200 Shares 9640 views

Instalować gry na Androida: krótki przewodnik

W przeciwieństwie do urządzeń opartych na systemie iOS (iPhone, iPad, i tak dalej) systemu operacyjnego, instalacja gier na Androida, a nie pobrane z oficjalnego sklepu z aplikacjami, ale ze źródła zewnętrznego, jest bardzo prosta i nie wymaga wgłębienie w: łatek oprogramowania JAKICHKOLWIEK lub inne rodniki operacje urządzenia. To wystarczy, aby mieć trochę zrozumiały i postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej.

Ogromna ilość gier na Androida można podzielić na dwa rodzaje: gry z pamięci podręcznej i gry bez niego. Pierwszy – zwykle kompletne projekty dużych przedsiębiorstw, drugi – na co dzień, ale nie mniej ekscytujące i interesujące.

1. W każdym przypadku najpierw trzeba przejść do „Ustawienia”. Pod „Aplikacja”, pierwsza pozycja to „Nieznane źródła”, gdzie trzeba umieścić kleszcza. Bez tego elementu instalacji gier na Androida nie będzie działać, jeśli aplikacja nie jest w Sklepie Play. Może się zdarzyć, że nie będzie znaleźć ten przedmiot w tej sekcji, jako Androida – elastyczny system, a producent może „kompilacji” do swoich potrzeb. Cokolwiek to było, szukać czegoś podobnego do instalacji aplikacji z nieznanych źródeł we wszystkich menu i podmenu ustawień urządzenia.

2. W tym momencie można rozpocząć pobieranie gier. Korzyść z sieci posiada ogromną liczbę witryn z gier na Androida. Aby je znaleźć, nie jest trudne! Jak już wspomniano, istnieją gry, które wymagają środków pieniężnych, i tych, którzy nie potrzebują. Ale teraz nie chodzi o to, że – należy rozumieć ze specjalnym znakiem, który może być umieszczony na tych stronach.

  • ARM v7, ARM v6 – architektura wymagane do uruchomienia tej wersji gry. Dowiedz się specyficzna architektura urządzenie jest bardzo łatwe do odczytania instrukcje (dostępne na oficjalnych stronach internetowych producentów są również). Zazwyczaj produkty segmentu średnich i wysokich cen dać mocniejszy v7 ramię i niski koszt urządzenia – tani i oszczędny Arm V6. Jeśli architektura nie jest określony, szczęśliwych posiadaczy wszystkim dlatego, że aplikacja będzie również wykonać na dowolnym smartfonie / tablecie.
  • Root – Ten apps / gry, które nie są otwarte do jego pełnego potencjału bez uprawnień roota, które często są uzyskane za pomocą migać.
  • HD – takie gry są zaplanowane dla lepszej przejrzystości i będzie wyglądać szczególnie piękny na tabletki z wysoką rozdzielczością ekranu i szczegóły.
  • Tegra 3, Mali, Adreno, Tegra 2, PowerVR – tzw akceleratory wideo. Jeśli twoim celem – tworzenie gier na Androida, radzimy zwrócić uwagę na obecność / nieobecność tych parametrów w pamięci podręcznej pobierania.

3. Podłączyć gadżet poprzez USB koronki, dołączone do komputera. Kiedy widzisz na komputerze, który ma nowy dysk flash w systemie, kopiując apk zainstalować i, jeśli to konieczne, do pamięci podręcznej.

4. W urządzeniu, za pomocą dowolnego wygodny menedżer plików (jak ES Explorer czy Total Commander) otwarte, zainstalować i grać! Zapraszamy na wypoczynek!

Tworzenie gier na Androida – długi i żmudny, ponieważ twórcy umieścić swoje projekty na Google Play. Jeśli darmowa aplikacja – pobierz to zasugerował stamtąd, to będzie o wiele szybsze i wygodniejsze. Płatne aplikacje można pobrać ze stron pirackich i ustalić sposób opisany powyżej, ale można kupić w Sklepie Play, tym samym zachęcając do dewelopera udoskonalić swoje dzieło, więc wybór należy do Ciebie. Na koniec chcę powiedzieć, że instalacja gier na Androida – trywialny proces, który po pewnym praktyce, to nie potrzeba wiele czasu.