513 Shares 6632 views

Moskiewski Instytut Lotniczy (MAI): Opinie

Wyższe wykształcenie daje szansę na zdobycie dobrej pracy. To dopchać studentów długo przed momentem, kiedy nadejdzie czas, aby być zdefiniowane w taki sposób, aby złożyć je w późniejszym życiu. Dlatego wielu wnioskodawców są bardzo odpowiedzialne podejście do miejsca, gdzie ich dalszej edukacji. Takie potencjalni studenci uważnie przeanalizować informacje dotyczące przyszłości uczelni. Ten artykuł ma na celu złagodzenie niektórych z tego procesu. To Moskwa Instytut Lotnictwa zostaną opisane (krzesła, wydziały, warunki odbioru). Ta informacja pozwoli świadomą decyzję: czy wybrać dla siebie uznać instytucja edukacyjna?


o Uniwersytecie

Z biegiem lat, IAI wzrosła z małej szkoły aeromechanicznych do jednego z największych krajowych uniwersytetów badawczych. Dzisiaj, w 1800 roku doświadczył wykwalifikowani nauczyciele uczą ponad 20.000 przyszłych specjalistów w 12 wydziałach na 42 obszarów treningu. Absolwenci nadzwyczajnego zapotrzebowania instytucji. W ten sposób studenci są gwarantowane zatrudnienie.

pozytywne opinie

Powinienem wprowadzić Mai? Recenzje i opinie ludzi różnią. Często najbardziej radykalnie. Jednak większość odpowiedzi pozostają pozytywne. Studenci i absolwenci powiedzieć właściwego, doświadczonych instruktorów, jakości wiedzy zdobytej na uczelni. Wiele akcji, które możemy uzyskać dobrą pracę po zakończeniu szkolenia. Większość absolwentów nie żałuję lata spędzone w tej instytucji.

negatywne opinie

Jednak nie każdy z taką czułością i wdzięcznością mówić o nauczaniu w Mai. Niektórzy twierdzą, że wielu nauczycieli nie dostarczają wiedzy prawidłowo. Uczniowie mówią o stałych profesorów opieszałość, brak pełnego zatrudnienia, problem z komisji selekcyjnej, braku odpowiednich materiałów szkoleniowych.

Jak dokładnie odpowiedzi wierzyć, nie jest łatwo wybrać. Najprawdopodobniej są one częściowo pod pewnym podstawie. Co do zasady, to wszystko zależy od konkretnych ludzi, z którymi trzeba będzie współpracować. Sumiennych nauczycieli zapewni wysokiej jakości wiedzy, inni – spędzić czas.

Moskiewski Instytut Lotniczy: stawka przepustka

Wnioskodawcy powinni wziąć pod uwagę wiele niuansów. Więc, co jeszcze jest ważne, aby wiedzieć, którzy będą robić tylko w tym roku w Mai? Polecane zwrócić uwagę na to, co zdobywa uboczny o wynikach egzaminu ma siedzibę tej instytucji. Są one istotne dla tych, którzy planują zapisać się na budżet miejsce, a dla tych, którzy wybrali wariant czesnego.

Tak więc, minimalny wynik na (lub technologii informacyjnych i komunikacyjnych) komputerowych, a także badania społeczne wynosi 50, język rosyjski – 48 w matematyce – 39, fizyki, języków obcych, historii i geografii – 40.

Należy wziąć pod uwagę wymogi dotyczące dopuszczenia do opinii MAI polecić każdego wnioskodawcy. Pomoże to obiektywnie ocenić swoje szanse.

Obszary szkolenia

Przed wybraniem zawodu, za które będzie można zastosować do Instytutu Lotnictwa w Moskwie, opinie są zachęcani do przeglądu listy muszą być poddane badaniom.

