649 Shares 7760 views

Telefon Asus ZenFone 6: Przegląd modeli, opinie klientów i ekspertów

Asus ZenFone 6 nadszedł czas, aby zastąpić piąty model. Zadowalający aparat i żywotność baterii jest całkowicie skorygowane. Przed nami jest godnym gadżet pozbawiony oczywistych wad, ale ma wiele zalet. Stylowy wygląd, a nie top-end, ale rzeczywista farsz, celowe oprogramowanie. ZenFone 6 – urządzenie, w którym można się zakochać.

projekt

Polecenia wygląd urządzenie szacunek. Nie był pełen niezwykłych elementów, wręcz przeciwnie, celowo surowy, ale bardzo ładny. Ramię opada jak ulał, nie ślizgać, środek ciężkości jest dopasowany idealnie. Ze względu na szczupły rama 6 urządzenia”nie jest nieporęczne.

Smartphone na przedniej stronie posiada ekran sześć cali IPS. On jest chroniony najnowszą generację szkła Gorilla Szkło 3. największych projektantów zostały umieszczone w środku cienkiej słuchawce srebrny reshetochki, logo Asus. Prawy – aparat do autoportretów i połączeń wideo 1,2 wydarzenia megapikselowy sensor. Lewy – czujniki zbliżeniowe, oświetlenie. Poniżej ekranu znajdują się 3 przyciski dotykowe zwykle, że, niestety, nie są podświetlone. Na dole stoi obrobioną wkładkę metalową z efekt tęczy.

Zaokrąglona do bocznych końcach tylnym panelu urządzony jest wydalany Asus «pod metal” logo. Pokrywa – poliwęglan. Choć nie błyszczące, mokre odciski palców widoczne. W górnej połowie, centrum, wygląda na duży wizjer 12,6-megapikselowy aparat i lampę błyskową LED. Smartfon pracuje na procesorze Intel, o czym świadczy zastrzeżonych naklejki. Dno wzdłuż całej długości rozciąga kratkę głośnika. Otwórz pokrywę tylną mocno.

Przyciski funkcyjne i łączniki

Po prawej stronie Asus ZenFone 6 deweloperów postanowił dokonać rocker głośności i przycisk OFF / zamka. Lewa strona nie jest zaangażowany jako użytecznych funkcji. Top smartphone zamontowany mikrofon i dodatkowe złącze garniturnoy (3,5 mm). Na dole jest bardzo czuły mikrofon oraz złącze MicroUSB podstawowe usługi. Pod osłoną 2 gniazda są ukryte pod mikro karty SIM 1 gniazdo na kartę SD.

pokaz

Wyświetlacz 6 „matrycę IPS wyposażony w mały rozmiar pikseli (320 dpi). Rozdzielczość: 1280×720 (HD) kropek. To nie rejestruje wartości, ale jakość obrazu jest doskonała. Ale to bardziej starannie ekran zużywa energię akumulatora. Nowa technologia produkcji matrycy eliminuje obecność warstwy powietrza. Transmisji światła wynikające z bardzo soczyste przy dużych kątach. Obraz nie jest odwrócony.

testowanie

Po przejęciu modelowych setki tysięcy specjalistów i amatorów przeprowadziliśmy wiele testów na wykonywaniu Asus ZenFone 6. entuzjastyczne recenzje. Według popularnej AnTuTu programu, ocena wydajności – „doskonały” z wartości ponad 23.000 punktów. Do pracy lub grać wystarczającej prędkości.

Benchmark «Epic Citadel» wykresy wysokie właściwości: średni FPS = 59-60.

Test 3DMark «Ice Storm»:

 • średnia 720 = 8031;
 • Ostatecznym = 7236;
 • Ekstremalne = 4624.

Specyfikacja Asus ZenFone 6

Początkowo, system operacyjny Android 4.3 z przyszłością upgrade do 4.4. Asus wypuszcza aktualizacje regularnie. Intel Atom Z2580 dwurdzeniowy procesor. To działa z częstotliwością 2000Hz. RAM: 2GB. Miejsce na pliki programu: 8 lub 16GB + karta SD. Procesor graficzny PowerVR 400 mg SGX 544MP2 również dwurdzeniowy.

Asus ZenFone 6 jest rozładowany, w zależności od kraju przeznaczenia, z 8 i 16 GB pamięci. W Rosji, na Ukrainie, WNP oficjalnie dostępna tylko Asus ZenFone 6 16GB. Przegląd nadal przetestować baterię. Jego pojemność wynosi 3300 mAh. Konstrukcja nie jest wymienny.

