340 Shares 1102 views

Smartphone "Lenovo Vibe Shot": opinie, recenzje, funkcje (Lenovo Vibe Shot)

Chiński producent smartfonów, firma Lenovo, z powodzeniem łączy kilka urządzeń nisz w swoim portfelu. Tak, pod określoną marką go komórkowych i związane z budżetu, a do segmentu premium. Co jest najbardziej interesujące, a oboje cieszyć się ogromny popyt, który firma była w stanie osiągnąć w stosunkowo krótkim okresie czasu.

W tym artykule będziemy mówić o jednym z smartphone premii, które uruchamia się z firmą Lenovo. Został przedstawiony niedawno – w lipcu 2015 r. Ponieważ został pierwotnie ustawiony jako urządzenie przewodniej, nie dziwi fakt, że społeczność międzynarodowa ze szczególnym zainteresowaniem obserwował swoją premierę rynkową.

Obecnie urządzenie jest sprzedawane swobodnie, aw tych kilku miesięcy nabył nowych lojalnych klientów. Mówimy o „Lenovo Vibe strzał.” Opinie o bieg maszyna jest inna, postaramy się wybrać te, które będą najbardziej prawdomówny i wiążą się z rzeczywistym stanem rzeczy i je opisać.

Co ciekawe, telefon, jakie korzyści i wady ukrywa – czytamy w tym materiale.

Opcje

Making of "Lenovo Vibe shot" przeglądu, po raz pierwszy zetknął się z pakietu smartphone. Jest on wykonany z ciężkiego kartonu, ma niewielkie rozmiary i dlatego ma minimalną ilość informacji na jego powierzchni. Po zdjęciu pokrywy otwiera oczy delikatnie pakowane telefon będąc w jednej sekcji, a suplementami, zajmując inną część wolnej przestrzeni.

Należy zauważyć, że „Lenovo Vibe Shot” Sprzęt jest na ogół dość skromne. Lista akcesoriów do niego, pod warunkiem, że deweloper zawiera ładowarkę, adapter dla europejskiego formatu gniazda, płaski kabel USB do połączenia z komputerem. Ponadto, zgodnie z instrukcjami producenta obsadzony pole do smartfonu i igłę do otwierania szczeliny z kartą SIM oraz microSD. Jeśli użytkownik chce pokryć „Lenovo Vibe Shot”, będzie musiał kupić oddzielnie.

projekt

Logicznie rzecz biorąc, aby rozpocząć z charakterystyką urządzenia chcesz rozpocząć z głównych i najbardziej oczywiste – jego wygląd. Już w tej materii „Lenovo Vibe Shot” (Opinie potwierdzić) ma coś do pokazania.

Na początek, ciała telefonu podłączonego do tworzyw sztucznych, metalu i szkła. W związku z tym, urządzenie ma nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również dobrze chroniony w praktyce, na przykład poprzez krople, wstrząsami i innymi wpływami zewnętrznymi. Być może z tego względu przypadek „Lenovo Vibe Shot” i nie trzeba – telefon jest już wystarczająco silna.

W sprzedaży są trzy wersje urządzeń kolor – czarny, szary i czerwony kolor. Różnica w swojej konstrukcji jest kolorów do metalowej ramy na obwodzie korpusu. W pozostałej części modelu pozostaje bez zmian – tylko w kolorze szarym z powrotem smartphone pokrywa w kolorze białym, a nie czarny (jak we wszystkich innych).

Cechy wyglądu

Telefon dziwnego, został zastrzelony konsolę na końcu nazwy. Z angielskim słowo to oznacza „obraz”, który pokazuje intencje producentów do wprowadzania urządzenia jako kamery analogowej. Projekt można śledzić takie same.

W szczególności jest to wyrażone w pokrywie nawilżacza. Ona podzielona (wizualnie) na dwie części, przy zastosowaniu różnych materiałów. Jako dedykowany „Lenovo Vibe strzał„opinii, z daleka, z powodu tej rozłąki i obecności jednego z wybranych utworów oka kamery telefonu naprawdę wygląda stylowy aparat.

To nie jest tylko punktem kulminacyjnym, prezentując programistów model. Innym ciekawym rozwiązaniem – Zastosowanie powłoki szkła po obu stronach smartphone. Ponieważ urządzenie ma prostokątny kształt, taki „Brick” powłokę szklaną naprawdę wygląda tylnej okładce efektywnie. Jednak, jak donosi „Lenovo Vibe shot” reakcje, takie postępowanie nie jest to najbardziej praktyczny ze względu na zabrudzenia tylną pokrywę, widoczność odcisków palców na jej temat.

