706 Shares 3727 views

Upiec cienkie naleśniki

Pancakes – tradycyjny rosyjski danie, choć często pieczemy naleśniki i we Francji i Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Ta popularność tej nieskomplikowanej pieczenia jest spowodowane nie tylko doskonały smak, ale także różnorodne opcje dostawy. Po tym wszystkim, naleśniki mogą być wprowadzane jako przekąska, takich jak kawior czy czerwonych ryb, a jako danie główne, ich nadziewane mięsem lub warzywami, a na deser ze słodkim sosem lub dżemem. Wszystkie te potrawy przygotowywane są jako półprodukt cienkich naleśników wykonanych bez drożdży.

Trzeba powiedzieć, że nie każdy jest w stanie upiec cienkie placki, chociaż przepisy na ciasta do pieczenia tego, istnieje wiele. Fakt, że ważne jest, aby nie tylko zrobić dobry test, ale również do przestrzegania pewnych zasad pieczenia.

Najlepiej jest cienka naleśniki piecu na specjalnej patelni z niskimi zderzaków i powłoką nieprzywierającą, które są nazywane – twórców naleśnik. W tym przypadku, naleśniki nie przyklejają się do dna, i są one łatwe przerzucanie bez rozbijania na dwie połówki. Jeśli takie naczynia w gospodarstwie domowym nie jest dostępny, można użyć małego żeliwną patelnię lub aluminium, który ma idealnie gładką dno. Ważne jest zwrócenie uwagi na patelni do gotowania naleśniki, a nie tylko być używany do gotowania innych potraw. W tym przypadku powierzchnia patelni pozostaną nienaruszone przez długi czas, a naleśniki nie będą trzymać się go. Jednak taki pan podczas pieczenia są okresowo naoliwione.

Gotowanie naleśniki cienkie i ma inne niuanse. Na przykład ciasta przed pieczeniem naleśnik powinien koniecznie „prawdziwe” nie mniej niż trzydzieści minut. W tym czasie pęcznieje mąka glutenowa, a ciasto będzie bardziej elastyczny. Rozpocząć dopiero po upieczeniu potrzeb pan jest wystarczająco ciepło, inaczej uniknąć sytuacji osławiony „praktyka czyni mistrza”. Flip i strzelać najlepsze naleśniki łopatę – drewniany lub silikonu. Oczywiście, istnieje kucharzy wirtuozi, zdolne do obrócić naleśnik poprzez podrzucanie go na patelni, ale bez odpowiedniego przeszkolenia takiego „Focus” jest mało prawdopodobne. Gotowe placki ułożone na płaskiej płycie stosu, jeśli chcesz, możesz smarować każdy naleśnik z masłem, ale nie jest to obowiązkowe.

Gotowe cienkie naleśniki mogą być podawane jako samodzielne danie z kwaśnej śmietany, mleka skondensowanego, miodem lub sosem słodko. Można ich używać do farszu różnorodne nadzienia – mięso, warzywa, ser, ser, opcje nadzieniem dokonywania sajgonki są nieograniczone.

Ponadto, takie zastosowanie do wytwarzania naleśniki i słodkie przekąski „ciasta”. W tym przypadku, w stanie złożonym stosie placków, napełniania pereslaivaya i pieczono w piecu albo piecu mikrofalowym.

Ciasta cienkie naleśniki mogą być gotowane w jogurtu lub mleka. W pierwszym przypadku trzeba 3 jajka, pół łyżeczki sody i cukru sól łyżka (gotować słodkie naleśniki może przybrać dwie łyżki), łyżkę oleju (roślinnego lub roztopionego masła), pół litra kefiru i około 4 mąki łyżka (z dobrym slajdzie ). Ważne jest, aby przygotować się na produkty testowe były temperatury w pomieszczeniu, więc muszą przejść z lodówki.

W jogurtu dodać sodę, wymieszać i pozostawić na kilka minut. W międzyczasie ubić jajka z solą i cukrem. Wlać do tej samej misce masło i jogurt z sodą i stopniowo dodawać mąkę, upewniając się, że nie powstają grudki. Jeżeli jest włączony gęstawy ciasta, po czym rozcieńcza się go w małej ilości wody.

Ciasto z mleka wytwarza się w podobny receptury, ale bez dodawania sody. Będziemy potrzebować: 4 jajka, łyżka cukru, pół łyżeczki soli, 750 g mleka, 2 łyżki masła i 8-9 łyżek mąki. Ilość mąki jest niemożliwe, aby dokładnie określić, gdyż zależy od takich niuansów jak wielkość jaj, jakości mąki i zawartości tłuszczu w mleku. Czy kierować konsystencję, ciasto powinno mieć wystarczająco płynne, dzięki czemu łatwo jest rozłożona na patelnię tworząc cienki naleśnik.