415 Shares 7999 views

Smartphone Samsung Galaxy Wielki Prime SM-G530H: opinie, opisy i specyfikacje

Ostatnio, istnieje tak wiele modeli smartfonów różnych producentów, które są teraz ich droga nie jest tak łatwo na tym rynku, jak to było wcześniej. Jeśli tylko kilka lat temu przywódcy bezwzględne (przynajmniej w segmencie Android) były Samsung, LG, HTC, ale teraz firmy, które produkują porządne produkty, stało się znacznie bardziej. Po zapoznaniu się z ofertą sklepach z artykułami elektronicznymi, zobaczysz na własne oczy.

Ale w dzisiejszym przeglądzie nie pójść o smartfonach uwolnionych „nowi” świat elektroniki. Wręcz przeciwnie, przegląd zostanie opisany „starzy” – Samsung Galaxy Wielki Prime SM-G530H. Recenzje tego urządzenia, szczegółowy opis, a także krytykę – wszystko będzie obecny w tym artykule.

pozycjonowanie telefon

Natychmiast rozpocząć z opisem stanowiska smartphone w składzie, z charakterystyki devaysa (nietechniczne). Po pierwsze, model kosztuje około 120 $ – jest to powód, aby zabrać go do segmentu budżetowego iw rezultacie do wyciągnięcia wniosków. Po drugie, urządzenie jest umieszczone na dolnej linii hierarchii modeli Samsung: to jest – nie jest „flagowy”, ani nawet „middle chłopów”. Ponownie, jest to możliwe, aby zrozumieć, w jaki sposób, po analizie kosztów urządzenia, a w wyniku oceny parametrów technicznych modelu. Po trzecie, sędzia miejsce w przedziale producenta telefonu można również w zależności od sposobu ruchów urządzenia – ile nośnik reklamy jest przygotowanych do jej promocji i tak dalej.

Podsumowując powyższe, może być ponowne wyjście telefon jest budżet.

wygląd

Konstrukcja urządzenia, aby być uczciwym, nie ma nic, co warto byłoby mówienie w tym przeglądzie. Model jest klasyczna „samsungovskom” styl, co oznacza „cegły” z wygładzonymi krawędziami, zaokrąglone rogi, obecność chromu brzegów płyt obudowy oraz z tworzyw sztucznych. Kombinacja kolorów jest również klasyczny – biały połysk wykończenie przeplatane genialny chromem. Znaleźliśmy opinii o Samsung Galaxy Wielki Prime SM-G530H potwierdzenia braku wyłączności i indywidualności nawet w konstrukcji urządzenia.

Wydajność procesora i

Techniczne urządzenia do napełniania nie jest wysoka i tak mocny, aby pracować z „niewygodnych” gier i aplikacji. W języku technicznym danych sprawdzana jest Qualcomm Snapdragon 410, funkcjonujący w oparciu o rdzenie 4 o częstotliwości do 1,2 GHz.

W uzupełnieniu do „serca” w telefonie, należy również podać informacje o swojej pamięci, ponieważ znacząco wpływa na jego wydajność. Prezentowane deweloper Samsung Galaxy Wielki Prime Dane wskazują, że telefon 1 GB pamięci RAM zainstalowana. To, oczywiście, za mało, biorąc pod uwagę fakt, że działanie wolne (dostępne dla uruchomionych aplikacji) to 300-400 MB.

pokaz

Funkcje wyświetlacza, szczerze mówiąc, jest dalekie od ideału. Telefon Samsung Galaxy Wielki Prime (Brak opinii użytkowników nazywają to pozytywna odpowiedź) zainstalowany ekran TFT o rozdzielczości 960 x 540 pikseli. Jest to bardzo mała ze względu na fakt, że w tej samej cenie można kupić jakąś chińską „poluflagman” z telewizora z ekranem IPS. W wyniku zastosowania technologii TFT, w praktyce, obraz na ekranie nie wydaje się zbyt jasny. Gęstość pikseli jest niska – w przybliżeniu 240 dpi.

W ciemnym pokoju do pracy z telefonem jest bardzo wygodne dzięki niższej jasności progowej. W odniesieniu do jego górnej granicy, gdy ekran słońce „więdnie”, a tym samym dostrzec żadnych informacji na to jest bardzo trudne.

W ogóle, ekran można nazwać dobre, ale tylko ze względu na niski koszt urządzenia i jego marki.

bateria

Preinstalowany na baterii urządzenie, którego pojemność wynosi 2600 mAh. Z tego powodu, jak również poprzez odpowiednie podejście Device Developer do przepływu ładunku zoptymalizowania telefonu komórkowego okazało się zupełnie samowystarczalny, co wystarcza do pracy w trybie tylko do odczytu do 10, obejrzeć film – do 8, słuchania muzyki – do 28 godzin. Wyniki są dobre, ale nie są one przed możliwościami urządzeń konkurencyjnych.

kamera

Na urządzeniu dwie komory ustalone przez tradycję są: podstawowe (znajdującego się na tylnym panelu) i przedniej (co selfie-obrazy). Rozdzielczość zarówno macierze 8 i 5 megapikseli odpowiednio.

