628 Shares 6443 views

Szczegóły na temat jak zrobić iPhone ładowania procent

Dziś będziemy rozmawiać o tym, jak uczynić iPhone pobierania odsetek. Każdy telefon ma baterię, która powinna być żywione energii. Wyświetlacz jest zwykle ikona pokazuje przybliżony poziom naładowania. Patrząc na nią, trudno jest poruszać się, zwłaszcza jeśli bateria jest zejście. Dlatego wielu właścicieli są tak zainteresowani oprocentowania na iPhone.

wskaźnik

Dzięki tego materiału, zawsze będziesz wiedzieć, nadal można korzystać z telefonu niezależnie od jakiegoś czasu. Więc idziemy wprost na pytanie, jak włączyć procentach ładowania iPhone. Teraz ustawiamy wskaźnik, który zostanie umieszczony na panelu głównym, bezpośrednio przed oczami użytkownika. Należy zauważyć, że opisane rozwiązanie nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych aplikacji, ponieważ mogą one spowolnić pracę urządzenia. Do korzystania z takich decyzji nie jest pobierana, ponieważ musimy funkcję pierwotnie dostarczonego przez dewelopera.

parametry

W celu rozwiązania kwestii jak zrobić iPhone pobierania odsetek, należy przejść do menu głównego urządzenia. Aby to zrobić, należy nacisnąć klawisz rundę centrum, znajduje się w przedniej części urządzenia. Idź do devaysa ustawień. Potem szukamy „Basic”, a następnie otwórz menu „Statystyka”. Przewiń w dół i znajdź pole o nazwie „Korzystanie z akumulatora”. Nieco poniżej znajduje się wykres „Charge Procent”, wyposażona w suwak. Przesuń go w prawo. Więc włączyć wyświetlacz opłaty jako procent.

rozpowszechnienie

Więc zwrócić uwagę na specjalnym światłem, które pojawiły się w prawym górnym rogu ekranu. Oznacza to, że wyświetla informacje potrzebne. Należy zauważyć, że opisany użytkownikom iPhone 3GS nie był dostępny. Dodano jego producenta jedynie po aktualizacji platformy iOS do wersji 3.0.1. Po tym, użytkownicy docenią nowosci. Mając to na uwadze, twórcy dały podstawę zarówno dla iPhone i wiele innych markowych urządzeń. Należy uczciwie powiedzieć, że specjalne aplikacje, które wyświetlają procent naładowania baterii, istniała wcześniej. Jednak nie były one szczególnie popytu.

Runtimes

Teraz już wiesz, jak zrobić iPhone ładowania procent, ale każdy użytkownik chce również być urządzenie mobilne służył tak długo, jak to możliwe. Dajemy kilka zaleceń, które pomogą przedłużyć żywotność baterii w iPhone.

  • Przede wszystkim, niech ustawić ten tryb, który jest nazywany „W samolocie”. Fakt, że aktywacja iPhone'a tego parametru przestaje udostępniania danych wyjściowych, tak że bateria staje się wolniejszy.
  • Uaktywnić funkcję „Nie przeszkadzać”. System „samolot” jest jedną wadę. Po uaktywnieniu połączenia wychodzące lub przychodzące nie są możliwe. Sytuacja ta sprawia, że trudne do pracy z urządzeniem. Jeśli trzeba podjąć pewną ważną rozmowę i oszczędzać energię baterii, pasuje do funkcji „Nie przeszkadzać”.
  • Wyłączanie efektu paralaksy. Decyzja ta różni się niesamowite piękno i Nienasycenie samo w stosunku do akumulatora. Aby oszczędzać energię baterii, dopasowanie i tymczasowo wyłączyć paralaksy.
  • Ustawianie automatycznej blokady ekranu. Nie należy zapominać, aby wyłączyć wyświetlanie za pomocą iPhone jest kompletna. Można to zrobić za pomocą specjalnych klawiszy lub ekranu Autolock instalacji boczna po pewnym okresie czasu.

Więc zorientowaliśmy się, jak zrobić iPhone ładowania procent jego wydatków i wolniej.