Jest jeszcze inny problem z użytecznością, co nie jest tak oczywiste na pierwszy rzut oka. Układ ten wizjer aparatu. Z ozdobnym punktu widzenia, rozwiązanie jest bardzo dobre, nawet – aby umieścić go na krawędzi tylnej okładce. Jednak deweloperzy nie uważają, że pierwszy użytkownik jest często zamyka oko z palcem, który trzyma róg smartphone. To jest trochę niewygodne ze względu na fakt, że w przyszłości trzeba wziąć telefon bardziej ostrożnie, tak aby nie zamknąć opinię.

Elementy urządzenia nawigacyjnego

Pomimo oryginalność, moc telefon układ przejawia się w konstrukcji pozostaje klasyczny – ten sam zestaw można znaleźć na innych smartfonach. Na przykład, pod ekranem w pierwszej kolejności widzimy fizycznego przycisku „Home”, „Opcje” i „Wstecz”, które są wyposażone z białym podświetleniem. W wyniku tego, że atrakcyjny wygląd na ciemnym ekranie.

Pozostałe przyciski znajdują się na prawym panelu. Tutaj nie jest to klasyczny zestaw przycisku blokady wyświetlacza oraz regulację głośności. Kolejny dodany tryb fotografowania Przełącznik przycisk i przycisk do szybkiego dostępu do aplikacji „Aparat”. Nic dziwnego, że nowy „Lenovo Vibe Shot” jest ustawiony jako telefon z aparatem fotograficznym.

Po lewej stronie urządzenia wygląda pusty – tutaj umieszczone sloty na dodatkowe karty pamięci i karty SIM. Ma ona zastosowanie systemu specjalnych kopalnie, które można zobaczyć na iPhone. Rzeczywiście, wygodny i praktyczny.

pokaz

Pod kolor wyświetlacza cała przednia powierzchnia jest malowana, dlatego wydaje się, że ekran zajmuje więcej miejsca niż jest w rzeczywistości. Chociaż mówi się, że telefon jest wyposażony w mały wyświetlacz, również może nie – opisujące „Lenovo Vibe shot” cechy pokazują: jego wielkość – 5 cali. Funkcjonuje on w oparciu o technologię IPS, która pozwala na wysyłanie kolorowe precyzję obrazu. gęstość obrazu ogromna – kosztem rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, to jest około 440 dpi. W uproszczeniu można powiedzieć, że model ekran przekazuje bardzo dokładne, ostry obraz, i to jest zaletą.

Nie zapomnij programistom i ekran ochronny, pokrywając ją specjalną wytrzymałość mechaniczną szkła Gorilla Szkło trzeciej generacji.

Sądząc po opiniach, telefon „Lenovo Vibe Shot” posiada zarówno zdolność do zwiększania jasności ekranu na bardziej komfortową pracę w jasnym pogody i bezpośrednie działanie promieni słonecznych i vice versa – redukując go do wygodnego percepcji obrazu z wyświetlacza w nocy i przy braku światła , Ta opcja jest oczywiście jak zwykłych użytkowników.

edytor

Telefon „Lenovo Vibe Shot” działa na ośmiu rdzeniach, przeznaczone Qualcomm. Ten Snapdragon 615, cztery rdzenie, które dają częstotliwości taktowania 1 GHz, a cztery – 1,7 GHz. To sugeruje wysoką wydajność urządzenia, jego zdolność do pracy z nawet najbardziej „kłopotliwe” (z punktu widzenia fizyki i grafiki) aplikacji, gier top-end, bez żadnych opóźnień i hamowania.

Antutu badanie daje również doskonałe rezultaty – na poziomie innych flagowych firmy Samsung, LG, Meizu. Miłą cechą telefonu jest również w stanie odtwarzać wideo w formacie FullHD. Jakość obrazu jest doskonała, personel progruzhat sprawnie i zamknięci.

