają czasami bardzo przyzwoitą prędkość, której nie można marzyć o innym użytkownikom dostępu do Internetu w małych społecznościach.

Ale dziś będziemy rozmawiać o MTS modemów. Dokładniej o błędy, które często towarzyszy proces ich eksploatacji. Niestety, ale w obliczu niemal co drugi użytkownik.

619 – liczba nieprzyjemne

Już w tytule można zrozumieć, że przedmiotem naszej dyskusji będzie Błąd 619 razy, ponieważ tylko co siódmy-ósmy z próby połączenia kończy się sukcesem, a wszystko inne tylko prowadzić do pojawienia się irytujące okna z tekstem nienawiści.

Co oznacza to zwykle i jak to naprawić? Dzisiaj omówimy te zagadnienia.

Jak można odczytać ten błąd?

Jednoznaczne odpowiedź na to pytanie brzmi: nie. Wsparcie techniczne oraz na stronach internetowych operatorów powiedzieć, że kod błędu 619 oznacza cały kompleks problemów, które razem powodują niezdolność do łączenia się z Internetem. W szczególności, jeśli nie jest skonfigurowany modem, słabą komunikację lub brak pieniędzy na koncie, będziesz świadkiem był komunikat o błędzie.

Najczęstszymi przyczynami

Jak to zwykle bywa, bardzo często powodem skandalicznie banalne. Przyznaj się, ty przebił swój modem do korzystania z kart SIM wszystkich operatorów, nie tylko MTS? W tym przypadku, nie zapomnij, aby zmienić profil internetowy przy wymianie! Często „złowione” nawet doświadczeni użytkownicy, nie wspominając o nowo przybyłych.

Bardzo często w ostatnich czasach zdarza się, że błąd 619 wyskakuje banalne przeciążać operatora sprzętu. Uczestnicy bardzo dużo, tak, że firmy po prostu nie mają czasu, aby mieć czas, aby umieścić nową wieżę. Eksperci od dawna odbywają się prosty test. Okazało się, że tylko modemy MTS sprzedawane więcej niż można fizycznie wytrzymać wyposażenie dwóch operatorów!

W tym przypadku warto nacisnąć przycisk „Redial”, a czasami musimy powtórzyć procedurę kilka razy. Ponadto, często wystarczy wyłączyć modem z urządzenia z jego dalszego związku.

Pieniądze na wadze w was? Nie rozpocząć nowy miesiąc Dzisiaj, kiedy zwykle potrącane miesięczną opłatę? Jest jeszcze inny punkt. Często karty SIM zablokowany natychmiast po opuszczeniu równowagę abonenta przeczącej. Podczas uzupełniania tego samego konta będą automatycznie odnowić dla usług głosowych i transmisji danych, SMS, podczas gdy pakiet transferu danych zdarza się jeszcze długo blokowane. Nic więc dziwnego, że pojawia się błąd 619 podczas próby połączenia.

Innym częstym błędem

Należy sprawdzić, czy usługa MMS / GPRS jest podłączony. Można to zrobić na dwa sposoby: albo poprzez „Moje konto” na stronie swojego operatora lub przez wywołanie pomocy technicznej. Jeśli usługa jest dostępna, ale rzeczywiste połączenie z Internetem ma potrzeby szukać innych przyczyn.

Zapoznaj się z ustawieniami Profil!

Nie zapominajmy, że od czasu do czasu, aby zalogować się do sieci mogą być zmieniane. Odnosi się to zwłaszcza do logowania, hasła i numeru dostępowego (co jest rzadsze). Należy pamiętać, że dane dotyczące łączenia się z Internetem na starych mapach są zupełnie inne od tych OPSoS (operator telefonii komórkowej), obecnie cieszy.

Na przykład, nie tak dawno temu, że musiał mieć pewność, aby wprowadzić login i hasło, które pasuje do nazwy operatora. Pierwszy złamał tę tradycję „Tele2”: modem z ich dzieł karty SIM bez hasła. Ponadto, MTS i MegaFon pełne biur regionalnych, w których ustawienia APN są zupełnie odmienne. Jeśli nie masz dostępu do Internetu z komputera cudzym, zadzwoń do pomocy technicznej i dowiedzieć się wszystkich informacji mają.

Dial-up!

Mówiliśmy już, że błąd 619 czasami występuje z powodu braku zgodności wybierania numerów. Norma jest kombinacją * 99 #, która biegnie niemal wszystkich operatorów. Jednak dzieje się odwrotnie. Spróbuj użyć numeru * 99 * 1 # lub * 99 *** 1 #.

Sprawdź jakość komunikacji!

Bardzo często przyczyną wszystkich problemów jest słaba jakość komunikacji. Należy zwrócić uwagę na jakość sygnału: czy antena posiada jedną lub dwie „laski”, nie należy polegać nawet w jaki sposób odpowiedniego związku. Często zdarza się, że głos działa dobrze, natomiast vyti Internet mocno zawodzi.