Moduł GPS szybko wyszukuje i wytrwale trzyma satelitów, w tym „Glonass” rosyjskiego systemu. Zimny start 15-30 sekund. Wystarczy kupić specjalny uchwyt, a smartfon zamienia się w wielką nawigatora. Szkło niemal bez odblasków, kąt obraz nie jest odwrócony.

Smartfon Asus ZenFone 6 są zintegrowane:

 • Akcelerometr wrażliwe;
 • Czujnik orientacji (już kalibrowane);
 • doskonała żyroskop;
 • Czujnik dźwięku;
 • czujnika zbliżeniowego;
 • Czujnik światła otoczenia;
 • prawdziwy kompas na podstawie czujnika magnetycznego.

Wydajność w grach

Wydajność symulatory wyścigowe wykres pokazuje akrobacji. Brak oznak hamowania, zdjęcie gładka. Akcelerometr i żyroskop wypracować jako „doskonałe”, zamykając najmniejsze przesunięcie smartphone ciała. To właśnie w te gry są gotowi do gry użytkowników.

Dynamiczne strzelcy, zawodnicy pokazują również harmonogram na żywo. Jest mało prawdopodobne, że istnieją gry, które można ponownie uruchomić telefon Asus ZenFone 6. Asus wykazał, że na podstawie tylko procesor dwurdzeniowy i najmocniejszego układu graficznego, można zbudować system o wysokiej wydajności. Pozytywny wkład specyficznej architekturze Intel Atom, 2GB RAM, wysokiej jakości komponentów, regularnie aktualizowane oprogramowanie.

Są braki w przeglądach Asus ZenFone 6. sugerują, że jeśli grasz na długi czas, urządzenie nagrzewa się znacznie. W pracy, fakt ten nie wpływa. Ponadto, użytkownicy skarżą się na trudności z instalacją GTA SA «» popularnej gry.

multimedialny

Wyświetlacz sześć-calowy Asus ZenFone 6 – odkrycie dla kinomanów. Smartfon bez problemu ściąga filmy HD, format Full HD o wysokiej przepływności audio. Filmy wygodnie patrzeć poprzez połączenie wydajności procesora i umierają bez warstwy powietrza.

Głośnik nie jest jednostką atutem Asus ZenFone 6. Opinie powiedzieć awarię emitowania głośny łagodny dźwięk. Dla dyskotek domu nie zrobi. Przy maksymalnej głośności słyszalny świszczący oddech. Zaleca się, aby korzystać z aplikacji „Setup Wizard Audio”, tak aby optymalnie dopasować głośnik do konkretnych zadań:

 • nagranie;
 • mowy;
 • muzyka;
 • Kino;
 • gier.

Jednak dla zestawu głośnomówiącego, dzwonki, obejrzeć filmy z jej brakiem. Przyjemny do słuchania muzyki przez słuchawki marki.

kamera

Bez przesady, głównym wbudowany 12,6 Mn autofokus aparatu produkuje jedne z najlepszych jakości wśród strzałów smartfony równą kategorię cenową. Usuwa doskonałą FullHD wideo. Autofokus działa szybko. Program Photo zadowoli różnych ustawień dla różnych trybów fotografowania. Nawet dziecko wybierając odpowiedni tryb, złapać dobry strzał w fotografii Asus ZenFone 6. Przeglądaj wykonanych prowadzi do wniosku, że high-end smartfony nie są tak równe, ale jakość wideo destyluje kompaktowych aparatów cyfrowych.

Pod warunkiem, panoramiczny strzał, timer, w trybie słabego oświetlenia. Można dokonać podziału miniatur w ramce, prosty montaż. W „głębia ostrości” pozwala wybrać nową wiedzę i rozmycie tła. „Poprawa” sprawi, że zdjęcia większy kontrast ostro. Od kilku klatek może zrobić animację GIF.

Na przedniej kamery 1,2 megapiksela innych zadań. Zmusza upamiętnienia ukochanej, nawiązać połączenie wideo, czat na Skype i innymi programami, przekazująca streamingu wideo.

godziny

Pojemność akumulatora 3300 mAh nie stanowi to rekord. Już dostępne modele ponad 5000 mAh. Jednak zdolność ta pozwala zachować równowagę między wielkością / wagi i czasu pracy. Z umiarkowanym użytku (połączenia, SMS, Skype, internet, czytanie, niewiele gier i filmów) telefon komórkowy Asus ZenFone 6 bez ładowania mieszka dwa dni. W trybie i minimum połączeń Saving – 2,5-3 dni. Jeśli ciągle grać intensywnych gier, opłata będzie trwać przez 3-4 godzin. Oglądania filmów (w tym online w jakości HD) – do 10 godzin. Czas rozmowy – 32-34 godzin.