Tak, istnieje kilka bloków przedmiotów, wyniki badań, które powinny być podane przy wjeździe. Pierwszy blok: język rosyjski, fizyka, matematyka. Dyscypliny te są istotne z następujących dziedzin nauki: Matematyki i Informatyki, podstawowe informatyki i technologii informatycznej, fizyki, informatyki i inżynierii komputerowej, systemów i technologii informacyjnych, inżynierii radiowej, instrumentu, systemy biotechnologii i technologii, technologii laserowej i technologii laserowej, władzy i elektrotechniki, mechaniki Stosowanej, automatyzacja procesów technologicznych i produkcji, bezpieczeństwa technosfera, inżynierii materiałowej i technologii materiałów metalowych rgiya, standaryzacja i metrologia, kontroli ruchu i systemy nawigacyjne, pociski i lotniczy, balistyki i dynamika płynów, silniki lotnicze, samoloty, sterowanie w systemach technicznych, Innovations, nanotechnologia i Microsystems.

Drugi blok dyscyplinach: matematyka, historia, język rosyjski. Jest to istotne dla tych, którzy planują studiować za językoznawcy.

Trzeci blok: język rosyjski, informatyka i technologia informacyjna i komunikacyjna, matematyka. Egzaminy te będą musiały wziąć tych, którzy zamierzają wejść do następujących obszarów szkoleniowych: matematyka stosowana, stosowana informatyka, inżynieria oprogramowania, bezpieczeństwa informacji, technologii informacyjnych i systemów łączności, projektowanie i technologia środków elektronicznych, zarządzanie jakością, analizy systemów i administracji.

Matematyka, geografia i język rosyjski musiał wziąć tych, którzy chcą zbadać środowiska i zasobów naturalnych.

Z kolei, nauk społecznych, będzie potrzebna języka rosyjskiego i matematyki dla tych, którzy chcą kontynuować naukę w następujących specjalnościach: ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie, informatyka biznesu, administracji miejskiej publicznych, reklamy i public relations, organizacja służb zatrudnienia młodzieży.

Ta informacja pomoże Ci zmienić swoje plany i ocenić możliwości.

wydziały

Najważniejsze z tego, co jest niezbędne do określenia z góry – jest to kierunek studiów. Aby to zrobić, ważne jest, aby dokładnie zbadać listę dostępnych działów w tym instytucie. Należą do nich:

 • "Radiovtuz".
 • „Technologia Lotnictwa”.
 • „Języki obce”.
 • „Silniki lotnicze”.
 • „Lotnictwo”.
 • "Applied Mathematics i fizyka".
 • „Elektronika z samolotu.”
 • „Mechaniki Stosowanej”.
 • "Control Systems, informatyka i energii elektrycznej."
 • „Inżynieria społeczna”.
 • "Robotyka i Intelligent Systems".
 • "Trening Pre-university".

Również dużą popularnością wśród uczniów cieszył się Wojskowy Instytut Lotnictwa w Moskwie. Ważne jest, jeszcze przed momentem złożenia dokumentów uważnie przeczytać wszystkie cechy wybranej specjalności. Ułatwi to proces adaptacji do nowych warunków podczas treningu.

Szczególne prawa i korzyści otrzymanych

Niektórzy kandydaci są uprawnieni, bez jakiejkolwiek egzamin wstępny , aby zapisać się w Instytucie Lotnictwa w Moskwie. Opinie studentów donoszą, że to dzieje się dość często. Wśród tych studentów:

 • Ci, którzy uczestniczyli w All-Russian Olimpiady i wygrał.
 • Ci, którzy uczestniczyli w Olimpiadzie ukraińskiej i wygrał.

Inni użytkownicy mogą dowiedzieć się z budżetu w ramach niektórych kontyngentów. Z tej okazji mogą skorzystać osoby niepełnosprawne; sierot; tych, którzy są pozostawione bez opieki rodzicielskiej; weterani walki.

Niektóre okoliczności uczelni można zmieniać według własnego uznania. Dlatego też zaleca się regularnie, aby dowiedzieć się o rzeczywistych wymagań.

Jak są indywidualne osiągnięcia?

Jak donosi Mai 2016, może oświadczyć, przy ubieganiu się o szkolenia w zakresie ich szczególnych osiągnięć, które na pewno będą brane pod uwagę przy przyjęciu do szpitala. Miarodajne generują żadnych wyników punktów (1 do 10).

