704 Shares 2750 views

Telefony komórkowe Ruggear: charakterystyka, lokalizacja, opinie

Kiedy dni roboczych nie są całkiem normalne okoliczności, wymagane jest specjalne wyposażenie. Znana firma RugGear sprawia, że te rzeczy, które się przydać na spacer w lesie lub w dowolnych warunkach ekstremalnych. Oczywiście, w ich zakresie maszyn można znaleźć w specjalnej ochrony. Jeden z tych modeli jest telefon RugGear RG150 podróżników, będzie doskonałym akcesorium i RG128 Mariner. Zostaną one przeznaczone na wyrobie.

Jeśli porównamy te dwa warianty z innymi chroniony, można stwierdzić, że zarówno wyglądają dość banalne. Jednak działają one bardzo interesujące.

Pozycjonowanie RugGear firma telefon

Dla tych, którzy lubią wspinaczki górskiej i inne sporty ekstremalne (quady, rowery) Telefony RugGear staną się najlepszymi przyjaciółmi. Te urządzenia po upadku piasku, wody lub na ziemi o stosunkowo dużej wysokości, może wytrzymać oddziaływanie zanieczyszczeń i nadal funkcjonować tak, jakby nic się nie stało. Niektórzy producenci nawet zacząłem myśleć o tworzeniu tzw „pływać” telefon, który będzie mógł pływać. Przeciwnie, jest ona przeznaczona dla rybaków.

Tanie telefony RugGear również odpowiednie dla dzieci, które chodzą do obozu. Nie na plaży miał nieszczęście z jednostki głównej, można wziąć chroniony model. Zrozumiałe jest, że jest to w zasadzie tylko w przypadku połączeń i wiadomości. Inne funkcje, takie jak smartfony, tu nie ma. Jeśli trzeba, to najlepiej kupić za wyższą opłatę specjalnego gadżetu chronionej.

telefony marki RugGear są sprzedawane w zestawie z ładowarką, kablem USB, specjalny klucz do odkręcenia śrub z panelu, a jeśli potrzebne instrukcje. Sądząc po opiniach ludzi, byłoby miło, gdyby producent zapewnia osłonę na ramieniu lub pasem karabinka.

RG128: projekt, rozmiar, kontrole

Telefon RugGear RG128 Mariner ma wystarczający poziom ochrony, i wygląda bardzo interesująco, schludny, a nie sztywno. Doskonała trzymający w ręku. Materiał obudowy jest taka, że nie będzie poślizgu, nawet jeśli jest w wodzie. W podobnych urządzeń, co do zasady, na boku obudowy są przyciski – tutaj nie są. Gniazdo słuchawkowe znajduje się na szczycie tam i latarki. Poniżej można znaleźć miejsce dla kabla USB. Zamknięto specjalne złącza wtykowe i są przymocowane do korpusu i szczelnie odizolować gniazdo do not Go narażone na działanie wody lub brudu. boku telefonu jest pokryty miękką gumą.

Tylny panel jest mocowany za pomocą śrub, ale nie jest tak piękny fisiruetsya dzięki obecności rowków. Jest guma ochronna, nie przegap nawet kropli wody. Mimo, że z czasem wysycha, szansę utopić telefon prawie zerowy. Dlatego, integralność żadnych problemów. Model ten jest dostępny w kolorze czarnym. Po przeczytaniu opinii, stało się jasne, że byłoby lepiej, gdyby telefony RugGear które twierdzą, że AIDS, pływaków, produkowany w kolorze czerwonym lub białym obudowie.

Aby zmontować devaysa żadnych zastrzeżeń, to naprawdę dobre. Telefon obsługuje 2 Gniazdo karty SIM, która znajduje się bezpośrednio pod baterią. Możliwe jest użycie karty pamięci o pojemności do 8 GB.

Wyświetlanie RugGear RG128

Przekątna wynosi około 2,2 cala, co jest bardzo dobrym podobnych wzorów (standardowej wielkości – mniej niż 2). Jednak rozdzielczość jest nieco niższa. Jednak brak istotnych różnic. telefony RugGear mieć matrycę niedrogie, więc słońce tekst i obrazy nie są widoczne. Jest to podstawowa wada. Ale ze względu na fakt, że użył najbardziej dla połączeń i wiadomości, ten niuans nie jest krytyczna i nie wymaga wiele uwagi. Zasadniczo, to porównanie z innymi podobnymi wyświetlaczu ma miejsce, chociaż w niektórych aspektach jest gorszy.

Klawiatura RugGear RG128

Przyciski są wykonane z gumy, są wygodne, gdy wciśnięty, podczas gdy „miękkie” uczucie, gdy ciśnienie wrażliwe tworzone zarówno w powietrzu jak i pod wodą.

Oświetlenie specjalnie wykonany w kolorze niebieskim do niego było zauważalne. Jednak szczególną jasność nie jest inaczej. Telefon RugGear ma napisy na klawiszach są w dwóch językach. Istnieje oddzielny przycisk do aparatu i latarki. W opinii ludzi, oczywiste jest, że korzystanie z pierwszą, można od razu zapomnieć. zdjęcia strasznej jakości (0.3 Mpix). Latarka wystarczająco jasny. user experience, o klawiatura jest bardzo dobry, jego rozmiar i ergonomia jak prawie wszystkich nabywców.

