572 Shares 4428 views

LG Optimus G E975: Dane techniczne, opinie, zdjęcia, recenzje

Więc dzisiaj przyjrzymy nowego smartfona o nazwie LG Optimus G E975. Wielu kupujących są bardzo często uważane ta opcja przy wyborze nowego telefonu. Ale czy to naprawdę dobry? Generalnie, LG oferuje przyzwoity, wysoką jakość oraz trwałość sprzętu. Ale tu jest telefon zostanie nie tak dobrze, jak byśmy chcieli. Może nadszedł czas, gdy punkt ten został rozwiązany za pomocą LG Optimus G E975? Spróbujmy zrozumieć tę delikatną sprawę. będzie musiał nauczyć się podstawowych cech modelu i opinie kupujących, jak i niektórzy eksperci. Zazwyczaj przeznaczyć kilka podstawowych kryteriów, które pomagają potencjalnym klientom określenia ostatecznego wyboru.


pokaz

Na przykład, pierwszy punkt jest ekran. Nowoczesny telefon – nie jest tylko środkiem komunikacji. Często gadżet służy do rozrywki. To wymaga dużej przestrzeni. I ekran LG Optimus G E975, według wielu odbiorców, to jest normalny rozmiar. On jest 4,7 cala przekątnej. To wystarczy, aby grać w wiele gier, a także wygodne czytać książki, oglądać filmy i robić surfowanie po Internecie.

Uchwała LG Optimus G E975, opinie, które mamy jeszcze do pełni zbadać, jest również bardzo dobra. Jest to 1280 x 768 pikseli. To jest całkiem do przyjęcia wydajność dla nowoczesnych smartphone. będzie można zobaczyć wyraźny i jasny obraz, który nie będzie miał tak zwanych martwych pikseli. Wyświetlacz LG Optimus G E975 wyposażony jest także w specjalnym szkłem ochronnym, który nie pozwala na urządzenie do uszkodzenia szybko. Telefon wysyła ponad 16 milionów kolorów. Nawet w jasnym lub pochmurnej pogodzie będzie można zobaczyć jasny i żywy obraz na wyświetlaczu.

Wymiary i waga

Wielu kupujących zwrócić uwagę również na wielkość urządzenia do jego wagi. Jeśli wybierzesz model dla osoby dorosłej, a następnie dane te nie są tak krytyczne. Ale teraz, gdy kupisz telefon dla dziecka lub nastolatka (lub dla kobiet o małych dłoniach) duże rozmiary i nasilenie może stać się poważnym problemem.

Oraz dane techniczne LG Optimus G E975 w tym zakresie jest dość Wysokość: 68.9 mm szerokości, 131,9 – długości i 8,44 – grubości. Szczerze mówiąc, takie urządzenie nie jest bardzo miły w dotyku. Tak, i nosić na przykład w kieszeni spodni, too. Po LG Optimus – wymiarowa i dość gruby telefon. waży 145 gramów. Zasadniczo, jeśli porównać z innymi, to nie jest tak dużo. W każdym razie, można poczuć, że smartfon LG E975 Optimus G zawsze z wami.

Niemniej jednak, ten model jest nadal uważane przez niektórych klientów, jest to dość zwarte. Zwłaszcza jeśli porównamy go z „Samsung”. Rzeczywiście, stosowanie LG Optimus będzie łatwo po takim telefonie. Więc nie poddawaj się na modelu ze względu na stosunkowo dużych rozmiarów. Być może, w rzeczywistości, będzie więcej niż wygodne.

System i procesor

W specyfikacji E975 LG Optimus G są na równi. Iw związku z tym konieczne jest, aby zwrócić uwagę na kilka kluczowych punktów. Na przykład, system operacyjny oraz procesor. Bez tych dwóch elementów nie może być reprezentowana doskonale normalnego zakupu telefonu. Wszakże zgodnie z nimi można (lub nie) do uruchomienia niektórych programów i aplikacji. W większości przypadków jest to bardzo ważne.

