739 Shares 942 views

Przegląd Nokia 8910i

Titanium Nokia 8910i stał się dość popularny wkrótce po jej wydaniu. W momencie wydania, miał wysoką cenę. Ona uzasadnione stworzenie mechanizmu technologicznego ujawnione. Urządzenie sprzedawane tylko w jednym wariancie kolorze – czarnym. kolorowy ekran, zapewnia do 4096 kolorów. Urządzenie wyróżnia się także jej „siostry” modelu, który rozpoczął pracę z Java.


charakterystyka

Telefon ma wielkość 4,6 x 14 x 0,2 cm. Urządzenie jest całkowicie umieszczony w kieszeni, a także w kaburze. ciężar jednostkowy – 112 gramów. Niektórzy konsumenci uważają, że tempo ujemne, ale jeśli spojrzeć z drugiej strony, większość ciężaru obudowie tytanowej. On chroni telefon przed zadrapaniami, odkształceń w spadku, i tak dalej. Farbowanie zacznie „wspinać się okrągłe.” otwierania mechanizm standardem. Do części urządzenia pojawiło się, należy nacisnąć jednocześnie dwa przyciski znajdujące się na stronie. Od poprzednich modeli (Nokia 8910) 8910i różni się tym, że jego masa jest większa niż 2 gramy. Jednocześnie opisana postać wykonania sposobu ujawnienia jest bardzo powolna. Jednak należy zauważyć, że właściciele urządzenia spontanicznie nie otworzył. Telefon współpracuje z 2 kart SIM.

klawiatura

Klawiatura z chromowaną telefonu. Na obudowie Nokia 8910i posiada tzw fali. Dzięki temu urządzenie wygląda o wiele bardziej atrakcyjne. Klawisze mają oświetlenie boczne. Dlatego też, w ciemności, żadne numery lub litery nie są widoczne, to jest trudne do wydrukowania. Dolny rząd przycisków niewygodne. Wynika to z faktu, że po kliknięciu na nich, co boli ciało.

pokaz

Nokia 8910i ekran zdolny do jednoczesnego wyświetlania do 4 linii tekstu. Jeśli porównamy z poprzedniego urządzenia tego producenta, wskaźnik ten zmniejszył się znacznie. Niestety, kolory matowe, trochę jasność. Z tego powodu, obraz wydaje się brudne i ciemne. Na pierwszy rzut oka, w trybie gotowości model może przypomnieć poprzednie – z indeksem 8910. Nawiasem mówiąc, to ma wyświetlacz o wiele wyższą jakość. Jedyną zaletą obecności kolorowy ekran i można nazwać niepowodzenie monochromatyczny.

bateria

Producent w Nokia 8910i używane pojemności baterii 750 mAh. Twórcy twierdzą, że urządzenie może pracować 300 godzin czasu czuwania. W przypadku aktywnej rozmowy za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej, urządzenie uruchamia się po 4 godzinach. Porównując tę wersję z „siostrą”, należy stwierdzić, że model 8910 wykazał znacznie lepszą wydajność. Jeżeli modyfikacja 8910i będzie trwał 4:00, poprzedni z tych samych warunków pracy, – o jeden dzień. Proces ładowania jest do 100% trwa około 2 godzin.

Telefon Nokia 8910i: jak odróżnić fałszywe

Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na ciele. Fakt, że Chińczycy nie chcieli tworzyć nowe przedmioty i używać starego modelu. Podróbki nie są wykorzystywane ciało tytanu, więc wydaje się inny w dotyku. Oryginalny kawałek matowa i szorstka, namalowany przez specjalną technologię, która niuanse są sklasyfikowane.

Ze względu na fakt, że obudowa jest wykonana prawidłowo, urządzenie nieprawdziwy dotknąć jak plastik. Farbę nakłada się grubą warstwą i łatwo zauważyć, że kolor i tekstura jest bardzo różni się od oryginalnej wersji. Nie uczucie, czy są jakieś elementy metalowe w telefonie Nokia 8910i.

Oryginalny pochodzi z literami na klawiaturze szary. Jeśli produkt ma białe i wypukłe klawisze, możesz być pewien – fałszywy płyty czołowej.

Czasem konsumenci twierdzą, że banalny telefon to taki, który ma klawiaturę inne niż litery alfabetu łacińskiego opcjonalnych. Ale ten niuans nie można uznać za wskaźnik fałszywy. Producent zwolniony z tego telefonu do wielu krajów, więc istnieją modele z arabski, chiński, koreański, francuski i inne symbole.

Logo firmy nie może mieć luki dookoła. W oryginalnym modelu, zajmuje całą powierzchnię wykopu, który znajduje się. Loga mniejsze rozmiary są faliste (rzadziej – błyszczący) design.

W pierwotnym modelu metalowych elementów specjalnie ponumerowane. Mówimy o pokrywie baterii, przypadku telefonu i obejmy. Aby sprawdzić autentyczność konieczności demontażu urządzenia. Pokrywa baterii mogą być oglądane bez wielu różnych manipulacji, to wystarczy, aby ją usunąć. W ogóle, to niuans nie jest gwarantowana w 100% autentyczne urządzenia. Ponadto, producent czasami powoduje szereg powierzchni metalu oraz górną zestalenie plastyczne.

Tylny logo powinno być pokryte chromem typu. W oryginalnym modelu jest płaska i gładka. Wszystkie litery są dublowane i jasne.

Oryginalna obudowa ochronna z obu stron posiada specjalne przyciski do jego odkrycia. Jest milimetr szew. Jeśli jest wypukła lub „nakładają się” na środku części z tworzywa sztucznego, a następnie fałszywe ciała.

Konkludując

Głośnik Nokia 8910i pokazuje dobrą stronę. Mowy i dźwięku na innym poziomie. Urządzenie zadowolony kolorowy ekran i funkcjonalność, której brakowało w modelu 8910.

Z jednej strony, urządzenie posiada dobry zestaw opcji, ale z drugiej – wiele wad. Jako minimum, producent ma wbudowany wyświetlacz o niskiej jakości, życie samo telefon nie jest wyraźnie zadowolony, jak również niektóre działa poprawnie „Bluetooth”. Konstrukcja urządzenia nie różni się od konstrukcji zewnętrznej modelu 8910. niewielką przewagę jest Java. Globalny jakoś zaktualizować to nie może być nazwany, ponieważ ilość wbudowanej pamięci niewielka. Nawet jeśli mało pamięci, aby zainstalować oprogramowanie i niskiej jakości dim ekran jest mało prawdopodobne, aby wygodnie pracować z urządzeniem.