829 Shares 3097 views

Acer Z150: zapewnia. Zależność Acer Z150, nieuwzględnione

Acer po raz kolejny zachwyceni konsumentom stylowy i urządzeń wielofunkcyjnych. W tej chwili marka smartfon Acer Z150 został wprowadzony, który szybko zyskał popularność wśród fanów tych nowych produktów. Pomimo faktu, że smartfon jest model budżetu, ma dość wysoką wydajność i atrakcyjny design.


Pierwszy znajomy ze smartfonu

Przy zakupie smartfon Acer Z150 użytkownik jest dość przyjemny w dotyku jest rubryka, w której znajdują się:

  • instrukcje użytkowania;
  • Słuchawka Jednostka sterująca;
  • Prostownik 1 ampera;
  • Kabel USB.

Jest to dość dobrze zapakowane, że bez szkody dla smartphone podczas transportu.

wygląd

Acer Z150 smartfon jest nieco inna forma poprzednie modele. W tym czasie firma Acer nieznacznie zmienił swój styl i tworzyć nowe urządzenie kątowe. Smartfon jest całkowicie płaska, z wyjątkiem małej półce w głównym module kamery na tylnej stronie. Fazowane górne i dolne krawędzie są wyposażone konwersacyjnych i multimedialne głośniki, mikrofon, które są pokryte drobnymi barów.

Poprzeczne boki mają zaokrąglenia i delikatnie przenieść na tylnej stronie. Po prawej stronie ściany wystaje przycisk głośności. Ma coś w rodzaju kropli, który umożliwia dokonanie zmian w dotyku. Na tej samej stronie jest złącze dla karty pamięci. Pozostawić na boku smartfonu są ułożone pod gniazda 2 karty SIM. Pozwalają one używać jako mikro-SIM, oraz mini-SIM. Korzystanie z nich nie jest bardzo wygodne, ale jest prawdopodobne, aby zmienić kolejność kart często nie mają.

W górnym obszarze końcowym posiada gniazdo słuchawkowe. Natychmiast przycisk zasilania znajduje. Dno smartphone posiada gniazdo dla kabla USB.

Na przedniej stronie znajduje się wyświetlacz smartfon, cienka ramka krawędziach błyszczącego plastiku. W górnej części ramki po prawej stronie logo jest skierowana do przodu aparatu i wydarzenia LED, a po lewej – czujnik zbliżeniowy. W dolnej części znajdują się trzy przyciski dotykowe do nawigacji, „Powrót”, „Home” i „Ostatni”.

Z tyłu, oprócz aparatu, istnieje LED flash klawisz skrótu, naciskając której rozruch każdy dołączony do jej stosowania, w tym odtwarzaczu lub kamery, nawet gdy ekran jest zablokowany. Po prawej stronie aparatu zbudowany inny mikrofon. Tylna strona ma również logo producenta drukiem.

Acer Z150: charakterystyka wyświetlacz

Smartfon ma dość duży ekran dotykowy o przekątnej 5 cali. Rozdzielczość – 854×480 pikseli – można uznać za doskonałe zważywszy, że telefon Acer Z150 to model budżetu. Ekran ma dobre poziome kąty widzenia i dobrą barwę.

Blokady ekranu wykonana jest ze zwykłej ekspres smartfonów tego systemu. Informacje o stanie są wyświetlane w prawym górnym rogu ekranu. Jeśli przesunąć ekran w lewo, w aparacie smartphone zostanie uruchomiony, z przesunięciem w prawo, listę widżetów.

Wyświetlacz pokryty jest specjalnym hartowanego szkła. Ekran nie jest włączone, więc będzie trzeba kupić oddzielnie. Jasność może być regulowana ręcznie.

bitowy system operacyjny

Acer Z150 smartfon działa na popularnym systemie operacyjnym Android mobilnej 4.2.2. Twórcy zadbali osób z wadami wzroku i ustawić na górze Android 4.2.2 Jelly Bean firmware powłoki, która zmienia interfejs nie do poznania.

Smartfon może migać i zainstalowanie nowego systemu operacyjnego. Wybrać najbardziej odpowiednią wersję pomocą ekspertów komentarzach.

A co jest w środku?

Smartfon Acer Z150 wykorzystuje dwurdzeniowy procesor o częstotliwości 1,3 GHz, z którego świadczy devaysu całkiem dobrą wydajność biorąc pod uwagę fakt, że telefon jest model budżetu.

Zainstalowana pamięć to 512 MB, a wbudowana – 4GB. Zdaniem ekspertów, kwota ta nie wystarczy być zainstalowany na smartfonie dzisiejszych gier. Również podczas ładowania ogromną liczbę zastosowań urządzenia może spowolnić lub awarii. Zaradzenia tej sytuacji pomoże kart flash, z którego można znacznie rozszerzyć funkcje smartfonu.

produktywność

Smartfon radzi sobie z większością codziennych zadań. Czasami jednak, interfejs może być nieco wolniejsze, co jest typowe dla urządzeń budżetowych. Miłośnicy wyrafinowanych gier będzie nieco rozczarowany smartphone Acer Z150, ponieważ nie jest on wyposażony w najnowszy procesor.