Na szczęście, smartfon LG E975 Optimus G staje się bardzo pozytywne opinie w tym sensie. Po zainstalowaniu systemu operacyjnego tutaj, podobnie jak w wielu współczesnych modeli – wszystko jak zwykle „Android”. A wersja nie jest najnowsza – 4,4. Jeśli to konieczne, należy użyć specjalnego menu, aby go zaktualizować. Ale jak pokazuje praktyka, klienci nie są bardzo chętni, aby uczynić ten proces. Po tym wszystkim, „Android 4.4” można uruchomić bardzo wiele przydatnych aplikacji i gier.

Procesor w LG Optimus G jest uważany za całkiem wydajny. On Quad, z zegarem o częstotliwości 1,5 GHz. Z jednej strony może się wydawać, że to nie wystarczy. Jednak w praktyce, jest jasne, że to nie ma sensu kupować smartphone z 4-8 rdzeni 2,1 GHz. To jest tylko „wiatr” cenę modelu. Ale w rzeczywistości masz tyle siły i nie jest przydatna w ogóle. Należy również zauważyć, że „Algie Optimus” jest bardzo szybkie i stabilne. A wszystko to za sprawą harmonii systemu operacyjnego do procesora. Ale nie sądzę, że większość z nich ma smartphone oferowany żadnej korzyści. Wręcz przeciwnie, wiele z nich. I wszystkie z nich są główne cechy modelu. Więc teraz wiemy je w całości.

pamięć systemowa

Innym ważnym punktem, który zawsze muszą być brane pod uwagę – to telefon działa. Chodzi o to, że to powinno wystarczyć. Jeśli ten warunek nie jest spełniony, to nawet najmocniejszy procesor nie będzie w stanie zapewnić prędkość gadżetu. Na szczęście, smartfon LG E975 Optimus G w tym zakresie jest dość silny i nowoczesne urządzenia. Chociaż czasami można spotkać dużo pamięci RAM.

Chodzi o to, że „Algie Optimus” ma 2 GB pamięci. Jak pokazuje praktyka, to wystarczy, aby prawidłowo i szybko obsługiwać urządzenie. Oczywiście, niektórzy kupujący preferują modele z 3-4 GB. Wystarczy pamiętać, że LG Optimus G E975, zdjęcia, które są prezentowane na naszej uwagi – nie jest to smartfon do gier. Raczej jest to bardziej odpowiednie do kategorii „uniwersalne”. I dużo pamięci RAM na nim nie powinno być. Kupujący powiedział, że 2 GB dla „Optimus” – to jest dość dobrym wskaźnikiem. Ta objętość jest idealnie połączony z procesorem, który może zwiększyć wydajność systemu operacyjnego. Wielu użytkowników jest ważne, że chwila. Wszakże każdy telefon powinien działać dość szybko. W przeciwnym razie, to przestanie być popularne, i nie będą brane pod uwagę jakość.

Wbudowana pamięć

Również wielu nabywców zwracając szczególną uwagę na takie cechy jak wolnego miejsca w telefonie. A mówimy o tzw wbudowanej pamięci. Jest on odpowiedzialny za ile dane mogą być przechowywane w urządzeniu. W związku z tym, LG E975 Optimus G, których przegląd przedstawiono naszą uwagę, dostaje bardzo dobre recenzje. Po tym wszystkim, pamięć jest więcej niż wystarczająco.

Kupujący będzie oferowana 32 GB wolnego miejsca dla danych osobowych. Jak pokazuje praktyka, w rzeczywistości, można dostać w sumie 30 gigabajtów. Pozostałą objętość zajmowana przez system operacyjny i zasobów telefonicznych. Ale często jest to więcej niż wystarczająco. 30 GB wolnego miejsca – dużo. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że mamy do czynienia nie z gry, ale z bardziej wszechstronny telefon. Tak, przez kilka gier i aplikacji, a także danych osobowych, LG Optimus G oferuje całkiem normalną ilość wolnego miejsca. Ale czasami zdarzają się wyjątki. Przecież każdy ma inne potrzeby klientów. I często „Algie Optimus” staje się prawdziwym smartphone gier. Jeśli potrzebna jest większa przestrzeń.