Asus ZenFone 6: program przeglądu powłoki

Urządzenie nie powinno nagi Android. On uzupełniony własności powłoki Asus Zen UI. łatwy w obsłudze interfejs. Są to klasyczne menu z pulpitu, programów, widgetów. Dodatkowo można wygenerować folder na pulpicie. Ponadto folder pojawia się jako miniaturki z plików umieszczonych w niej (do czterech). Przetwarzane menu powiadomień. To jest bardziej pouczający, kolorowe i wygodne. Górna część jest zajęta przez powszechnie używanych aplikacji (latarka, kalkulator, pamięć jasny, notatki). Poniżej – media (Wi-Fi, GPS, jasność ekranu, itd.).

Ustaw cały depozyt markowych programów Asusa. Galeria z niestandardowym interfejsem, kalendarz, notatki, lustro (w jednym kliknięciem wyświetla właściwego obrazu przez przednią kamerę) w tryb niskiego poboru energii, poczty, szybką ekranie konfiguracji, a kilkanaście innych.

Wygodne funkcje przełączające w jednym sterowania ręcznego. Menu przesuwa się w prawo (w lewo) przez manipulowanie kciuka. Faktycznie zmniejsza rozmiar wyświetlacza. Można wybrać rozdzielczość 4.3 „4.5" lub 4.7”. Mniejsze problemy ikony nie dostarczy, bo odpowiedź jest bardzo precyzyjne.

Telefon komórkowy Asus ZenFone 6 jest wyposażony w funkcję „rękawiczki praca”. Tryb ten jest bardzo przydatny dla rosyjskich zim. Rękawiczki dotykowe są określone w 80% przypadków. W porównaniu z innymi urządzeniami – krok do przodu.

Wywołanie Menu przetwarzane. Właśnie tam można wybrać, które karty SIM, aby zadzwonić. Podczas rozmowy telefonicznej panel centralny podejmuje szereg zdjęcie rozmówcy i 9 Ikony przydatnych funkcji (hands-free, nagrywanie rozmów, Reset, notatki, itp.)

Recenzje: plusy

 1. Duży ekran o wysokiej jakości obrazu. Czujnik reaguje. Soczyste jasne kolory. Wygodna obsługa. Wygodny do czytania książek, czasopism w formacie pdf, oglądać filmy, zdjęcia.
 2. Podwójna karta SIM.
 3. Ładny design. Jakość obudowy, bez luzów.
 4. Intuicyjny własności powłoki.
 5. Tenacious baterii. W normalnym użytkowaniu, trzymając przez 3-4 dni.
 6. Dobry aparat. Możliwość szybkiego przechwytywania.
 7. Wysoka wydajność nie jest typowe dla procesorów dwużyłową z częstotliwością 2 Hz.
 8. Może być obsługiwany w rękawiczkach.
 9. 6 godzin bez ładowania trybu telefonicznej. Szybko wyszukuje satelity. System hybrydowy GPS Glonass.

Recenzje: cons

 1. Wymiary, waga nie pozwala wygodnie nosić w kieszeni.
 2. Slajdy tylną pokrywę, aby odsłonić mocno, utrudniając dostęp do karty pamięci i dwa Simcoe. Jeśli często otwierać luka pojawia się w obszarze słuchawkowego. Obudowa wokół komory ogrzewa się pod obciążeniem.
 3. Procesor Intel Atom zużywa więcej energii konkurencję, pokazując najlepsze osiągi.
 4. Niewystarczająca ilość głośników. Słaby wezwanie.
 5. Nie OTG wsparcie. Nie można podłączyć do komputera jako dysk flash USB.
 6. Niektóre pozycje menu zapomnieli przetłumaczyć.

wniosek

Urządzenie holistyczne pozostawia wrażenie ZenFone 6. Każdy element jest rozplanowany. Jeśli ekran nie jest najbardziej rozdzielczości top-end, tylko aby zwiększyć czas pracy. 2 rdzenie w połączeniu z wysokiej jakości komponenty działają lepiej niż w niektórych pojazdach z 16 rdzeniami. układ graficzny pomaga architekturę Intel Atom, zapewniając płynne odtwarzanie „ciężkich” gier i filmów. Aparat jest w pełni zdolny do zastąpienia kamer budżetowych. Aby szybko przyzwyczaić się do powłoki program i przełączyć się do standardu nie ma. Wśród nielicznych wad: trochę napompowane głośnika zewnętrznego, a chcieliby mocniejszy akumulator, nie newfangled NFC, LTE, pyatigigagertsovy zasięgu Wi-Fi. Ogólna ocena – pięć silny w połowie rynku. Cena Asus ZenFone 6 – od 9990 rubli (16 GB).