830 Shares 3967 views

Korzystanie przepis na soczyste z serem można przygotować szczególnie smaczne?

Smaczny przysmak zwany sochnik nie mogło stać się tak ogromną popularnością, jeśli nie gotować wiele różnych sposobów, wykorzystując mnóstwo dodatków. Jednak najbardziej popularne były i są najbardziej smaczne, delikatne i zawsze wyjątkowy sochniki z serem. Niewiele osób wie, jak gotować soczysty z serem prawidłowo, więc za to danie jest bardzo trudne do przygotowania. Ale w rzeczywistości, w tym procesie nie ma trudności lub tajemnic – tylko dobre zagnieść ciasto i delikatnie ugniatać skrzepu do napełniania, dodając niezbędne składniki do niego (jaja, cukier, rodzynki i co chce i trzeba do smaku). Bardzo smaczne soczyste w cieście do wypieku zmielonych przypraw dodaje się, na przykład wysuszonej i rozdrobnionej skórki z cytryny, goździki, cynamon, gałka muszkatołowa, wanilia, kardamon i szafranu i suszone owoce, owoce kandyzowane oraz marmolady. Gotować lub wykorzystywane w procesie gotowania, o ile w wyniku zadowoleni.

Jednak w takim przypadku, jeśli używasz klasycznego przepisu, soczyste z serem są mniej smaczne. Aby je utworzyć, trzeba wziąć masło (50 gr.), Mąka (1400 g.), Cukier (350 gr.), Śmietana (300 gr.), Trochę wanilii i proszek do pieczenia. Ponadto trzeba jaj (2 szt.), Ser twarogowy (400 gr.) I kasza (40 oz.). Przede wszystkim trzeba gotować ciasto, przetarł roztopione masło z cukrem i jajkami, aw osobnej płytce do rozpuszczenia proszku do pieczenia w śmietanie. Wtedy wszystko trzeba wymieszać, dodać mąkę stopniowo i zagnieść miękkie ciasto. Waga nie powinna być strome – gotowanie soczysty z serem na ten przepis sugeruje obecność ciasta, po prostu trzymać się rękami. Ponadto, z tego rodzaju masy należy zwinąć gruby warkocz, przeciąć je i delikatnie rozwałkować każdy kawałek do cienkiego ciasta, w środku którego jest możliwe do rozprzestrzeniania się nadzienie. Mówiąc o farsz: bo dokładnie wymieszać twaróg z odrobiną cukru, śmietaną i wanilią i dwa żółtka. Dobrze wymieszać twaróg, można wlać kaszę i dodanie bita białka ponownie dokładnie miesza. Z wypełnieniem przygotowane zgodnie z wymaganiami receptury, soczyste ser pieczone w piecu nagrzanym do co najmniej jednej czwartej godziny do rozpoczęcia pokryte apetyczny złoty rumiane skorupy. Kolor był jeszcze piękniejszy, przed pieczeniem można posmarować pieczone jajko.

Na równie dobre potrawy można użyć innej receptury: Należy mąki, margaryny (30 g.), Jaja, cukier (70 g.), Śmietana (100 ml.) I dodano ocet sody. Ponadto, dla napełniania trzeba ser (400 gr.), Kwaśną śmietanę i cukier (50 gr.). Ciasto powinno być dokładnie wymieszać jaja, cukier i zwrotu sodą, stopniowe dodawanie do mieszaniny stopionego margaryny i śmietana. Mąka jest konieczne, aby umieścić tyle, że ciasto nie przykleja się do rąk, ale wciąż plastyczny. Spełniając ten przepis soczysty z serem można dostać bardzo delikatny i soczysty, zwłaszcza jeśli pozostawić ją na kwadrans do podejścia. W tym czasie, warto pomyśleć o sprzęcie – dobry ugniatać skrzepu, mieszanie go ze śmietaną i cukrem aż do uzyskania jednorodnej pyszne twarogu. Na koniec wyznaczonego czasu, gdy ciasto znacznie zwiększają rozmiar, może być zwijana i pocięto na cienkie plasterki, które są następnie przekształcane do postaci pastylek. Małą porcję farszu należy umieścić na krawędzi każdej z tych ciast, a następnie muszą być złożone na pół, szczotki z ubitym jajkiem i wysłać je na blasze, wysmarowanej margaryną lub olejem roślinnym. Soczyste pieczone aż do złotego koloru wzmocnienia, po którym mogą one doprowadzić do stołu – wraz z herbatą, galaretki, lub przez nie same.

Niezależnie od tego, czy wybrać jeden lub drugi soczyste receptury z serem na pewno cieszyć, więc będziemy chcieli, aby kontynuować rozpieszczać traktuje się podoba.