450 Shares 6426 views

Twarogów „Savushkin Khutorok”: opinie i zdjęcia

Wśród gamy produktów mleczarskich na rynku rosyjskim, zauważamy twaróg nazwie „Savushkin Little Farm”. Jest to wysokiej jakości produkt wyprodukowany z naturalnego surowca, który pochodzi z ekologicznie czystych regionów Białorusi. Jest to ser jest najbardziej smaczne i zdrowe, co potwierdzają liczne opinie klientów.

informacje producenta

Twaróg marka "Savushkin" made in Belarus, Brest. Historia marki rozpoczęła się w połowie lat 30. z utworzeniem Zakładu Mleczarskiego Brześciu. W 1939 roku spółka przetwarzane ponad 7 ton mleka na zmianę. Ale fabryka została całkowicie zniszczona w czasie II wojny światowej. Przywrócenie firmy rozpoczęła się w roku 1945 i kontynuowane przez kilka lat. Z tego względu początek fabryce mleczarskiego 70. Brześciu wielokrotnie zwiększyć swoją zdolność produkcyjną i stać się dzień przetworzyć ponad 500 ton mleka.

W 2005 JSC «Brześć Dairy Fabryki” została zmieniona. Nowa nazwa firmy zaczęły brzmieć jak JSC „produktu Savushkin”. Nawet po 7 latach, firma zaprezentowała nowe logo, które możemy obserwować dzisiaj w opakowaniach produktów mlecznych. Spółka portfelowa sumy zaledwie sześć marek, takich jak marki i „Savushkin”, produkcji sera smaczne i zdrowe nazwie „Savushkin Little Farm”.

Przydatne właściwości skrzepu „Savushkin Khutorok”

Twaróg – jest to obowiązkowe i niezbędnym produktem na biurku każdego człowieka. To jest niemożliwe do przecenienia korzyści z niej dla naszego organizmu. To przyczynia się do wzmocnienia zębów i kości, normalizuje przemianę materii, odpowiadając przede wszystkim na metabolizm tłuszczów i wydalanie nadmiaru płynów z organizmu.

Oczywiście, to tylko naturalne twaróg, który wykonany jest ze świeżego mleka. Jest taki produkt jest twaróg „Savushkin Little Farm” obrazów, które są prezentowane na tej stronie. Twaróg śniadanie jest jednym z najbardziej użyteczne. Po pierwsze, wyrób zawiera wiele ważnych witaminy niezbędne do normalnego funkcjonowania organizmu. A po drugie, skrzep jest tak pożywne, że spełniają swój głód na długi czas i eliminuje niepotrzebne podjadania przynajmniej w pierwszej połowie dnia.

Twaróg z TM „Savushkin”: zakres

znak firmowy „Savushkin” produkuje kilka rodzajów produktów.

Klasyczny wariant obejmuje twaróg kruchy i tradycyjne, o bardziej delikatnej fakturze. Jest to twaróg „Savushkin Little Farm”, co dietetycy zalecają włączenie do codziennej diety, aby być zdrowym i aktywnym w ciągu dnia.

Miękki ser twarogowy w konsystencji przypomina delikatny serek, ale odbywa się bez dodatku cukru.

Jest także granulować twaróg „ziarno 101” z surowicy, który zawiera podstawowe aminokwasy do ciała oraz pełny zakres witamin.

Kruchy ser: opis, skład

W wyglądzie, produkt ten jest bardzo podobny do tamtejsze kruchy ser. A smak też, że nie jest gorszy. Tymczasem, w przeciwieństwie produkt otrzymany w wyniku fermentacji mleka w domu, kruchy ser „Savushkin XYTOPOK„wyprodukowany przez nowoczesną technologię.

Produkt zawiera tylko znormalizowane mleko pasteryzowane oraz startera, który otrzymuje się za pomocą kwaśnego mleka surowca. Twaróg jest szczególnie krucha konsystencja i zachowuje świeżość przez długi czas. Uzyskuje się to poprzez przemieszczenie powietrza z technologii pakowania. To sprawia, że nie jest możliwe, aby stworzyć warunki dla rozmnażania mikroorganizmów chorobotwórczych oraz utrzymać wszystkie zalety świeżo przygotowanego sera. Na opakowaniu umieszczono samej taśmy klejącej, dzięki czemu opakowanie jest wygodne otwieranie i zamykanie.

Twaróg „Savushkin XYTOPOK” produkowane z zawartością tłuszczu od 0,5% do 9% w opakowaniach 200 i 350 gramów. Okres przechowywania w lodówce do 21 dni.

