105 Shares 7976 views

miganie telefonu, co to jest?

W dzisiejszym świecie, telefon komórkowy odgrywa ważną rolę w życiu każdego z nas. W dobie postępu naukowego i technologicznego produkcji komórkowej komórkowych nie stoi w miejscu, aktualizowane systemy operacyjne, nowe funkcje, a sam projekt bez znaczenia przy wyborze nowego telefonu. Aby nadążyć z tym, co nowe, wielu z nas korzysta z usług miga telefon, ale nie każdy wie, co to jest.

Przeprogramować telefon – co oznacza zaktualizować swoje oprogramowanie, zainstalować nowe urządzenie (odtwarzacz, regulacji głośności, flash, itp) i dodać funkcje w ogóle zrobić urządzenie bardziej nowoczesny i łatwy w obsłudze. Zgodnie z ogólną zasadą, minus poprawne uaktualnienie oprogramowania telefonu nie ma, i można zrobić to sam w domu.

Przed ty migać telefonu, należy zrozumieć, dlaczego jest to potrzebne. Przyczyny „naprawa” może być urządzenie do powolnego reakcji, często wiszące, przy bez widocznej przyczyny i innych dolegliwości. telefony Flash bez wyraźnego powodu jest również miejsce. Jeśli chcesz, aby urządzenie znalazła nowe funkcje mogłyby utrzymać aplikacje trendy flash, gry i muzykę, to warto spróbować ponownej instalacji oprogramowania. Po wgraniu i poprawę parametrów takich jak odbiór sygnału, poziomu głośności, jasności kolorów. Nawet zasoby akumulatora może się znacznie wyższa po firmware w telefonie.

Aby przeprogramować telefon trzymać w domu, trzeba będzie:

  1. Bezpośrednio do samego telefonu
  2. komputer
  3. Specjalny kabel do transmisji danych
  4. Sterowniki do kabla i telefonu
  5. Aktualna wersja firmware

Ponadto, przed rozpoczęciem, trzeba nauczyć się podstaw terminologii:

Przeprogramować – używany do aktualizacji oprogramowania telefonu. Wszystkie ustawienia urządzenia zostaną zachowane.

Flex – system plików stosowany w urządzeniach przenośnych. Zawiera książkę telefoniczną, wszystkie dźwięki, muzyka, obrazy, aplikacje i gry.

LangPack – w tym narzędziu są wszystkie czcionki, języki obsługiwane przez urządzenie. Jeśli chcesz russify telefon komórkowy, trzeba będzie ten pakiet.

Pełnego flasha – wszystkie z powyższych narzędzi, dodatkach do nich (aplikacje multimedialne, zainstalowanych programów na własną rękę, i tak dalej) są w tym pakiecie.

Wszystkie z powyższych pakietów, czego potrzebujesz, jeśli jesteś poważnie zainteresowany miga telefon.

Obecnie istnieje wiele firm, przedsiębiorstw i osób fizycznych prowadzących Ponowna instalacja oprogramowania telefonów komórkowych. Specjaliści będą mogli zrobić to szybko i dokładnie, nie wydając zbyt wiele wysiłku. Jeśli poważnie postanowił zrobić to sam, radzimy przed rozpoczęciem wykonywania kopii całego oprogramowania, a następnie bezpiecznie rozpocząć pracę.

Migające chiński telefon pochodzenia zajmuje znacznie mniej czasu niż praca na swoich europejskich czy amerykańskich odpowiedników. Producent nie uznają to za konieczne, aby skomplikować samego oprogramowania, więc oprogramowania takiego jak telefon nie będzie komplikować nawet początkujący programista.

Wszystkie komponenty sprzętowe każdego producenta wyłącznie indywidualne, więc jeśli czujesz się doskonałą ideę „wypełnić” oprogramowania Nokia w urządzeniu firmy Samsung, jest mało prawdopodobne, że będzie następnie włączyć telefon. W ramach tej samej linii podobnych eksperymentów są dozwolone, ale na ryzyko życia komórkowego. Można konwertować Sony Ericssson K750i w Wolkman, ale wyciągnąć z Samsung GT-C3011 telefon komórkowy najnowszej generacji Galaxy S II z pewnością nie będzie działać!

Wielką zaletą oprogramowania w zakresie telefonów komórkowych jest fakt, że za skromne pieniądze można uzyskać najnowsze urządzenie generacji ze wszystkich wymyślnych funkcji i programów. Ale nie bądź naiwny, aby wierzyć, że nagle trzeba będzie funkcje, takie jak Bluetooth, najwyższych kamer rozdzielczość, itp, to nie będzie. Ale na pewno stać się właścicielem nowych motywów, tapet i gier, a sam telefon będzie bardziej zwinny i hardy.