Istnieje kilka rozwiązań. Po pierwsze, spróbuj chodzić wokół domu lub mieszkania w poszukiwaniu miejsca o lepszej komunikacji. Jeśli to nie pomoże, należy ustawić właściwości połączenia w ustawieniach modemu do „Wolę połączenia 2G”. Kiedy błąd 619 podczas łączenia się z Internetem nie powstaje z powodu słabego odbioru, jest również przydatna do łączenia się z siecią nie jest modem i telefon: umieścić go w miejscu o lepszej sile sygnału, a następnie połączyć się z nim za pośrednictwem Wi-Fi.

Wreszcie, problem może rozwiązać całkowicie antenę. Zatem szybkość kraju czasem wzrasta z 0,5 kb / s do 5-6 Mbit / s! Zgadzam się, że ze względu na taki wynik nie jest grzechem, aby spędzić kilka tysięcy jego nabycia.

innego operatora

Bardzo często zdarza się, że w miejscu, gdzie trudno rozkłada sygnał jednego operatora telefonii komórkowej, doskonale złapać sygnał z drugiego. Spróbuj dowiedzieć się, jakie konkretne OPSoS daje najlepsze rezultaty w pobliżu swojego domu. Jak pokazuje praktyka, połączenie Błąd 619 jest prawie nigdy nie widział, w zależności od dostępności sane sygnału.

Problemy z oprogramowaniem

Teraz będziemy mówić o niektórych problemach funkcji oprogramowania, konflikty, które mogą wywołać niewłaściwe zachowanie swojego USB-modem. Prawdopodobnie kłopot skrzywił się na samą wzmiankę o przyczynie, ale staramy się, by sprawdzić komputer pod kątem złośliwego oprogramowania. Niektóre próbki z tych narzędzi uszkodzić ważne pliki i biblioteki systemowe, z powodu której oprogramowanie MTS-connect i podobnych zastosowań odmówić pracować normalnie.

O tej samej klasie można przypisać do problemów z portów COM. Wiesz, kiedy często występuje błąd 619 MTS? Jeśli raz został ustawiony (lub ma do dziś) programu na komputerach łączących i telefonów komórkowych, wszystkie z powodów wymienionych poniżej z pewnością odnosi się bezpośrednio do Ciebie.

Niewiarygodnie, producenci telefonów komórkowych do „żelaza”, które nie mają żadnych skarg, często wytwarzają zupełnie niewłaściwe oprogramowanie. Starają się jednocześnie dostarczać ten sam wniosek o Nokia i Samsung, a następnie podziwiać rezultatu. Prawie zawsze jest błąd 619. MTS Połącz dostaje z tych narzędzi jest szczególnie źle.

Zalecany do usuwania wszystkich takich programów nie używać zwykłych narzędzi Windows, ale coś w Revo Uninstaller Pro.

Sterowniki – wieczny ból głowy …

Nie stałoby się umieścić na swojej instrukcji sterowników modemu? Jeśli tak, to skąd masz je? W przypadku jakichkolwiek stron trzecich, nie ma nic dobrego, że nie zapowiadać. Ich twórcy często nie są całkowicie śledzić normalnego funkcjonowania swoich programów na różnych wersjach systemu operacyjnego, dzięki czemu wynik jest każdy.

Czasami może to niekorzystnie wpłynąć nawet nieobecność niektórych ważnych aktualizacji systemu Windows, więc nie wyłączyć Windows Update. W każdym razie lepiej jest spróbować najpierw usunąć stare sterowniki, a następnie je zainstalować najnowsze wersje z oficjalnej strony.

Negatywny wpływ oprogramowania antywirusowego

To nie jest tak często mówią, ale ze względu na program antywirusowy może również wystąpić błąd 619. Nie można połączyć się ze zdalnym komputerem? Spróbuj wyłączyć oprogramowanie zabezpieczające. Jeśli po tym wszystkim do pracy, prosimy o kontakt z pomocą techniczną lub spróbuj innego oprogramowania.

Starsze wersje systemu Windows

Mimo popularności Windows XP SP3, producentów żelaza „i” oprogramowania od jej wycofania. Nie zawsze jest to oficjalne: czasami sygnał starzenia jest stabilny niechęć nowych urządzeń (w tym modemy) do pracy z systemem operacyjnym. Staraj się umieścić wszystkie dostępne aktualizacje. To nie boli, by sprawdzić modem do pracy w ramach nowego wirtualnego rodziny OS.

Ponadto, wpływy i sprzętu satelitarnego, który nie jest zbyt przyjazny modem MTS: Błąd 619 (jak to naprawić, mamy już omówione) często pojawiają się w tych użytkowników, którzy używają go jako źródło sygnału wychodzącego. Należy starać się przyjmować do podłączenia specjalnego kabla ekranowanego.