305 Shares 6759 views

Smartfon Nokia 620: przegląd, funkcje i opinie właścicieli. Specyfikacja Nokia Lumia 620

Niedawno Nokia dostarcza coraz mniej czasu dla użytkowników w celu przygotowania do następnego wydania urządzenia po jego ogłoszeniu. Zatem model Nokia 620 został ogłoszony w grudniu 2012 roku, ale na początku stycznia, pojawił się na półkach w lokalnych sklepach. Należy zauważyć, że spośród wszystkich smartfonów wykorzystujących system operacyjny Windows Phone 8, urządzenie jest najbardziej przystępne. Zatem cena Nokia 620, nawet w momencie dopuszczenia produktu było w sumie 12 000 rubli, nie wspominając, jak to jest przystępne dla dzisiejszych użytkownikom.


Kluczowe cechy

Od najbliższego konkurenta – model HTC 8S – urządzenie jest nie tyle wielkość ekranu jest inna, ale o rząd wielkości więcej niż objętość pamięci wewnętrznej. Ponadto, szczególną uwagę należy zwrócić także na obecność całkiem dobry aparat z przodu, kompaktowe wymiary urządzenia, obecność wymiennych paneli i jeszcze wiele innych funkcji. Tak więc, jest to dość wyważone smartphone, który zapewnia użytkownikom stosunkowo małej ilości, i jest jedną z najlepszych opcji dla tych ludzi, którzy wcześniej nie korzystali z urządzenia do Windows Phone 8.

projekt

Natychmiast warto zauważyć, że z punktu widzenia projektowania Nokia 620 nie posiada żadnych elementów zapożyczonych z flagowych urządzeń innych niż wystarczająco długo ciągłości. Pojawienie się tego urządzenia jest dość świeży, i dlatego jest tak niezwykłe. Pierwszą rzeczą jest to oczywiste dla każdego użytkownika; – kompaktowy rozmiar urządzenia, małe ramy i odsunięta od górnej krawędzi. Warto również zauważyć, jest fakt, że dzięki tej Nokia 620 ma znacznie bardziej zwarty wygląd w porównaniu ze swoimi konkurentami i wymiary urządzenia są takie same jak w iPhone 4S z mniejszego rozmiaru ekranu.

Ze względu na charakterystykę tylnych końcach są zaokrąglone, dzięki czemu urządzenie bez problemu może iść do kieszeni spodni lub kurtki, a jeśli w przypadku modelu 920 ostrymi narożnikami nie zawsze są wygodne korzystanie z tego urządzenia są odwrócone.

kolory

Szczególną uwagę należy poświęcić wystarczająco szerokiej gamie kolorów, jak w tym przypadku wybór jest jeszcze bogatsza w porównaniu do starszych modeli Lumia 820 i 920. Jest to atrakcyjny matowy niebieski i zielony, który jest najbardziej uderzające w całym zakresie.

Wyspecjalizowane zdejmowane panele można nazwać punktem tego urządzenia, i pomimo faktu, że oni sami nie posiadają szereg funkcjonalności, używali niezwykłą techniką malarską.

obudowa

Zgodnie z wywoływacza, aby panele wykorzystywane specjalistycznego przejrzystego barwie lub półprzezroczystego poliwęglanu, do stosowania na głównej warstwy, tak, że przedsiębiorstwo może znacząco zwiększyć palety kolorów, a także aby zapewnić taki efekt wizualny głębokości. Warto odnotować fakt, że na zdjęciach może nie być zauważalne, ale można uzyskać ogólne pojęcie. Tak więc, można zauważyć, takie jak Nokia napis znajduje się nieco powyżej powierzchni, zwłaszcza efekt jest zauważalny, gdy Nokia «Lyumiya 620" jest wyposażony w błyszczącym panelem.

W tej chwili na rynku można znaleźć siedem różnych wariantów kolorów paneli, które otwiera się na tyle duży wybór dla użytkowników. W tym przypadku użytkownicy często wychodzą w swoich opiniach, że panele nie tak trudno zmienić, zarówno w samej „Lyumii 820” – po prostu mocno przylegać do modułu kamery i pociągnij krawędzie paneli.

Jeśli mówimy o komponentach, deweloper dostarczył nam standardowego zestawu. Na dolnym końcu na tylnej powierzchni głośnika znajduje się, a na końcach znajdują się przyciski głośności komorę i blokowanie.

platforma

Flagowy model jest oparty na platformie Qualcomm Snapdragon o nazwie, a kosztowny 620 Series używa mniej poważne akcelerator graficzny o nazwie Adreno 305, który zwraca szczególną uwagę na niektórych użytkowników opuszczających swoją opinię. Nokia 620 w trakcie swojej pracy pokazuje prawie taką samą wydajność jak starszego modelu, co jest bardzo ważne na jej korzyść. Biorąc pod uwagę obecność niezbyt wysokiej rozdzielczości ekranu, szybkość działania tego urządzenia jest idealna, ponieważ urządzenie nie hamulec bez względu na warunki, w jakich stosowane.