Kruchy ser z TM „Savushkin”: Opinie

Krucha Drewniany domek jest kochany przez wielu ludzi, choć i znaleźć produkt wysokiej jakości w środowisku miejskim jest bardzo trudne. Tymczasem skrzep „Savushkin Khutorok” krucha uderzyć ich smak jest znacznie więcej niż w domu.

Po pierwsze, w jego produkcji spełnione wszystkie niezbędne warunki sterylności.

Po drugie, ser było pyszne, ma przyjemną konsystencję i skład jakościowy. Niektórzy konsumenci nawet sprawdził naturalność jodem kropli. Aby to zrobić, oni kapała roztwór serem w łyżeczce. kolor spot z jodem nie zmieni się na niebieski lub fioletowy. Oznacza to, że skrobia skrzepu nie jest ograniczona.

Po trzecie, opakowanie produktu jest najbardziej wygodne dla konsumenta. Z tyłu opakowania znajduje się naklejka, która jest niezbędna dla opakowań wielokrotnego użytku. Jeśli to konieczne, opakowanie może być ponownie uszczelnione za pomocą naklejek.

Wśród nabywców luźnego skrzepu „produktu Savushkin” trudno jest znaleźć kogoś, kto się nie podoba ten produkt, więc jest pyszne.

"Savushkin Khutorok": twarogu o niskiej zawartości tłuszczu 1%

Poza kruchy ser, znaków towarowych „Savushkin” sprawia, że produkt więcej ofert teksturę. Produkty klientów wybór wytwarza się w partiach o dwóch rodzajów o różnej zawartości tłuszczu (1%, 5%, 9%). Pakowanie próżniowe kształt okrągły (300 g) i ostrze (220 g) z poprzedniego etapu jest dokręcona specjalną folią, która pozwala na utrzymanie otwartego produktu z suszenia i obcych zapachów.

Szczególnie popytu wśród kupujących cieszyć niskotłuszczowy twaróg „Savushkin małym gospodarstwie.” Ma niższą zawartość tłuszczu (1%) i jest nieodzownym produktem dla ludzi, którzy oglądają ich wagi lub wyjść z choroby. Kaloryczność beztłuszczowego jogurtu jest tylko 86 kcal, a jednocześnie zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, w tym wapń dla zdrowych zębów i mocnych kości.

Badanie beztłuszczowego jogurtu „Savushkin Khutorok”

twarogu o niskiej zawartości tłuszczu – to jest po prostu niezbędny produkt dla tych ludzi, którzy oglądają ich wagi. Dlatego kupując ważne jest, aby mieć pewność, że zawartość tłuszczu w serze odpowiada wartości deklarowanej na opakowaniu. Podczas przeprowadzania niezależnego badania twarogu „Savushkin Khutorok” została doceniona nie tylko przez zawartość tłuszczu w produkcie, ale także jej bezpieczeństwa mikrobiologicznego, jak również wyglądu i tekstury, smaku i zapachu. Dopuszcza się dokonać jakościowej oceny takiego produktu, jak ser „Savushkin małym gospodarstwie.”

Badanie wykazało następujące wyniki:

  1. Zawartość tłuszczu w skrzepie zostały zaniżone o 60% i nie więcej niż 0,5%, w opakowaniu, zamiast zastrzeganych wartości.
  2. Udział masowy białka zawyżone o więcej niż 11%, ale nadal mieszczą się w dopuszczalnych granicach (15%).
  3. Skład kwasów tłuszczowych w produkcie znajduje się w normalnym zakresie. Białka pochodzenia roślinnego znaleziono w twarogu.
  4. mikrobiologiczne poziom bezpieczeństwa niezadowalające. W szczególności, zawartość drożdży w skrzepu przekroczyła 120 razy. Oznacza to, że produkcja produktu nie została zastosowana technologia. Nadmiar drożdży w ryzyku twarogowego, które mogą prowadzić do niestrawności.

Zewnętrznie, niskotłuszczowy twaróg „Savushkin Khutorok” wygląda jak w domu kruchy. Ale smak tego, eksperci oceniane jako kwaśny. Ocena ogólna dla smaku wyniósł 3,9 punktów na 5 możliwych.

Twarogów "Savushkin Khutorok" 1%: opinie klientów

Ludzie, którzy próbowali niskotłuszczowy ser cottage marki „Savushkin” wskazuje, że produkt ma apetyczny wygląd, przyjemny zapach i delikatną konsystencję. On smaczne, umiarkowanie kwaśny, użyteczne. Takie twaróg może być stosowany w czystej postaci i dodana do pieczywa.

Twaróg „Savushkin Little Farm”, którego opinie są w większości pozytywne, klienci nie lubią długą trwałość. Wiele podejrzewają, że produkt zawiera środki konserwujące, które bez skrupułów producenci nie mają w kolejce.