545 Shares 5310 views

HTC 816: szczegółowy opis

HTC wydała ciekawy model dvuhsimochny smartphone pożądaniem 816. Mimo że należy do klasy średniej, jest bez wątpienia jednym z najlepszych.


wygląd

smartphone obudowa nie jest metalem, ale jest na tyle mocny i wysokiej jakości. Panel tylny całkowicie gładka, jest to wygodne, aby trzymać w dłoni, pomimo grubości zaledwie 7,8 mm. Płyta czołowa instruuje urządzenie smartphone HTC. Liczba interfejsów nie różni się od większości nowoczesnych smartfonów. Są to złącza micro-USB i audio jack 3,5 cala. Do rozszerzenia pamięci w dolnym gnieździe standardowych kart microSD o pojemności do 128 GB. Gniazdo karty SIM jest nano, który jest nieco smutny. Przyciski sterowania, regulacji głośności i wyłącznik znajdują się po lewej stronie. Stereo HTC 816 znajdującej się pod ramką. Zapewniają one dobrą jakość dźwięku niż urządzenie wyróżnia się na tle konkurencji. Jest najlepiej słyszał, gdy smartfon jest w położeniu poziomym i głośniki są umieszczone na tej samej wysokości.

pokaz

Przekątna 5,5 „z matrycą IPS – dobra wydajność dla średniotonowego smartphone. HTC rozdzielczość 816 x 720 pikseli 1280, która może wydawać się niespodziewany tak małej wielkości. Reszta spektaklu jest bardzo dobra, co sprawia, że smartfon przyjemne. Obraz jest zawsze jasne i nasycony. O takich cechach nie ma problemów z wykorzystaniem urządzenia w każdych warunkach oświetleniowych. Kąty widzenia są bardzo duże. Obraz jest zawsze jasny pod dowolnym kątem. Smartfon wyposażony jest w dwie kamery. Tylny otrzymaliśmy pozwolenie 13 megapikseli i lampą błyskową LED, która częściowo poprawia jakość obrazu w słabym świetle i może służyć jako zwykła latarka. Rozdzielczość kamery przód 5 Mn. Jakość obrazu nie jest bardzo wysoka, ale selfie zadowolić fanów. Opinie HTC 816 użytkownik dowód tego, że jest zupełnie poradzić sobie z tym zadaniem.

zarządzanie

System operacyjny w urządzeniu HTC 816 – Android jednej z ostatnich wersji 4.4.2. Zaprogramowane wiele zastosowań nie tylko Google, ale od HTC. klucz fizyczny nie jest obecny, ale na dużym ekranie jest wystarczająco dużo miejsca dla przycisków dotykowych. Wyświetlacz obsługuje do dziesięciu jednoczesnych dotknięć. Przy takiej klawiaturze dużym ekranie w dowolnym miejscu dogodnym dla wybierania. Aby korzystać z sieci bezprzewodowej jest szeroki zestaw narzędzi. Są to moduły Wi-Fi i Bluetooth, który nie jest bardzo zaskakujące. Aby połączyć się z sieciami komórkowymi mają zdolność do pracy w konwencjonalnym czterozakresowy GSM, UMTS wsparcie jest już znane, a ponadto, LTE. Moduł GPS działa normalnie.

HTC 816: przegląd urządzenia sprzętowego

Wysoki poziom wydajności smartfon zapewnia procesor 4-rdzeniowy Qualcomm Snapdragon. Wystarczającą ilości 1,5 GB RAM pozwala wykonać wszelkie czynności. Wbudowana pamięć 8 GB dostępne dla użytkownika 5.5. Pojemność baterii wynosi 2600 mAh, wystarcza do trzech godzin intensywnej pracy. Podczas oglądania filmu opłaty potrwa do 6 godzin. W surfowanie w trybie internetu przy połączeniu przez Wi-Fi smartfon może pomieścić do 11 godzin. Po rozpatrzeniu pod różnymi kątami Smartphone HTC 816, z czego tylko pozytywne opinie, zauważamy pozytywne wrażenie pozostawione przez to urządzenie. Szczególnie zadowolony samowystarczalność, które nie wymagają natychmiastowej instalacji brakujących programów. Na zakończenie kilka słów o producenta. HTC Corporation – tajwański producent tabletów i smartfonów. Początkowo wydany komunikatorów głównie od mobilnego systemu operacyjnego, Windows Mobile, Microsoft autorstwa, ale do 2009 roku, główne wysiłki koncentrowały się na rozwoju urządzeń na Androida, po pewnym czasie, gdy zupa dodanego do kontroli WP. Teraz marka stara się odzyskać swoje miejsce w słońcu.