Także, że procesor urządzenie jest na odpowiednim poziomie jest zoptymalizowany do działania w różnych obciążeń, to jest dowodem na to, że model nie nagrzewa się, nawet po długotrwałym obciążeniu. Ponownie, to wynikiem jest bardziej oszczędne zużycie baterii.

kamera

Mówiliśmy już, że nacisk sędziowski od producenta funkcji aparatu, można zadzwonić na tytuł, który możemy opisać. Potwierdzają to opisując „Lenovo Vibe shot” cechy. Tak, tu są dwie kamery – przednią i główne. Ten ostatni ma wytrzymałej matrycy, rozdzielczość wynosi 16 megapikseli. Jest to zaznaczone na tylnej części telefonu, naprzeciwko aparatury logo. Oprócz silnych producentów sprzętu staraliśmy i na podstawie interakcji z oprogramowania aparatu. W szczególności, tworzenie obrazów o wysokiej jakości przyczyniają się do obecności opcji, takich jak automatyczna regulacja ostrości (przy użyciu technologii laserowej), trzy lampy błyskowej, a także dwa tryby ustawić swoje filtry – Auto i Pro.

Jako zalecenia, nowy „Lenovo Vibe Shot” automatycznie dostarcza użytkownikowi minimum ustawień, wybierając warunki stworzyć lepszy obraz siebie. Jeśli chodzi o tryb Pro, nie fotografuje może wybrać zdjęcie zrobione w żadnych okolicznościach, i powinny wyglądać w przyszłości kompozycji.

Przednia kamera, zgodnie z opisem technicznym modelu, ma rozdzielczość 8 megapikseli. Ponieważ jest to wygodne, aby wysokiej jakości „autoportretów” -Obrazy. Jedyny niuans – bo nie ma auto-focus, należy zachować ostrożność, aby odłożyć niewielkiej odległości od swojego „Lenovo Vibe strzał.” Aparat jest tylko w tym przypadku może stworzyć dobrą fotografię was i co znajduje się z tyłu.

pamięć

Mówiąc w eksploatacji, przy czym urządzenie ma 3 GB. W związku z tym, można "Lenovo Vibe Shot" w porównaniu z G2 ZTE Nubia, LG, OnePlus One i inni. Co jest charakterystyczne, z „gypsy” ilości pamięci RAM na rynku urządzeń często obecne chińskie.

Co do pamięci fizycznej, aby pomieścić dane multimedialne, do tych celów w urządzeniu jest wbudowany do 32GB. Ponadto smartfon „Lenovo Vibe Shot” obsługuje dodatkową kartę microSD, dzięki której przestrzeń przechowywania w urządzeniu może być zwiększona o kolejne 64 GB. Zatem deweloperzy mają możliwość użytkownikowi na rozszerzenie pamięci urządzenia, a nawet współpracować z nim jako strażnika danych przenośnych oraz odtwarzacz multimedialny. To już zależy od preferencji właściciela telefonu.

autonomia

Telefon posiada mocny non-wymienny akumulator, który ma pojemność 3000 mAh. To wystarczy, aby takie urządzenie funkcjonalne pracował przez 20-23 godzin w umiarkowanym trybu pracy. Oszczędza energię akumulatora iw rezultacie, aby poprawić poziom autonomii pozwala specjalną opcję zużycia inteligentnej. Wskazuje to na optymalizację procesów zachodzących w urządzeniu, w celu uniknięcia niepotrzebnego obciążenia przetwarzania. Praktyka pokazuje, że technika działa całkiem dobrze.

W intensywnej czasu pracy akumulatora zmniejsza się obciążenie do 7 godzin. Liczba ta może być wywołana średnia dla tej klasy urządzeń.

System operacyjny

Kiedy „Lenovo Vibe Shot”, który jest poświęcony przeglądu, ukazał się w połowie lata 2015, najnowsza wersja systemu operacyjnego Android zostały 5.1. Kto jest najnowsza modyfikacja Androida 6.0. Dlatego też, najprawdopodobniej, Vibe Strzał odbierać jego aktualizacji i będzie działać pod tą wersją.