W tym przypadku, należy poprawić sytuacja nie może być. Po przeglądzie smartphone LG Optimus G E975 zawsze podkreśla jedno małe zastrzeżenie – nie zostanie wstawiony do tego telefonu dodatkową kartę pamięci. Więc będziemy musieli jakoś rozprowadzić proponowaną 30 GB przestrzeni. Zauważ, że nie należy całkowicie zatkać danych przestrzennych. W „Algie Optimus' zaczynając różne awarie systemu i awarii po ukończeniu 29 GB danych. Fakt ten popycha wielu nabywców. Tak, większość smartfonów w ostatnich latach nie obsługuje kart pamięci. Ale to nie znaczy, że warto kupić ten model. To zawsze jest możliwe, aby znaleźć bardziej uniwersalny analogowy.

kamera

Oczywiście ważnym czynnikiem przy wyborze telefonu stał się nowoczesny aparat. Jeśli nie, to stracił sens dać pieniądze dla konkretnego modelu. Na szczęście w tym sensie, że LG Optimus G E975 jest na górze. Po tym wszystkim, miał całe dwa rodzaje kamer.

Pierwszy – z przodu. Znajduje się w pobliżu przedniej części ekranu. Używany do połączeń wideo i autoportretów. Jakość to, szczerze mówiąc, nie bardzo zadowolony klient. „Algy” oferuje tylko 1,3 megapikseli. Jest to dość mała. Chociaż połączenia wirtualnego wystarczy. Jednakże, biorąc pod uwagę cenę urządzenia, możliwe byłoby oferować jakość fotografowania trochę lepiej.

Drugi typ kamery – tylną. Znajduje się na tylnym panelu. I ze względu na nią dostać dobre zdjęcia i filmy. W tym kontekście, LG Optimus jest naprawdę dobra. Po tym wszystkim, jakość fotografowania – 13 megapikseli. Ponadto, istnieje możliwość przechwytywania wideo w rozdzielczości Full HD. Jeśli nie brać pod uwagę, ile miejsca będzie to wziąć, kupujący są zadowoleni z tej funkcji. Ponadto, „Algie Optimus” zdjęć i filmów otrzyma wysokiej jakości i jasne dzięki autofocus, wykrywanie twarzy i uśmiechu, a także lampę błyskową. Więc jeśli szukasz telefonu, który jest łatwy do zastąpienia aparat lub kamerę, to jest całkiem przyzwoity opcja.

powiązanie

Nie każdy kupujący zwraca uwagę na wspieranie komunikacja taki czy inny smartfon. Chociaż jest to bardzo ważny punkt. Chodzi o to, że LG Optimus G jest niemal uniwersalny model w tym zakresie. Po tym wszystkim, oferuje bardzo wiele rodzajów komunikacji.

Na przykład, można łatwo wykorzystać zarówno w sieciach 2G i 3G. Ponadto, jeśli jest to konieczne, można włączyć GPS i GPRS. Ogólnie rzecz biorąc, te rodzaje komunikacji powinny być utrzymywane na wszystkich nowoczesnych telefonów. Ale „Algie Optimus” – smartfon nowej generacji. Tak, on ma coś w rodzaju funkcji. I nie jest to nic innego jak wsparcie sieci kolei dużych prędkości dla nazwy 4G. Ta funkcja jest dostępna tylko w niewielkiej liczbie telefonów.

Ponadto LG Optimus G E975 umożliwia korzystanie z Wi-Fi i Bluetooth 4.0. Sprzyja to szybki odbiór i przesyłanie danych bezprzewodowo. Model jest również łatwa synchronizacja z komputerem i innymi urządzeniami. Jednak, aby korzystać w smartfonie tylko 1 karty SIM. Ale to nie jest taki wielki problem dla współczesnych odbiorców. Wiele osób nie zwraca uwagi na ilość dostępnych kart użycie SIM.

Bateria i czas operacji

Ważne jest, aby telefon działał przez długi czas. Aby być uczciwym, smartphone LG E975 Optimus opinii G w tym sensie staje się średnia. Nie możemy powiedzieć, że model ten jest zbyt mały lub źle. Raczej nie jest brak leży gdzie indziej.