Komunikowanie się nad Wi-Fi sieć ma średnią prędkość. Głośnik Voice pozwala na przesyłanie dźwięku normalnej jakości. W hałaśliwym otoczeniu nie wystarczy objętość.

Smartfon wyposażony jest w potężny akumulator, który umożliwia prace komputera przez znaczny okres czasu bez ładowania. Możliwe jest również do korzystania z trybu oszczędzania energii, ale połączenie Wi-Fi zostaną wyłączone.

odtwarzanie dźwięku

Dla melomanów dobrym wyborem będzie smartfon Acer Z150. Opinii wielu użytkowników potwierdzają wysoką jakość dźwięku w telefonie. Ale według innych właścicieli devaysa, dobra jakość dźwięku jest możliwe tylko wtedy, gdy poprawność ustawień.

Acer Z150 może odtwarzać pliki audio w następujących formatach:

  • MP3.
  • AMR.
  • WMA.

Oczywiście, inteligentny telefon nie jest liderem w jakości dźwięku, ale również wielkość i czystość dźwięku są na dość wysokim poziomie.

kamera

Smartfon wyposażony jest w aparat fotograficzny pyatimegapikselnoy który pozwala na wykonywanie pięknych zdjęć i filmów o wysokiej rozdzielczości. Posiada automatyczną regulacją ostrości i lampą błyskową LED, która pozwala na wykonywanie zdjęć w niemal każdym oświetleniu. Efekt redukcji szumów nie zezwala wysokiej jakości obrazy wyświetlane na małych szczegółów.

Ustawienia menu kamery jest dość obszerna, który umożliwia prowadzenie ciągłego strzelania, fotografię panoramiczną, wykrywanie twarzy, eliminuje migotanie i więcej. Jest również możliwe, aby uchwycić na zdjęciach i wideo informacji o lokalizacji filmowania. Aby wyświetlić geo niezbędne przed nagraniem enable „na podstawie danych lokalizacyjnych GPS.”

Przednia kamera ma rozdzielczość 640×480 pikseli, który wystarcza na filmie.

Szanse dla komunikacji

Ponieważ w chwili obecnej najpopularniejsza jest komunikacja w sieci, prędkość internetu jest ważnym parametrem dla nowoczesnych środków komunikacji. Smartphone Acer Z150 pod tym względem nie zawodzi użytkowników. Menu pozwala na dokonanie wszystkich koniecznych korekt do optymalizacji wydajności w Internecie. Będzie ona również pomóc skorygować wybraną przeglądarkę, która nie jest dużo obciążenie systemu i zapewnienia szybkiego przejścia kartach procentowych.

Acer Z150 wszystko jest myśl, aby szybko wysyłać i odbierać wiadomości. Należy również zauważyć, że przyciski na klawiaturze jest lekko podświetlony, a to pozwala na pisanie postów, nawet w bardzo jasnych warunkach oświetleniowych. Ze względu blyutuzu, która jest dostępna w urządzeniu, można łatwo dzielić różne pliki z przyjaciółmi.

wady smartphone

Podobnie jak wszystkie smartfony, Acer Z150 spowodował mieszane recenzje od użytkowników, wśród których jest często wyrażał zalety tego urządzenia. Większość skarg nie jest zdejmowany panel tylny. Oczywiście, ta innowacja ma pewne zalety, takie jak brak pisków i luzów podczas korzystania z telefonu. Ale także pozwala na wyłączenie baterii Jeśli telefon zawiesza się lub przestaje reagować. Acer Z150, opinii użytkowników, hamulce często i czekać na kiedy będzie pracował ponownie, byłoby długo.

Nie spełnia wielu, a jasność ekranu, tak jak w słonecznej pogodzie trudno jest cokolwiek zobaczyć. W sprawie wykorzystania w tryb oszczędzania energii w tym samym czasie i powiedzieć nie.

Również wielu użytkowników powiedzieć, że dość często smartphone Acer Z150 nie jest wliczony w cenę. Dzieje się to najczęściej z powodu rozładowanego akumulatora. Ale są chwile, że jedynym mistrzem w centrach serwisowych można go przywrócić do życia.

Niezadowolenie wśród ludzi, którzy kupili Acer Z150, jest brak krajowym rynku filmowego na ekranie oraz obwoluty dla tego telefonu. Muszą być zamawiane w Chinach lub innych krajach.

Co zrobić pozytywną opinię?

Pomimo wszystkich wad, smartfon jest całkiem dobry model budżetu. Bardzo wiele spełnia wielkość jego ekranu i szybkiej pracy. Ma też dobrą reprodukcję zarówno plików audio i wideo. Jest to dość proste w obsłudze, mimo swojej wszechstronności. Oczywiście fani nowoczesnych grach takie urządzenie jest mało prawdopodobne, aby pasowały, ale do komunikowania się, pracy lub badanie typu smartphone będzie bardzo mało.