Reszta funkcji Nokia 620 nie są już tak imponujące. Obecna pamięć wewnętrzną 8 GB, 512 MB RAM, a także zapewnia możliwość dodawania pojedynczej karty microSD. Reszta standardowego zestawu, co pozwala na podłączenie do dowolnej standardowej komunikacji.

godziny

Wielu użytkowników urządzenia powiedzieć, że prawie niezauważalne nie najbardziej pojemny akumulator smartfonu. Pojemności 1300 mAh – jest o rząd wielkości mniejsze niż najlepsze Lumia 920, a tym samym również znacznie mniejszy, w porównaniu z głównym zawodnika – HTC 8S, posiadające urządzenie o pojemności 1700 mAh. Tak więc, wiele początkowo polegać na tym, że konieczność okresowego „gulasz” na ekranie Nokia 620, jak będzie to stanowić bardzo skromny autonomię, ale w rzeczywistości dziełem tego typu smartphone jest zgodne z podobnych modeli. Jedyną rzeczą, którą warto wspomnieć – jest nieznacznie niższa częstotliwość procesora, a dostępność jest daleko od najmocniejszego akceleratora graficznego.

W przypadku, gdy w procesie nie będzie używany przez dużą większość automatycznej synchronizacji, a smartfon nie ma być używany do ciągłego słuchania muzyki lub nawigacji, że bateria jest w pełni w stanie zapewnić normalne funkcjonowanie urządzenia przez dwa dni. Ale w ogóle, oczywiście, wielu twierdzi, że smartfon nadaje się do stosowania wysokiej jakości, a jeśli nie myśleć o stałych oszczędności energii, bateria będzie trwać dłużej niż jeden dzień, niezależnie od tego, co jest wykorzystywane w oprogramowaniu Nokia 620.

kamera

Urządzenie wykorzystuje dość prostą kamerę posiadającą 5 MP i zapewniający dość standardową jakość nagrywania. Warto zauważyć, że w opinii użytkowników, jego zastosowanie jest przeznaczone dla więcej niż jednego dnia fotografowania, gdyż mogą pojawić się różnorodne hałasu podczas nagrywania w nocy.

Wśród dość szerokiej gamy dodatkowych funkcji, szczególną uwagę należy zwrócić na możliwość tworzenia dynamicznych obrazów, przeprowadzenie analizy obiektów w kadrze, albo je usunąć (na przykład, można usunąć zdjęcia z ludźmi w potrzebie, który odbył się w nieodpowiednim czasie).

Szczególnie użyteczną cechą jest inteligentne wychwytywanie, pozwala usunąć konkretny obiekt, ale niektórzy użytkownicy mówią, że integracja jest daleki od bycia najbardziej udany. W przypadku robienia zdjęć w standardowej aplikacji aparatu, to w tym przypadku nie będzie w stanie zastosować fotografowanie intelektualny, więc zawsze trzeba używać dodatek aplikacji, a nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie. Wielu użytkowników uważa ten dość dziwny realizację.

interfejs

Interfejs w tej serii jest dokładnie taka sama, czyli na ekranie dotykowym Nokia 620 oferuje dokładnie te same funkcje jak TH 820 lub 920-tego modelu. Na ekranie blokady, istnieje dość duże okno powiadomień zegar, pogoda, a także różnorodne „na żywo” aplikacji, takich jak Facebook, gdzie pokazane są różne statusy lub zdjęcia w zależności od tego, jak dana aplikacja jest skonfigurowana.

Poza ekran blokujący obecne standardowe gniazdo pracy, wyposażone w tzw płytek żywo. Teraz Nokia 620 Czujnik pozwala zmienić rozmiar płytek, to jest w ogóle możliwe, aby całą szerokość ekranu lub sprawić, że rozmiar jak ikony.

możliwości multimedialne

Wszystkie smartfony tego producenta korzystania z systemu Windows Phone 8, aplikacja „Music”, w którym jest własny odtwarzacz, wyposażone we wbudowane w sklepie, a także taką ciekawą funkcję jako „radio mix”. Tak więc, zanim użytkownik otwiera dostęp do ogromnej bazy danych o szerokim zakresie licencjonowanej muzyki, z którego, w razie potrzeby, może być każdy z własnych mieszanek lub użyj już skompilowane zestawy kategoriach. W ciągu miesiąca można słuchać tych mieszanek jest całkowicie bezpłatne. Innymi słowy, po prostu pobrać jeden lub więcej mieszanki, a następnie mogą być, jeśli chcesz słuchać w dowolnym momencie, bez konieczności łączenia się z siecią.

Mieszanki można regulować w sposób ciągły, a nie ma ograniczenia są obecne. Jedyną rzeczą, którą warto zwrócić uwagę – przełącznik tory dostępne tylko sześć razy na godzinę. Jeśli to konieczne, można tylko słuchać zamiast mieszanki składzie podobnym do listy odtwarzania, jak często program oferuje zestaw powiązanych artystów, co jest bardzo wygodne.

gracz

Gracz postanowił nie wprowadzać żadnych większych zmian, a jedyną rzeczą, która została dodana – tym korektory. Warto odnotować fakt, że dodatek ten element jest osiągnięciem Nokia, ponieważ inni producenci telefonów do tego systemu nie udało się je realizować. Jakość dźwięku jest bardzo dobra, a jednocześnie zapewnia możliwość korzystania z funkcji mobilnego Dolby dźwięk przestrzenny, który również można nazwać jednym z najbardziej charakterystycznych zalet tego modelu.