435 Shares 6500 views

Zwiagincew Aleksandr Grigorevich: Bibliografia

To jest człowiek, o którym praktycznie nie ma informacji o sieci. Jest zrozumiałe, Aleksandr Zwiagincew swoje życie poświęcił pracy w organach. On na pewno wie, jak ważne jest, aby chronić swoją prywatność. Zawsze stara się nie przyciągają zainteresowanie osobie ciekawy osobę, która posiada tak wysoką pozycję Zwiagincew AG


biografia

Rzeczywiście, aby znaleźć coś swojego życia prawie niemożliwe. Wszystkie informacje są zredukowane do stanowiska pełnił oficjalnie do życia. O swoim dzieciństwie, miejsce urodzenia, rodzice nie są również dokładne informacje. Wiemy tylko, że urodził się w 1948 roku na Ukrainie. Po zwrócił 22, został przewieziony do prokuratury w tym kraju. Przy tym celu, aby rozpocząć karierę młodego oficera.

Dość szybko zdał postęp się po drabinie kariery. Wkrótce najwyższe kierownictwo, aby dowiedzieć się, kim jest ten Zwiagincew Aleksandr Grigorevich. Jego rodzina aktywnie wspierał, gdy w 1986 roku człowiek powołany szef działu odpowiedzialnego za propagandę i usystematyzowanie przepisów ZSRR. Sześć lat z rzędu był na stanowiskach kierowniczych. W tym czasie Zwiagincew Aleksandr awansował z zastępcą szefa organizacji zarządzania i kontroli do kierownika ośrodka poświęconego komunikacji danych z Biura Prokuratury ZSRR.

Od 1992 roku pracował 8 lat starszego asystenta Prokuratora Generalnego Federacji Rosyjskiej. Później w tym samym biurze był szefem Ośrodka odpowiedzialny za informacje i public relations. Pod koniec grudnia, zdecydowano się powołać go jako zastępca prokuratora generalnego. Na początku następnego roku objął urząd.

Jednocześnie Zwiagincew nadzoruje nadzoru zgodności z prawem orzeczeń w sprawach cywilnych. Całe jego życie związane jest z pracą w organach. To także wpływa pasje literackie, na który poświęcił się Zwiagincew Aleksandr Grigorevich. Zdjęcia pisarza, który można znaleźć w sieci, to jest potwierdzone. Im on pokazuje swoje własne książki, napisane na tematy karnych.

Pierwsze doświadczenia literackie

Zatrudnienie w organach i stanowisk odcisnęły swoje piętno na ruchu literackiego, który stworzył pierwszy tetralogii autora. Powrót w późnych latach 80. wydał swój cykl prac poświęconych liderów Prokuratury różnych epok: od Imperium Rosyjskiego i Związku Radzieckiego do Federacji dzisiaj.

Tetralogia składa się z utworów takich jak „The Eye of suwerena. XVIII wieku „” W cieniu rosyjskiego orła. W drugiej połowie XIX i na początku XX wieku „” Skazany czas. Rosyjskie i radzieckie prokuratorów. XX wieku. 1937-1953 gg. „” W dobie niepokojów i reform. 1906-1917 „” rosyjskie i radzieckie prokuratorów. XX wieku. 1922-1936 gg. "" Tajnej radny Imperium XIX wieku. " Niektóre dzieła znanego prokuratora, tym Office i systemu sądownictwa, od 18 wieku do współczesności, Aleksandr Zwiagincew wydany razem z Yu. G. Orlovym.

Olgin Aleksandr

Część prac, autor pisał pod pseudonimem Olgin Aleksandr. Wielu czytelników zna jego dzieł pod tą nazwą. Zwiagincew Aleksandr Grigorevich, bibliografię, która zawiera ponad czterdzieści dzieł, głównie tworzy je w najlepszej tradycji powieści detektywistycznych. Największą liczbę książek opublikowanych w gatunku kryminałów i thrillerów. Tworzy pisarza jako odrębne prace oraz całą serię książek, które zapisuje na przestrzeni lat. Należą do nich: „SARMAT”, „Skif”, „Valentin Glacier” i pozostałe pięć książek Zwiagincew Aleksandr Grigorevich zebrane w jednej serii .. Mówią prokuratorów Valentine Lednikove.

„Ta kobieta jest mój”

Jest to thriller o serii Valentina Lednikova. Została ona opublikowana w 2009 roku. Powieść opisuje wydarzenia związane z arabskich zamieszek w stolicy Francji. Tutaj bohater spotkał się ze swoim szkolnym przyjacielem Yuri Inozemtsev, który od dawna mieszka w Paryżu. Jest zaangażowany w antycznym działalności, w tym samym czasie pracy na rosyjskich służb specjalnych i francuskiego kontrwywiadu, zbierając informacje o zabezpieczonych emigrantów z Rosji.

Przed spotkaniem z lodowaty ojca swojej dziewczyny ginie w tajemniczych okolicznościach, a dziewczyna podejmuje próbę. Jej rodzice, nawiasem mówiąc, pracował jako oficer policji i miał pakiet ważnych dokumentów. Po śmierci ojca, a ona decyduje próbować wysłać papier do człowieka. Po tym, złoczyńcy zaczynają polować na niego. Warto zauważyć, że rosyjski zabójca został wybrany za zamordowanie pary.