Odgrywać rolę poszczególnych następujące osiągnięcia:

 • wygrywa sport (mistrz świata, mistrz Europy, zwycięzcy lub mistrz Igrzysk Paraolimpijskich, a Deaflympics).
 • Ogólne świadectwo szkoły średniej (z wyróżnieniem lub warunku otrzymania srebra lub złote medale).
 • Status zwycięzca, zwycięzca, zwycięzca Igrzysk Olimpijskich, odpowiednie wybranej specjalności).
 • Dyplom dla szkolnictwa wyższego (z wyróżnieniem).
 • Dyplom z wykształceniem średnim zawodowym (z wyróżnieniem).

  Maksymalna może być przyznane maksymalnie 10 punktów.

Przyjmowanie cudzoziemców

Obcokrajowcy mogą stać studenci Mai? Opinie uczniów pokazują, że potrafią. Jednak dla tej grupy uczniów ma swoje specyficzne warunki przyjęć.

Na przykład, osoby takie mogą być przeszkoleni w Mai (o nauczaniu opinii cudzoziemców potwierdzić ten fakt), zarówno poprzez wsparcie finansowe z budżetu, a kosztem finansowania, który jest źródłem każdej osoby prawnej lub fizycznej. W drugim przypadku, jak to zwykle bywa, jest to umowa na usługi.

W tej uczelni ściśle określony kontyngent dla edukacji zagranicznej, który jest ustawiony zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem. To może się różnić w zależności od wybranej specjalności, jak również w czasie. Reszta studentów zagranicznych są traktowane tak samo jak w Rosji.

Nie są wymagane do egzaminu pochodzących od języka rosyjskiego na wejściu. Na każdej liście obowiązkowych przedmiotów egzaminacyjnych w pewnym sensie jest to regulować.

Istnieje pewna kwota cudzoziemców, którzy mogą być przeszkoleni w zakresie specjalności, których programy edukacyjne obejmują odkrycie informacji, które odnoszą się do tajemnic państwowych. Mechanizm ten jest kontrolowany przez obowiązujące prawo.

Zapotrzebowanie na badania lekarskie

Obejmuje on szereg specjalności, niektórych dodatkowych dokumentów. Mówimy o wynikach wstępnych badań lekarskich, zgodnie z wymaganiami, na podstawie obecnego ustawodawstwa Federacji Rosyjskiej. Warunek ten ma zastosowanie do następujących specjalnościach:

 • „Radioelektroniczne urządzenia i kompleksy”.
 • „Testowanie samolotów.”
 • "Power and Electrical Engineering".

Należy o tym pamiętać, jeśli planujesz przyjechać na jeden z tych specjalności w Instytucie Lotnictwa w Moskwie. Opinie studentów potwierdzają, że znajomość takich cech znacznie ułatwia ten proces. Rodzice zachęcenie uczniów do śledzenia, jak ich dziecko przygotuje niezbędne dokumenty.

Charakterystyka odbioru dokumentów

Co trzeba przygotować przed przyjazdem w Mai? Recenzje powinni zbadać pozycję, aby uniknąć przykrych niespodzianek w trakcie składania. Więc, co trzeba wiedzieć?

Wraz z oświadczeniem o pragnieniu, aby przejść do uczelni musi zapewnić:

 • Każdy dokument, który określa osobowość wnioskodawcy.
 • Dwa zdjęcia (czarno-białe) Rozmiar cztery sześć centymetrów.
 • Oryginalny dokument z poprzedniej edukacji (odpowiedniej woli i kserokopia).
 • Jeśli student ma jakieś specjalne uprawnienia przy odbiorze, należy dostarczyć dodatkowe dokumenty w celu udowodnienia tego faktu.

W przypadku, gdy potencjalny student uzna to za konieczne, aby przedstawić coś komisja selekcyjna inny, ma prawo to zrobić.

wniosek

Moskiewski Instytut Lotnictwa – szkoła, że wiele tysięcy studentów w celu zapewnienia jakości wiedzy i pozwoliły na uzyskanie wysokiej płatniczych, prestiżowych miejsc pracy.

Należy być bardzo ostrożnym przy wyborze instytucji i specjalne. Wybór ten będzie miał znaczący wpływ na całe przyszłe życie. Traktować go z najwyższą powagą. A potem następne kilka lat nauka przyniesie ci tylko najbardziej pozytywne emocje.

Sukces akademicki!