Trzeba powiedzieć, że producent nie wykazał się „nagi” interfejs, oprogramowanie oferta dewelopera – Google – „z pudełka”. Lenovo pokazał oryginalność i wydali swój własny projekt dla modelu. Jest Vibe UI. Zewnętrznie, używa tych samych technik, jak widoczne na Androida L – gradienty, podobne zestawy czcionek i kolorów.

powiązanie

Jak już wspomniano, urządzenie obsługuje dwie karty SIM. Oba są w stanie złapać dane w formacie GSM i pracy z bezprzewodowego Internetu mobilnego w sieci / LTE 3G. Ponadto, przez telefon, oczywiście, nie jest modułem Wi-Fi (standard speed) i Bluetooth (który służy do przesyłania i odbierania plików, a następnie podłącz do akcesoriów bezprzewodowych). Istnieje również odbiornik sygnału satelitarnego jest wymagany do nawigacji w przestrzeni. Ten ostatni umożliwia pracę z systemami GPS (standard świecie), GLONASS (Rosja) i Beidou (Chiny). Jest też radio FM, za pośrednictwem zestawu słuchawkowego (wykorzystywany jako antena).

opinie

Zalecenia opisujące „Lenovo Vibe Shot” (w języku rosyjskim i zagranicznych stron), udało nam się znaleźć wiele. Odwołują się to możliwe dzięki popularności tego modelu, dzięki czemu wydaje się atrakcyjna w oczach kupującego. Jest to połączenie kilku czynników, z których użytkownicy oraz wskazać, zwracając uwagę na pozytywne strony tego typu smartphone. Na przykład ustawienie „Lenovo Vibe Shot” cenę. Tak więc, w tym czasie urządzenie kosztuje około 350 $. W porównaniu do topowych modeli firmy Samsung, jest to opcja budżet, który oferuje nabywcy dużo więcej funkcji. Dlatego też wybór jest oczywisty, i to na korzyść „Lenovo Vibe strzał.”

Cena – nie jedyna rzecz, która pozytywnie scharakteryzować opinie. koncentruje się również na atrakcyjny wygląd telefonu, jego pierwotny wygląd; drugi – od materiału, z którego obudowa jest zmontowana. Nawet wtedy, gdy po prostu trzymając smartfon w swoje ręce, nie wiedząc o cechach technicznych, ukryte wewnątrz, sprawia wrażenie modelu jako wysokiej jakości high-tech produktu z wieloma funkcjami. Uzupełnia tę myśl duży kolorowy i wyraźny wyświetlacz. Może pozytywnie scharakteryzować urządzenia i specyfikacje – wielki margines pamięć, procesor o dużej wydajności, pojemny akumulator.

Negatywne opinie mówią nam, że tylko jeden głośnik działa na telefonie, który degraduje jakość dźwięku w ogóle, a wydaje się, że bateria niektórzy użytkownicy są zbyt słabe i niewystarczające wytrzymałość. Istnieją opinie o słabej wbudowany edytor zdjęć, który nie spełnia prośby użytkowników. Jednak należy zauważyć, wyświetlając nienaturalne różowe kwiaty na rogach ekranu, które są także, na zapewnieniom niektórych użytkowników, przyciąga uwagę i może być uważana za model wina.

Oczywiście, komentarze na temat tych drobnych wad jest wiele, większość z nich są czysto subiektywne, na podstawie osobistych preferencji i przekonań kupującego.

odkrycia

Przeprowadziliśmy szczegółowy przegląd Lenovo Vibe Ujęcie i przedstawił się do niektórych kluczowych funkcji urządzenia. Po pierwsze, tak naprawdę wykonane jakościowo. Pomimo błędów z umieszczenia w oku kamery oraz innych drobnych usprawnień, maszyna wygląda świetnie. Ponadto produkty wysokiej jakości pracy odczuwalne w pracy telefonu. Tak więc, nie ma luzów, skrzypienie i części spaceru ciała. Jest to dobry wskaźnik.

Po drugie, miłe sprzętu i oprogramowania napełniania model. Ze względu na mocny procesor, kamery, baterii (choć jest to wątpliwe), telefon jest w stanie doskonale poradzić sobie z zadaniami to nie jest wadliwy, nie wykazuje żadnych zahamowań i opóźnień. Przejścia pomiędzy panelami i menu aplikacji przełączania odbywa się płynnie.

Po trzecie, nie można nie zauważyć, niski (względna) koszt urządzenia. Za cenę, w którym proponuje, że flagowy Chinach Lenovo nie kupić wysokiej klasy smartfonów Samsung. W większości pytań możliwość dwóch identycznych urządzeń.

Dlatego, naszym zdaniem, model może być postrzegane jako idealne rozwiązanie, jeśli chcesz tech inteligentny telefon z eleganckim wyglądem i dużą liczbą funkcji w rozsądnej cenie.