„Do zobaczenia w Londynie”

Detektyw „Do zobaczenia w Londynie” Aleksandr Zwiagincew powiedział o innym przypadku badacza Lednikove Valentine. To będzie serię zdarzeń, które nie może być przypadek. Tak więc, w hiszpańskiej posiadłości nagle tonie w oligarchy basenie Murom. Potem znika Rafael, prawowitym spadkobiercą do niego. I w tym momencie, zupełnie niespodziewanie oświadczył, nieślubny syn Murom Leonid Goregliad. Twierdzi spadków oligarchy.

Na nieformalnym poszukiwania zaginionego syna jest podejmowana przez lodowiec. Jednak sytuacja nie jest na ich korzyść. Nie tylko, że cała akcja rozgrywa się w Londynie, a cała policja po prostu stojąc na uszach z powodu zatrucia agenta ex-KGB polonu. Sytuacja zmienia się bardzo niebezpieczne.

"Insanity Fair"

Trzecia książka z tej serii, „Insanity Fair”, nie różni się od poprzednich. Opisuje ona dochodzenie przypadku głośnych teraz były badacz Valentin lodowiec. To pomaga rozwiązać morderstwa jednego członka, który przez długi czas bez ruchu z pierwszych stron gazet, jest na ustach wszystkich.

Wydawałoby się, to nic nowego znaleźć w tej branży nie jest już możliwe, ale nie lodowaty. Podejrzewa, że zastępca straszna śmierć była korzystna dla kogoś. Ponadto, okazuje się, że ktoś nadal zabić. Valentin zbyt głęboko kapała. W związku z tym, że zabójca zaczyna zagrażać zarówno lodowaty i jego ukochanej. Jednak główny bohater nawet nie podejrzewają, że to dopiero początek straszliwych prób, które przygotowało go za wroga. Powieść jest ściśle splecione losy fikcyjnych bohaterów, jak również indywidualnych prototypów, które można łatwo odgadnąć.

"Forced to Love"

Thriller „Wymuszone Love” opowiada o romansie, który został sporządzony w sposób nieunikniony do byłego pracownika prokuratury Valentin lodowiec. Ludzie, którzy brali udział w tym wypadku nie jest liczna grupa osób zdolnych do rządzenia. Mają nieograniczony potencjał i są chronione przez bardzo wpływowych ludzi. Są za organizację „pomarańczowej rewolucji” na Ukrainie. Konsekwencje mogą być katastrofalne. Jednak bohater nie może się wycofać, bo w przygodzie został uwikłany z miłością swojego życia.

"Swiss roller coaster"

Końcowa książka z serii o Valentine Lednikove który został napisany przez Zwiagincew Aleksandr Grigorevich nazywane „Swiss roller coaster”. Na początku prac opisany incydent – wypadek samochodowy, który zabił ukochanego bohatera powieści.

Wiele lat pracy w organach i dużym doświadczeniem powiedział mu, że śmierć Anny Razumovskaya – nie wypadek. I jako dowód tego, że pochodzi z listu napisanego tuż przed śmiercią. Opowiada o pewnym interesującym materiałem na które natknął. Dochodzenie pływak tajemnice państwowe rozwijać poważne pasje, opisane przez międzynarodowego szpiegostwa, zdrady i, oczywiście, odkrywa oszustwo, w którym wirujący dużo pieniędzy.

"Sarmat"

Najsłynniejszy cykl kryminalnych i politycznych bojowników nadal „SARMAT”, ale także napisał Zwiagincew Aleksandr Grigorevich. Książki w folie i mają dużą liczbę fanów. Seria aż składa się z czterech części: „pierwszej grupy Rh dodatnie” niezrównoważenie „stabilne”, „Wycisz laików” i „efekt bumerangu.” Niektórzy czytelnicy mogą być mylące nazwy niektórych książek, ponieważ każdy z nich ma drugie imię, które również zostało opublikowane, a mianowicie: „Kawa we Krwi”, „Lover of War”, „ze śmiercią”, „I Bóg był z nim ”.

Każda książka opisuje nowy exploit bohatera rosyjskich tajnych wojen – główne Sarmatove. Wszystkie jego czyny popełnione w różnych częściach świata, a pozostają nieznane. Tylko jego bezpośredniego przełożonego i wieczny wróg Dzhordzh Metlou wiedzieć o tajnej misji bohatera.

Wszędzie tam, gdzie rząd nie może działać jawnie, gdzie problem wydawał się całkowicie niewykonalne, gdyż przyczyna została podjęta Sarmatov główne agencje wywiadowcze. Był w Nikaragui, Angoli, Mozambiku, Libanie, Honduras, Hindukuszu, Hong Kongu i innych krajach, gdzie konfliktowych rozkładania. W każdym kraju, pojawił się pod nowymi nazwami, ale zawsze pozostawał ten sam nieustraszony bohater.

Duża liczba prac – polityczne powieści detektywistyczne, thrillery, biografie, wspomnienia, współczesna proza ironiczny policyjny detektyw, a także książki o historii prawa – napisał Aleksandr Zwiagincew. Jego biografia, na pewno pozostawił ogromne piętno na jego twórczości i wskazał właściwy kierunek dla kreatywności.