Chodzi o to, że „Algie Optimus” non-wymienny akumulator. I to często nie jest szczególnie łatwy w obsłudze. Nie jest tajemnicą, że bateria telefonu jest zagrożony. Tak, czasami trzeba go zmienić. Bez pomocy specjalistów z LG Optimus G nie obsługują.

Ale reszta smartphone kupujących szczęśliwy. Na przykład, pojemność baterii wynosi 2100 mAh. Pozwala ona leżeć w modelu około miesiąca trybie gotowości podczas długich rozmów – 2 tygodnie. Aktywne wykorzystanie, można polegać tylko na 4 dni życia baterii. A jeśli zdecydujesz się zobaczyć, ile może być obsługiwany „Algie Optimus G” pod stałym negocjacji, będziesz mile zaskoczony. Rzeczywiście, w tym „warunek” akumulator jest rozładowany już po 15 godzinach. Większość smartfonów wymagają ładowania po zaledwie 8 godzin rozmów. Różnica jest widoczna gołym okiem.

Ponadto LG Optimus G E975 telefon jest bardzo szybko naładowany – około 1,5 godziny. W rzeczywistości, nie jest zbyt długa. Wiele smartfony szybko zwolniony, a uzupełnienia rezerw energii akumulatora przez długi czas – od 2 godzin lub więcej. Więc w tym względzie, konsumenci wyrazić swoje współczucie jest LG Optimus G.

Czy naprawa

Telefony wydają się załamać. I aby nie musiał wybrać nowego smartfona, konieczne jest, aby dać starą naprawy. Im lepszy model, tym lepsza opinie o nim. W związku z tym, LG Optimus G utrzymuje się dość dobrą pozycję. Kupujący podoba się fakt, że problem jest w tym modelu praktycznie nie występuje. A niektóre błędy mogą być łatwo rozwiązać samodzielnie.

Naprawa LG E975 Optimus G jest często potrzebne są tylko w odniesieniu do paneli. Po upadku, mogą pęknąć. Jednak takie przypadki są rzadkie. Smartphone ekran jest chroniony przez specjalnego szkła o nazwie Gorilla szkła 2, który nie ma zarysowania, pęknięcia i uszkodzenia. Obudowa jest również dość trwałe. A to oznacza, że konieczne jest dość próbować rozbicie go do takiego stanu, że potrzebne wizytę pomóc serwisem mobilnego.

Częściej jednak problem pojawia się w systemie operacyjnym. Co do zasady, po uaktualnieniu. W tym przypadku, może być także konieczne do naprawy smartphone „Algie Optimus”. Aby nie znowu prowokować problemy i usterki, użytkownik po prostu odmówić, aby pobrać najnowszą aktualizację systemu operacyjnego „Android”. W tym przypadku prawdopodobieństwo naprawy z powodu problemów systemowych jest prawie zerowa.

wyniki

Tak, dzisiaj spotykamy się z smartphone LG Optimus G jako E975. A teraz jest zupełnie logiczne pytanie, czy nie zwrócić uwagę na ten model. Oczywiście, to każdy decyduje za siebie. Na przykład, opierając się na własnych wniosków do wydajności, jak również ceny.

Ceną dla „Algie Optimus G” nie jest tak mały – około 18 000 rubli. Ale cechy bardzo atrakcyjne. Więc jeśli budżet pozwala, można bezpiecznie kupić ten smartfon. W przeciwnym razie konieczne jest, aby znaleźć tańsze i bardziej wszechstronne opcje. Natomiast 18 tys teraz można kupić pełnoprawnym telefon grach.

Najważniejsze jest to, aby kupić dobrze rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”. Cena nie jest tak mało. Tak, kupowanie wymaga trzeźwy pogląd na sytuację. Możemy tylko powiedzieć, że fani nowych produktów LG, ten telefon jest bardzo przyjemne. Jest to całkiem przyzwoity model najnowszej generacji smartfonów. Myśląc, co kupić – LG Optimus G E975 lub iPhone? To lepiej dać pierwszeństwo „Algie”. Tańsze i bardziej praktyczne.