762 Shares 5426 views

Lenovo Vibe X (s960)

Kilka lat temu, Lenovo w naszym kraju jest bardzo popularny ze względu na prace laptopów tanich, ale teraz to widać i co można zrobić dobre smartfony dość rozsądnej cenie.

Wyświetlacz. Urządzenie Lenovo klimat x s960 ma wspaniałą 5-calowy wyświetlacz Full HD rozdzielczość 1080 x 1920. Urządzenie jest wyposażone w szkła Gorilla Glass 3 pokoleń, więc nie bój się drapie.

Dźwięki i multimedia. Urządzenie posiada pojedynczy głośnik z przodu urządzenia, w tym samym czasie być używany zarówno do odtwarzania muzyki i rozmów. Dobre lub złe – Ty decydujesz, ale ze swojej strony mogę powiedzieć, że wielkości i czystości dźwięku na wysokości.

W słuchawkach jakość dźwięku nie jest tak, ale to wystarczy, aby słuchać muzyki bezpretensjonalnej użytkownika. Smartfon jest standardowe aplikacje, dźwiękowe – gracze i wideo, a także dyktafon.

Kamera. To urządzenie dostał ten sam aparat jako flagowy Lenovo K900. Główny aparat ma rozdzielczość 13 megapikseli i jest wyposażony w wbudowaną lampę błyskową i, co ciekawe, mikrofon. Ten ostatni fakt pozwala nagrywać wideo o bardzo wysokiej jakości dźwięku. Rozdzielczość kamery przodu jest 5 megapikseli, ale również pokazuje dobrą jakość nagrywania. Kamery mają bardzo dużą liczbę różnych ustawień, dzięki temu będzie można robić zdjęcia i filmy w każdych warunkach.

Wydajność. Smartfon Lenovo klimat x s960 działa na quad-core MediaTek MT6589T o częstotliwości 1,5 GHz, który działa w tandemie z akcelerator wideo PowerVR SGX544. RAM jest 2-UM GB, tak że urządzenie jest bardzo szybkie i gładkie interfejsu. Pamięć wewnętrzna – 16 GB, z czego tylko 12,07 GB dostępne. Złącza na karcie pamięci nie ma, więc wiele z nich nie będzie w stanie pobrać zawartość (ale w zasadzie nie ma znaczenia, jeśli używasz Dropbox typ pamięci online).

Wyniki benchmarku AnTuTu i średniej Quadrant, 15442 i 5492, odpowiednio. Ale wszyscy wiemy, że „syntetyczne” testy nie zawsze pokazują prawdziwy
obraz. Potwierdza to fakt, że podczas pracy w tygodniu Smartphone
Pokazał mu jak najlepszej strony.

Karty SIM w jednym telefonie, producent narażania się z najnowszymi trendami na rynku, wykonana jest w formacie MicroSim.

Powłoki i systemu operacyjnego. Smartfon działa na Androidzie 4.2.2, aktualizacji danych OS jeszcze, więc zaglądajcie. Co naprawdę lubi o tym urządzeniu – to wyrzutnia korporacyjnych Lenovo, co implikuje brak menu aplikacji. Wszystkie z nich znajdują się na pulpicie, który, nawiasem mówiąc, może być nieskończenie wiele. Jako użytkownik iPhone, doceniam ten ruch przez chińskiego producenta, mam nadzieję, że w głosowaniu.

Endurance. Urządzenie ustawione zdejmowany pojemność baterii
2000mAh. Oznacza to, że gdy zabraknie swojego życia – trzeba zmienić
urządzenie z nowym. Ale pomimo stosunkowo skromnej pojemności baterii,
telefon pokazał dobry czas – około jeden i pół dnia, ze średnią
stosując (30-40 minut rozmów, gdy trwale włączone Wi-Fi).

Opcje Smartphone dość standardowe – bateria, ładowarka, zestaw słuchawkowy, kabel do ładowania i klipu do wydobycia karty SIM. Chciałbym również zauważyć, że zestaw słuchawkowy jest dość dobra, oprócz tego, że producent wprowadził w zestawie skrzynki dysz dla różnych rozmiarów ucha.

Wnioski. Jesteśmy bardzo zadowoleni, to urządzenie, które łączy cechy jednego z najbardziej rozrywkowych smartfonów na rynku, to oprócz jego ceną. Jeśli szukasz lekkiego i potężny smartfon z dobrym czasu pracy i rozsądną cenę – Lenovo Vibe X będzie dobrym wyborem.