119 Shares 3773 views

Jak zablokować kartę SIM MTS?

Potrzeba, aby zablokować kartę SIM mobilny telefon zazwyczaj występuje z powodu kradzieży lub utraty. Dowiedz się, jak zablokować kartę SIM MTS, jest to łatwe, ponieważ operacja popełnić wiele osób. Jednak to pragnienie może wystąpić w telefonie abonenta operatora i innych powodów. Na przykład, jesteś przez długi czas nie korzystania z usług telefonii komórkowej spółki i nie uznają to za konieczne, aby korzystać z odzysku. To, co trzeba wiedzieć, jak zablokować MTS karty SIM do ciebie nie wiszą liczbę nieaktywnych. Podobna sytuacja ma się zmienić numer lub wprowadź liczbę abonentów innego operatora telefonii komórkowej w razie potrzeby.


Tak zablokować numer MTS na kilka sposobów. Pierwsza opcja – do skorzystania z usług asystenta Internet. Aby wdrożyć tę procedurę, należy odwiedzić oficjalną stronę MTS. W koncie osobistym znajdziesz odpowiednią sekcję bez pracy. operatorzy telekomunikacyjni telefony daleko wysunął się do przodu, tworzenie interfejsów użytkownika na ich stronach internetowych. Wszystko to odbywa się dla wygody przy poszukiwaniu konkretnej informacji. Następnie trzeba wypełnić wszystkie wymagane pola i wprowadź odpowiednie informacje. Z trudności te powinny pojawić się, nawet jeśli nie wiesz, jak zablokować kartę SIM MTS, niektóre pytania mogą jeszcze pojawić.

Asystent powie liczbę zespołów, które będą musiały dokonać za pomocą telefonu komórkowego. Bądź ostrożny, ponieważ błędne polecenie może prowadzić do złych skutków, a masz nikt nie będzie w stanie udowodnić, że po prostu nie wiem jak zablokować kartę SIM MTS. W tym przypadku komenda * 111 * 25 #. Po popełnieniu tych działań trzeba tylko przestrzegać specjalnych instrukcji systemu. W zasadzie wszystko jest jasne i dostępne opisane, ale zachęcamy do zadawania ich Asystent konsultanta w razie pytań.

Metoda ta, oczywiście, nie jest możliwe, gdy telefon zostanie zgubiony lub skradziony, jeśli jest. Wynika to z obowiązkowym doskonały zespół tylko z kartą SIM, który chcesz zablokować, ale których nie masz pod ręką. Druga opcja dla tych, którzy chcą blokować MTS SIM-Card – odwoływanie się do ekspertów z odpowiednich firm contact center. Ta operacja może być wykonana z dowolnego numeru. Numer centrum jest znane wszystkim – od 0890. Operator trzeba będzie jedynie informacje paszportu i wyjaśniające powody blokowania karty SIM. Po podaniu wszystkich niezbędnych informacji, karta SIM zostanie zablokowana tak szybko, jak to możliwe.

Trzeci sposób – bezpośrednia wizyta w urzędzie MTS. W tym przypadku nie ma znaczenia, idziesz do centralnego oddziału lub w dodatkowym biurze. Z nich powinno się mieć swój paszport. Specjaliści firmy pomogą Ci natychmiastowe zablokowanie karty SIM MTS. Warto również zauważyć, kilka bardzo ważnych punktów, które nie powinny zostać zapomniane. Jeśli telefon zostanie skradziony – śpieszyć, aby zablokować kartę SIM tak szybko, jak to możliwe. Atakujący może wykorzystać swój numer dla osobistych korzyści. To samo odnosi się do sytuacji z utratą telefonu komórkowego.

Inną użyteczną rzeczą: jeśli zablokować kartę SIM na własną rękę, nie zapomnij zapisać kontakty w książce adresowej. Odzyskanie MTS karty SIM będzie całkowicie wolny, ale liczba zapisane na nośniku zostaną bezpowrotnie utracone. Zgadzam się, to nie jest bardzo ładne, zwłaszcza jeśli setki numerów przyjaciół, znajomych, krewnych zostały nagrane na mapie, kolegów, itp Więc teraz wiesz, jak zablokować numer MTS, a tym samym być w stanie szybko reagować na kradzież telefonu lub przenieść do innego operatora.