864 Shares 5829 views

HTC Desire 516: Przegląd modeli, opinie klientów i ekspertów

Tajwański producent smartfonów HTC stara się pokonać swoich głównych konkurentów w postaci Samsung i Apple, tworząc ciekawe modele w różnych segmentach cenowych. W tym artykule dowiesz się o innym modelu spółki pod nazwą HTC Desire 516 przeglądu, który zostanie przedstawiony poniżej. By the way, chwali telefonów Możliwość korzystania z dwóch kart SIM jednocześnie.

Opcje i ceny

Kupując HTC Desire 516 smartphone, dostaniesz markowe pudełko, telefon i kilka elementów wewnątrz. Ich liczba jest niewielka: ładowarka i zestaw słuchawkowy w słuchawkach. Oczywiście, istnieje również zapotrzebowanie na dokumentacji papierowej, aby pomóc skonfigurować prvilno telefonu HTC Desire 516. cena za to zmienia się w zależności od ilości wymiennych pamięci flash. W razie potrzeby, można znaleźć telefon, który kosztuje mniej niż 200 dolarów, ale najczęściej cena waha się od $ 200-250.

Cechy zewnętrzne telefon

Wymiary pięć cali telefoniczne są całkiem do przyjęcia i są 140 x 72 x 9,7 mm. Ale HTC waga Pragnienie 516 do 160 g, co wystarcza, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że jako materiału wykorzystywanego dla organizmu niż aluminium i tworzywa sztucznego.

Jeśli chodzi o kolory smartphone, to będzie dostępne w trzech różnych kolorach: ciemny szary, czerwony i biały. Na każdej wersji telefonu, można niemal natychmiast drobnych zarysowań ze względu na fakt, że błyszczący plastik gniazdo w stanie poradzić sobie z nawet najmniejszego oporu. Jeśli spojrzeć na przodzie HTC Desire 516, zobaczysz ekran szklany, logo firmy, przednią kamerę i głośnik głosową. Na dole ekranu są umieszczone kluczy. Górny koniec telefonie zawiera zestaw słuchawkowy interfejsu i ładowarkę. Plus programiści rozwiązanie ergonomia smartphone można nazwać ustawić przycisk zasilania nie jest w górnej części końcowej (jak zwykle), a po prawej stronie, co znacznie upraszcza phone jedną ręką. Przyciski regulacji dźwięku umieszczone po lewej stronie, natomiast kamera pyatimegapikselnaya znajduje się na tylnej ściance gniazda telefonicznego.

System operacyjny i platforma smartphone

Telefon HTC Desire 516 dual ma Android 4.3 systemu operacyjnego. W tym przypadku, możliwość korzystania z Sense, który został zaprojektowany dla tego systemu operacyjnego, pracowników firmy, nie trzeba. Generalnie, telefon działa dość szybko, ale ze względu na fakt, że wiele z tych elementów są wykonane zgodnie z Jelly Bean, a niektóre są z wykorzystaniem BlinkFeed nowego systemu, użytkownicy mogą nie lubią bardzo ostre różnice w stylu. Jeśli chodzi o platformę sprzętową, telefon jest wyposażony w procesor 4-core Qualcomm Snapdragon 200, częstotliwość zegara, z których każda jądro 1.2 GHz. Według gazety, pamięć 1 GB jest smartphone, ale konieczne jest, aby przełączyć telefon tak szybko staje się jasne, że ponieważ jedynie około 400 MB system operacyjny przystosowany do użycia. Wbudowany w pamięci tylko 4 PL objętości, ale są dostępne 1,75 GB, które są używane tylko w celu zainstalowania aplikacji. Istnieje również możliwość zainstalowania dodatkowej karty pamięci MicroSD, pojemność pamięci, którą można do 64 GB. To wydaje się być dobrymi wskaźnikami telefon z bardzo popularnym procesorze dla średniej cenie smartfonów, a przy dostatecznie dużej szybkości działania, ale w rzeczywistości to nie działa tak szybko, jak byśmy chcieli. Dlaczego nie ma żadnych skarg, to praca i szybkość internetu. Przez Internet Wi-Fi jest bardzo szybki, a obecność wolnego połączenia sieciowego punkty dostępu do Internetu odbywa się niemal natychmiast.

Multimedia i kamera smartphone

Telefon posiada dobre głośniki ilości i jakości. Wezwanie można usłyszeć, nawet jeśli pójdziesz na hałaśliwym ruchliwej ulicy, a jego głośność nie jest ustawiona na maksymalnym poziomie. Jedyne, co budzi podejrzenia – słaby wibracji, które nie pozwalają poczuć się połączenie przychodzące. Podczas rozmowy smartfon okazał się być bardzo cenione. Będąc w tłumie lub w pobliżu Tooting samochód, można doskonale słyszeć rozmówcę. W tym przypadku objętość głośnika nie może być ustawiony do pełnej objętości.

Telefon posiada jako główne komory, a na przedniej 2 MP. Pyatimegapikselnaya komora główna ma dobrą jakość nagrywania. Nawet jeśli starają się zrobić zdjęcie obiektu w dobrym oświetleniu i idealnych, zdjęcie może być poniżej średniej jakości. kolorowe obrazy nie są transmitowane w całości.

Wyświetlacz i działanie smartfonu

HTC Desire 516, którego ocena jest podana w niniejszym artykule ma ekran pięć-cala, którego rozdzielczość wynosi zaledwie 540 x 960 pikseli. W tej gęstości pikseli 220 ppi jest. Kiedy patrzysz na ekranie telefonu, wszystkie kolory, które są powielane na to wydawać się trochę zimno i szaro. Jeśli chodzi o wyświetlacz, aby odpowiedzieć na słońcu, to jest na dobrym poziomie. Nawet w jasnym świetle można rozpoznać obrazy i tekst.

czas pracy telefonu na baterii zależy, że jest on wyposażony. HTC Desire 516 posiada akumulator litowo pojemności 1950 mAh. Kiedy delikatnie korzystać z telefonu, może być pobierana raz na dwa dni. W przypadku stałego połączenia z Internetem i włączenie ekranu z ładowarką nie zostawić lepiej.

HTC Desire 516: opinie klientów i ekspertów

Telefon objęła społeczność dobrze. Wielu klientów, takie jak fakt, że stosunkowo niewielka ilość pieniędzy można kupić dvuhsimochny quad-core smartphone. Wśród wad użytkownicy nie zgłosić się bardzo wysoką wydajność i efektywność telefonie. Zupełnie sprzeczne są także opinie z komory. Wiele osób uważa, że dla tak potężnego narzędzi programu i skorupy, aparat może być co najmniej 8 MP. Na ogół ludzie mówią dobrze o HTC Desire 516. Recenzje Telefon Expert o ten smartfon jest również sprzeczne. Z oczywistych zalet jest jakość dźwięku, jak w rozmowie, a podczas słuchania muzyki. Wady, według ekspertów, jest błyszcząca powierzchnia korpusu, małej i słabej wydajności aparatu telefonicznego.