705 Shares 9723 views

Spódnica odwróconych fałd. Jak uszyć?

Spódnic krotnie ponownie w modzie. W tym sezonie są modne model z małych i dużych fałd. Może to być prosty ołówek spódnicy z para składa się z przodu lub odwrotnie, z tyłu.

modele trendu

W sklepach można znaleźć różne modele, które są odpowiednie dla każdego obrazu. Chcę wyglądać świeżo i jasne młodzieży – należy zwrócić uwagę na rozszerzaną spódnicą. Dla stylu model biznesowy garnitur kolan, prosty, z małymi zakładkami. Na zimnie należy wybrać spódnice, wykonane z grubej tkaniny.

Na lato rozrywką dobrym świetle, płynące tkaniny. Wśród różnych modeli na pierwszym miejscu w popularności przeniósł spódnica z plisami odwróconych. Takie fałdy, jak to stosowane do sąsiedztwie. Mogą one mieć różne szerokości, od bardzo wąska, mniej niż 3 cm, na szeroki – 7 cm. Spódnica kolidujące fałdy mogą być dowolnej długości.

Jak uszyć?

Czy jest możliwe niezależnie uszyć spódnicę z odwróconymi zakładkami? Tak, oczywiście, możliwe. Jest to dość prosty produkt, a wraz z nim sobie poradzić nawet początkujący krawcowa.

Potrzebny będzie kawałek tkaniny, nici, igły, szpilki, maszyny do szycia, kredy i centymetrem. Jak uszyć spódnicę z odwróconymi zakładkami? W tym celu, materiał odłożyć długość pożądanego produktu plus dodatek szwu. Na dole dokonać zasiłek dwóch centymetrów. Z drugiej strony – o 1,5 cm. Następnie położyć krotnie. Aby to zrobić, wykonaj podwija tkaniny na tej samej szerokości, ale w obu kierunkach. Zagniecenie powinien wyglądać rośnie powierzchni materiału bazowego. Nie rób zbyt wąskie fałdy. Są one dość trudne do precyzyjnego tworzyć. Optymalna szerokość 5 cm.

Jak szyte spódnica z plisami odwróconych z rękami? Doświadczeni szwaczki po powstaniu fałdów ubite jej szpilki. Następnie wyprasować żelazkiem. Ale tylko upewnić się można lekko przykleić go z obu stron na 2-3 cm. A dopiero potem wyprasować żelazkiem. Te elementy muszą być co najmniej 6, okresowo stosując szmatkę pasa. Kiedy zbiera tkaniny z zakładkami ominie całą długość pasa, można przyciąć, aby uzyskać pozycję, co trzy do czterech centymetrów skurczowych i produkty szyte.

Czynimy paska i produkcji wykończenie spódnicy

Kolejnym punktem będzie pas spódnicy. W tym celu konieczne jest, aby wyciąć fragment tkaniny o wymiarach szerokości i długości równej obwodu talii oraz dwa do trzech centymetrów i pasowanie skurczowe 10 cm. Co robić dalej? Pas złożyć na pół wzdłuż i wyprasowane żelaza. To, że obszar, który znajduje się na przedniej części osłony, jest konieczne, aby schować 0,5 cm i nić krotnie przyczepność. To samo odbywa się po niewłaściwej stronie pasa. Maszyna do szycia do szycia części boczne od wewnątrz. Następnie skręcić, a nawet ponownie prasować. Wewnątrz otrzymanej taśmy wstawić główną część fartucha (górnej fałdy) i przyczepność dwóch części do siebie. Po złej stronie tego samego. Czasy są szyte. Następnie wszyte plasterka boczny zamek błyskawiczny tajnym.

Szyć resztę cięcia bocznego. Następnie dwukrotnie schowany szyje dno produktu. Wszystko, co jest w pełni gotowy. Można spróbować od razu. Obrzeże z odwróconych fałd jest nieco rozszerzać i objętości. Ale można zrobić ścisłe i ołówek spódnicę. Kwestia ta zostanie omówiona dalej.

Szyć spódnicę w inny sposób

Spódnica spódnice plisowane kolizji opartą bezpośredni pióro lub powinny być wykonane z materiału wystarczająco gęsta. A model jest mało prawdopodobne, aby pokonać początkujących krawcowa. Lepiej zaufać szycie profesjonalistów. Jednak spódnica odwróconych fałd w przód może być naszyta na podstawie wzoru trapezu. Odbywa się to dość łatwo. Aby to zrobić, należy wziąć wzór i tylko spódnicę uzupełniać swoje odwrócone fałdy z przodu. W tym celu wzór należy zrobić przekrój podłużny. Należy również zwiększyć do której szerokość odpowiada szerokości fałdy.

Nauczyć się szyć spódnice są najlepsze dla modeli dziecięcych. Więc najpierw zabawiać swoje dziecko, a następnie przejść do tworzenia modeli.

Ciekawe obrazy rzeczy stworzony własnymi rękami

O łącznej spódnicy odzież z odwróconymi zakładkami, zdjęć, które zostały przedstawione w artykule? Poszerzona model może nosić wraz z obcisłego koszulce lub bluzki surowe. Ale prosto spódnica najlepiej jest połączyć z lekkich przezroczyste bluzki bez rękawów lub golfie. I potrzeba, aby grać i tkanin tekstur i złożoność wykonania. Tak więc, podczas korzystania z spódnicy gęstego materiału należy nosić lekką bluzkę z wysokim kołnierzem.

Piękna spódnica z plisami odwróconych stają się nieodzownym rzeczą w szafie każdej kobiety. Model ten nie tylko zdobią, ale też ukrywa wady, takie jak zbyt tłustych lub cienkich ud, talii podkreśla.

Niezbędny spódnica odwróconych fałd i być w szafie uczennica. Model ten daje ciemną urok jego właściciela, ale nie psuć wizerunku biznesowego.

Długa spódnica z plisami odwróconych będzie wyglądać dobrze w pełnym wieczorem. nadaje się również do publikacji lub na randkę z młodym człowiekiem.

Wreszcie, mała

Samica szafa ten sezon powinien składać się z wielu nowoczesnych rzeczy, a trzeba mieć spódnica z plisami odwróconych. Szyć ten model może być sobą. Jak to zrobić? Opisaliśmy w naszym artykule.