241 Shares 1896 views

Jak cofnąć iOS 10 na 9: wskazówki, porady, instrukcje

Dzięki aktualizacji oprogramowania na urządzeniach mobilnych już znane niemal każdemu. Nic trudnego, operacja ta nie jest zazwyczaj świadczona. Właściciele „Apple” telefony zaproponował nową wersję iOS 10. Niemniej jednak, oprogramowanie nie jest zbyt wrażeniem użytkowników. Dlatego wielu i zastanowić się, jak przywrócić iOS 10 9. Jaki powinien być świadomy tej operacji każdy właściciel „jabłko” na telefonie lub tablecie? Jakie są możliwe scenariusze?

Mit czy rzeczywistość?

Na początek będzie musiał zrozumieć, czy jest możliwe, aby cofnąć iOS 9 do 10 wersji oprogramowania. Dość często po aktualizacji zawartości na telefon komórkowy do przeprowadzenia powrotu do starszych wersji nie może.

Na szczęście, iOS wycofywania na iPhone / iPad jest możliwe. Operacja ta jest dostępna dla wszystkich. Jest on uznawany za urzędnika, nie wymaga żadnej specjalnej wiedzy i umiejętności. Niemniej jednak, zanim z tyłu powinien zapoznać się z pewnymi informacjami.

przed odprowadzeniem

Jak przywrócić IOS 9 do 10? Przed wykonaniu pomysłów w życiu trzeba pamiętać o następujących kwestiach:

 1. kopii zapasowych systemu operacyjnego w wersji dziesiątej nie nadaje się do iOS 9.
 2. Istnieje kilka rodzajów wycofywania – „czysty” wersji i zapisuje dane. Druga metoda nie jest zalecana. To powoduje problemy podczas korzystania z aplikacji „Music”.
 3. Przed operacją, upewnij się, że synchronizacja jest włączona w iCloud. Odpowiedni ustęp w menu ustawień „Settings” -iCloud należy włączyć odpowiednią opcję. Suwak „Mediateka” muszą być również aktywowane.
 4. Wyłącz „Znajdź iPhone”. Jeśli zaniedbamy ten krok z tyłu rolki nie będzie możliwe.

Może to wystarczy. Można zastanowić się, jak przywrócić iOS 10 9.

pełna wycofywania

Zacznijmy od najbardziej preferowanego podejścia. Jest to „czysta” wycofywania. Podobna metoda jest stosowana w praktyce częściej. To pozwala uniknąć awarii systemu i awarii.

Jak przywrócić iOS10 9? Aby to zrobić, należy wykonać szczegółowe instrukcje. Wygląda to mniej więcej tak:

 1. Uruchom program iTunes na komputerze.
 2. Podłącz iPhone'a do komputera. Aby to zrobić, należy użyć kabla USB.
 3. Uruchom program iTunes. W „Przeglądaj”, aby wybrać opcję „Utwórz kopię zapasową”. Poczekaj, aż operacja jest zakończona.
 4. Przejdź do strony ipsw.me. Wybierz tutaj model telefonu, wraz z oprogramowaniem.
 5. Poczekaj, aż odpowiednie oprogramowanie zostanie pobrane. Po zakończeniu operacji przejdź do iTunes i na karcie „Przegląd” kliknij opcję (w systemie Windows, ten klawisz Shift).
 6. Kliknij "Restore iPhone".
 7. Wybierz w oknie dialogowym uprzednio pobranego iOS.
 8. Zakończyć aktualizację klikając na słowo „Restore”.

To wszystko. Teraz można czekać na urządzenie jest zresetowane. Podczas inicjalizacji systemu operacyjnego nie można odłączyć urządzenie od komputera. Pod koniec trzeba wybrać „Nowy iPhone” i być uwierzytelnione przy użyciu AppleID.

zapisz ustawienia

Od tej chwili, to jest jasne, w jaki sposób przywrócić iOS 10 9. Instrukcja oferowane uwagę wcześniej, zakłada pełną resetu i danych. W razie potrzeby, można je zapisać. Co to zajmie?

Jak cofnąć iOS 9 do 10 z zachowaniem informacji o urządzeniu? Musimy stosować się do wcześniej proponowanych algorytmu, ale z pewnymi zmianami. Podczas firmware wyboru należy nacisnąć klawisz „Shift”, a następnie wybrać opcję „Aktualizacja”. Reszta sekwencji działań będzie dokładnie taki sam. Podczas uaktualniania, należy odblokować gadżet dla pomyślnego zakończenia operacji.

Tak, teraz jest jasne, jak to możliwe, aby przywrócić system operacyjny w „jabłko” telefonów i tabletów z 10 do 9 wersji. Ma więcej scenariuszy nie jest przewidziane. Bez iTunes wycofania nie może być przeprowadzone.

Która metoda w użyciu? Jak już wspomniano, zaleca się, aby zwrócić uwagę na „czystej” wycofania. Tak więc można z całą pewnością powiedzieć o normalnej pracy z iOS w przyszłości.