Oczywiście, suchy opis nie odda dokładne reprezentacje jakie wyjście jest zdjęć wykonanych za pomocą telefonu. odkryliśmy, opisując opinie Samsung Galaxy Wielki Prime SM-G530H sugerują, że przejrzystość nie może być wysoka w obecności kilku czynników: dobrego oświetlenia, widoczność. Na przykład, w słoneczny dzień, nie będzie trudno zrobić dobry strzał z wysokim stopniem szczegółowości.

Kolejna rzecz – zdjęcie w nocy i w złych warunkach oświetleniowych. Następnie obrazy szczegół nie jest tak dobry, obserwuje zły balans kolorów.

Przednia kamera Samsung Galaxy Wielki Prime SM-G530H (opinie potwierdzi to) może tworzyć wysokiej jakości zdjęcia w jasno oświetlonym pokoju, a przede wszystkim – będzie pasować tylko do dialogu na temat „Skype”.

Chciałbym również zwrócić uwagę na obecność oprogramowania filtrującego, aby zmienić te ustawienia poprzez manipulowanie ustawień fotograficznych. W niektórych przypadkach pomaga osiągnąć pożądany efekt.

Platforma programowa

Skoro Samsung Galaxy Wielki Prime Duos SM-G530H (biały) wyszedł długo, jego podstawa jest stara wersja Androida 4.4.4. Jednakże, biorąc pod uwagę innowacyjność, firma stale wprowadza Samsung, to można założyć, że model będzie dostępny dla aktualizacji „over the air” do 5 lub 6 raz przed generacji z systemem Android.

Jeśli chodzi o interfejs, to żadna zmiana – to tradycyjny dla Samsung TouchWiz shell urządzeń, zmienia trochę „czystej” wersji.

Uwagi o prędkości do bez platformy. System działa sprawnie, elegancko i bez większego „hamulcem”. Może to oznaczać, że producent poważnie podszedł do optymalizacji urządzenia jak najwięcej „fit” komponentów sprzętowych i programowych, w wyniku, i zwrócił się do osiągnięcia wysokiego odsetka odpowiedzi.

opinie

Pomimo faktu, że, jak już wspomniano, szereg urządzeń tańszych (lub równoważnej wartości) nie gorzej, a nawet lepiej wydajność techniczna, dedykowana do opinii Samsung Galaxy Wielki Prime SM-G530H były w większości pozytywne. Ludzie, którzy je opuścili, chwalić schemat urządzenia, szybkość działania, jakość zdjęć wykonanych za pomocą aparatu, który ma możliwość urządzenia.

W rzeczywistości, która jest produkowana przez telefon Samsung, a nie tylko kolejny bezimienny chińska firma, odgrywa istotną rolę. W praktyce, to inteligentny telefon działa znacznie szybciej i sprawniej niż niektóre ośmiu przedstawicieli „shadow” rynku. I trudno jest zakwestionować.

Oczywiście, model ten ma szereg wad. Należą do nich na przykład, mała rozdzielczość ekranu. Członkowie zauważyli, że chcieliby, aby zobaczyć bardziej kolorowy i ostry wyświetlacz niż jest zainstalowany na tym komputerze. Drugi punkt – jest pamięć. Może szybkość interakcji urządzenia przed niektórymi przedstawicielami rynku z 2 GB lub więcej, ale wyposażenie Samsung SM-G530H Galaxy Wielki Prime (dyskusja, której jesteśmy) Ten tom, producent znacznie przyspieszyły telefonu. A jednak, w praktyce, istnieje inna tendencja – model okresowo „wolno” i wisi „buggy”, nawet podczas pobierania prostą aplikację.

Również wady wydzielają zbyt „znak” przypadek, który z powodu swojej błyszczącej tekstury zbyt łatwy do zarysowania i otarcia. Uwaga nie jest krytyczna – może być rozwiązany przez zakup osłonę lub obudowę ochronną, która również ozdobić swoje urządzenie.

To, oczywiście, nie wszystkie wady – mogą one być o wiele więcej, zwłaszcza jeśli natkniesz się na modelu z wad produkcyjnych. Sądząc po opiniach, że użytkownicy nie spotkał się z takim problemem.

odkrycia

Mamy nadzieję, że przeprowadziliśmy dość szczegółowy przegląd Samsung Galaxy Wielki Prime. Pouczenie o opinie modelowych, jego właściwości i wiele innych informacji – wszystko, aby Państwa wniosek o tym, co jest tym samym telefonie.

Jest to stabilny, niezawodny i łatwy opcja „pracuje” telefonu. Tak, to nie może mieć funkcje, które można zaobserwować wśród chińskich smartfonów „naładowane” specyfikacje na wyższych poziomach. Ale zdobywanie Galaxy Wielki Prime, można mieć pewność stabilnej i ciągłej pracy, wymagane przez smartphone.

W tym samym czasie, oczywiście, nie zapomnij o urządzeniu budżetowej. Sądząc po jego wartości, urządzenie może być traktowana jako opcja „win-win” dla tych, którzy nie wiedzą, czego oczekują od swojego smartfona. Alternatywą może być bardziej funkcjonalne, ale być może mniej stabilny „chiński” lub droższej wersji „flagowej” smartfon od Samsunga lub podobnych „top” producentów.