633 Shares 4554 views

Anton Putsila: Biografia i kariera piłkarz

Anton Putsila jest jednym z najbardziej renomowanych graczy. Przez swoich dwudziestu dziewięciu lat udało mu się zagrać w wielu klubach w trzech krajach. Pomocnik regularnie pojawia się na boisku w koszulce drużyny narodowej. Widzowie doceniają jego odwagę i umiejętności, aby przejść „na barana”. Najwięcej bramek Anton effektnosti kulki nie są gorsze od najlepszego brazylijskiego mistrza.

gracz Biografia

Urodzony Anton Puciła dwudziestego trzeciego czerwca 1984 w Orszy. Od dzieciństwa lubił futbol i poszedł na mecze miejscowej drużyny. Jego ojciec był trenerem piłki nożnej, a jego entuzjazm znalazło odzwierciedlenie w jego syna. Anton idzie do szkoły sportowej młodzieży, gdzie pracuje jego ojciec. W szkoleniu, on wykazał poświęcenia i niemal cały jego wolny czas jest poświęcony piłce nożnej. W wieku siedemnastu lat, jego ojciec radzi synowi spróbować swoich sił w wielkim futbolu, widząc umiejętności Anton. Człowiek wzięty do klubu kapitału „Dynamo”. Początkowo był za podwójne. Po kilku miesiącach od jej debiutu w pierwszym zespole. Pierwszym celem pomocnik strzelił gola, „BATE”. Anton przebił bok i wszedł do pola karnego. Pobicie obrońcy, sprytnie posłał piłkę w okienko bramki. W tym samym meczu, że nie straciła gola. Ponadto, prawie strzelił po raz drugi, uderzając czterdzieści metrów.

W pierwszym sezonie „Dynamo” Anton Putsila zdobył miejsce w wyjściowym składzie. Chłopak pokazał doskonałą grę w każdym meczu. Był niezastąpiony zarówno w ataku iw obronie. Wysoki wzrost pomaga mu wygrać wszystko jedzie konfrontacji. Grając na pozycji ofensywnego pomocnika, jest on zawsze wstydził się wypracować w obronie. Jednym z koronnych „chip” graczy zostały zwinięte na dwóch nogach. Jest to dość skomplikowana technika, ponieważ nie zawsze jest możliwe, aby uderzyć piłkę bez trafienia przeciwnika z nóg. Przez trzy lata w Mińsku „Dynamo” Anton Puciła spędził osiemdziesiąt dziewięć meczów i strzelił jedenaście bramek.

wzrost kariera

W 2008 roku, są zainteresowani w jednym z czołowych niemieckich klubów – „Hamburg”. Latem poza sezonem zdarza się autobus. Ale Anton nie był w stanie dostosować się do intensywnego rytmu Bundeslidze. W sezonie tylko trzy razy na boisku, a nie w pierwszym składzie. Dlatego, sześć miesięcy później wrócił do „Dynamo”.

W sierpniu 2010 roku, w „Freiburg” staje się nowy gracz – Anton Putsila. żona piłkarza przeniosła się z nim do Niemiec. Nowy początek w Bundeslidze przynosi nowe wyniki. Białorusini w pierwszych trzech meczach, daje dwie asysty. Po upływie czasu ustalonego w pierwszym zespole. Jednak pod koniec sezonu znowu zaczyna się problem. W rezultacie, kolejne dwa lata Anton spędza na ławce.

rosyjski Championship

W 2013 roku pomocnik opuścił Niemcy i przeniósł się do Niżnego Nowogrodu. Sezon oznacza „Wołgi”. Strzelił dwa gole w trzydziestu siedmiu gier. W meczu przeciwko „Terek” Putsila strzelił fantastyczną bramkę, co wielu obserwatorów uznany jednym z najlepszych w sezonie. Ale to nie zapisać „Wołga” z utrzymanie spadku. Nie chcąc grać w drugiej lidze, Anton przechodzi w „Torpedo”. Po sezonie grał dla klubu Moskwa, strzelił trzy gole. W 2015 roku prasa donosiła, że „Gaziantepspor” włączony Anton Puciła. Piłkarz nie zawsze wpada w pierwszym zespole.

w reprezentacji

Dla reprezentacji Białorusi Anton grał pięćdziesiąt gier, który zdobył sześć razy. Przed rokiem 2008, grał w zespołach młodzieżowych. Jego pierwszą bramkę strzelił ormiańskiego zespołu w bramie. Odgrywa kluczową rolę w środku linii ataku. Fani wciąż pamiętają swoją piłkę w meczu przeciwko reprezentacji Francji. Spotkanie odbyło się na drodze, gdzie 60 tysięcy paryżan namiętnie wspierać swoją drużynę. Bicie Bacary Sagna, Putsila piłkę do siatki. Ale reprezentacja Białorusi nie jest zapisany, mecz zakończył się wynikiem 3: 1 na korzyść Francuzów.