Bateria RugGear RG128

Ruggear telefon obsługuje dwie baterie. Jednym z nich jest przeznaczony dla 650 mAh, powinno być stosowane, jeżeli właściciel będzie miał długą podróż wraz z urządzeniem. Do codziennego użytku, producent zaleca stosowanie 1,400mAh. Sądząc po specyfikacji, urządzenie może wytrzymać 4-7 godzin czasu rozmowy i 200-400 godzin w trybie gotowości.

W rzeczywistości, telefony RugGear, których prawie wszystkie pozytywne opinie, ma około 2-3 dni z godzin rozmów i trybu sennym. Tyle użytkownicy opisują słabą baterię. Mocniejszy akumulator może pracować dwa razy dłużej. Pierwszy czas ładowania – 1,5 h, po drugie – 3,5 godzin.

Pozycjonowanie RugGear RG150 podróżników

Pominie zakresie rynku technicznym, może się wydawać, że wszystkie modele są powszechne, i nic nowego nie znaleziono. Jednak RugGear telefon jest w stanie przekroczyć oczekiwania wielu. Producent był w stanie wymyślić kilka bardzo ciekawych szczegółów i funkcji, które pozwalają gazhdetu prześcignąć wielu normy.

Na pierwszy rzut oka nic specjalnego jednostka posiada: banalnej wygląd, ochrony IP68. Ale po otwarciu menu ustawień książki i operacyjne raz staje się jasne, że telefon leży stos tajemnic. Możemy powiedzieć z przekonaniem, że analogi na rynku nie istniały wcześniej.

Dlaczego ludzie są niechętni do podejmowania RugGear telefonów producenta, który próbuje tak trudno czymś zaskoczyć konsumenta? Wynika to z faktu, że mają one kilka funkcji i przeważnie gorsze czubate smartfony.

To urządzenie jest przeznaczone do podróży, na przykład, do lasu, gdzie Internet i gra będzie po prostu niewłaściwe, ale incydenty nurkowania zdarzyć dość często. Lepiej użyć bezpiecznego telefonu, niż stale zostawić swój smartfon w domu.

Model RG150 obsługuje dwie karty SIM może być podłączony przez Bluetooth z innymi urządzeniami. Możliwe jest przekierowanie połączeń do głównego telefonu w chwili obecnej. Wiele mogą twierdzić, że łatwiej jest zrobić z zestawu słuchawkowego, ale jest mało prawdopodobne, że jest w stanie zawołać głośno, wibruje, pływać, a urządzenie będzie nadal „żyje” po upadku z urwiska. RugGear telefon posiada potężną latarkę i zdolność do ładowania innych urządzeń. Wszystkie te opcje pozwalają na pracę zrobić ciekawy i interesujący dla niego.

RG150: projekt, rozmiar, kontrole

Telefon odsłonięty w kolorze czarnym. Ochrona IP68 wymaga, aby urządzenie jest odporny na wodę i upadków. Eksperymenty przeprowadzono nie tylko producentem, ale konsumenci: Sprzęt obniżona do kolby do głębokości 1 metra, woda nie przeciekała, a telefon nadal dobrze wykonywać. Wymiary – 1,2h5,8h2,3 cm; masa – 165 g

Pierwszą rzeczą, którą można szukać podczas przeglądania urządzenie – grubość i moc. Side posiada wkładkę gumową, pomaga naprawić telefon to nie tylko suche, ale również mokrymi rękami. Górna część obudowy można znaleźć standardowe gniazdo słuchawkowe, aw środku – obiektyw, który jest używany, aby włączyć latarkę.

RG150: Krótki opis

Mały ekran (2 cale). Jego rozdzielczość to 176×220 pikseli. Matrix jest tani, więc słońce nie zobaczyć tekst, ale jest to mniej bezpieczne każdy telefon. Jednak wśród innych wiodących firm Ruggear, więc zwrócić uwagę na słabą wyświetlaczu nie jest konieczne.

Klawisz nawigacyjny jest biały, to jest podświetlona, ale nie bardzo jasne. Przyciski są wykonane z materiału, takiego jak tworzywo sztuczne, odsyła je wygodne i komfortowe w rękawice i palców. Fałszywe kliknięcia nie dzieje, ponieważ spędzić kilka manipulacje niezbędne do pchania z pewną siłą.

Akumulator litowo-jonowy, jego pojemność wynosi 2400mAh. Producent przedstawił odpowiedź – bateria wytrzymuje 560 minut rozmów i 600 godzin przestoju. Ładowarka jest zdolny do wybierania pełnej baterii do 3,5 godziny; zmieniając pamięci czasie, jest zmniejszony do 2,5 godziny.

Wrażenia z telefonami

Ruggear komórkowe (opinie przedstawione w artykule) jest świetnym mówcą, który charakteryzuje się jasnością i objętości. Jest też funkcja wibracji, to średnio w mocy, ale czułem się wystarczająco dobre. Użytkownicy mają specjalne telefony minusy nie widzą. Dostępne modele urządzeń ochronnych pojawiła się 2 lata temu iw tym czasie zyskały ogromną popularność.

Konkurent można nazwać TEXET TM-511R. telefony firmowe RugGear gorsze mu w pojemności baterii (2700 mAh). Jeśli weźmiemy pod uwagę tylko cenę, TEXET znacznie tańsze, ale trzeba zwrócić uwagę podczas RugGear funkcjonalnego znaczenia. Tym bardziej, że ze względu na pozytywne opinie trwać znacznie dłużej.