345 Shares 9572 views

ZTE Blade L3 Szary: opinie. ZTE Blade L3: opis, dane techniczne,

Wśród dzisiejszych smartfonów wybrać godną alternatywą klasa budżet jest trudny. Wszystkie z nich są podobne do siebie, prawie jak bliźniaki. Jednak firma ZTE, natychmiast rzucili się do rosyjskiego rynku, jest w stanie zaskoczyć. I jest to smartphone budżetu. Najważniejsze – w góry, aby przeczytać opinię o nich. ZTE Blade L3 – godnym reprezentantem swojej klasie. I nie bez powodu.


Firma-producent

Rosyjsko-chińska firma ZTE na rynku chińskim jest znany od dawna. Ale po krajowych przedsiębiorców wpisanych głównych dyrektorów i zespół zarządzający, firma zaczęła nabierać tempa w sprzedaży na terytorium Federacji Rosyjskiej. I nawet zaczął aktywnie sponsorować jakieś projekty. W szczególnych programowych kanałów federalnych. W zamian za to, firma zaczęła aktywnie reklamować, które przyciągnęły szczególną uwagę. ZTE Blade L3, opinie o które zostaną zaprezentowane w artykule dzisiaj aż „PR” w telewizji. Ale to nie umniejsza godności smartphone.

pokaz

To jest pierwsza rzecz, o rozpoczęciu jeden. ZTE ostrza L3 ekran pięć cali IPS macierzy. Zatem jakość wyświetlacza jest naprawdę dobre, a oleoflobnoe powłoka. To znaczy, że jest praktycznie żadne odciski palców, a na słoneczny dzień na obrazie widoczny jest ekran jest bardzo jasny, bez utraty przytomności. Jest to ważne, ponieważ większość budżetu smartfony, niestety, pod tym względem, jest bardzo ekonomiczny. Matrix włożyli tanie i nie bardzo wysokiej jakości. Ekran obsługuje rozdzielczości obrazu HD-720r. Na wyświetlaczu pięć cali to wystarczy. Ponadto, kąty widzenia są bardzo szerokie, tak że otrzymał pozytywne recenzje ZTE Blade L3. Cokolwiek zamienia smartfon, będzie to widać. To jest bardzo dobry.

wygląd

Pierwszą rzeczą, że każdy zwraca uwagę przy wyborze smartfona – to jest jego wygląd. A tutaj jest dość klasyczny dla produkcji firmy ZTE. Tylna kamera znajduje się na środku górnej części smartfonu, z jej błysku, a z drugiej strony – w stereo. Mile zaskoczony przez kupujących, o tym, że telefon jest obecny w sprayu matowy. Że przyczynia się do zapewnienia, że jednostka nie ślizga się w dłoniach, a zakup pokrywa nie jest więc konieczne. Tylna okładka sąsiaduje smartfon jest bardzo napięty, więc nie grać i nie skrzypią podczas eksploatacji. Na spodniej części panelu dotykowego osiadł w środku niebieskim okrągłym pierścieniem sterującym i dwoma przyciskami, których celem może być zmieniany niezależnie. Na przykład, aby wywołać menu lub uruchomić natychmiastowe aparatu. Na panelu dolnego końca jest mikrofon i mikro-USB złącze do podłączenia urządzenia do ładowania lub kabla. ZTE Blade L3 Szary Smartfon ocena wyglądu bardzo pozytywne. Kupujących, jak i klasyczne w tym samym czasie, niezwykła konstrukcja urządzenia, która nadal jest różny od tego samego rodzaju budżet, ale już dobrze znanych firm.

powiązanie

Mile zadowolony z obecności dwóch aktywnych kart SIM. W dzisiejszych czasach rzadko osoba kosztuje dla połączeń tylko do jednego. I każdy ma swoje własne powody, dla których nabycie było dvuhsimochny aparatura. Format kart SIM jest obsługiwany przez mini-rozmiarze. Z tych problemów już nie występuje. Operatorzy domyślne komórka dostarczyć karty SIM o różnych rozmiarach. Oni są wstawiane do Blade L3 pod tylną pokrywą, która jest niezbędna, aby wyciągnąć baterię. Odbywa się to bez większego wysiłku, ale bateria jest mocno trzymane, nie startuje na własną rękę. Antena w smartfonie wystarczająco silnej więzi łapie pewny siebie, nawet w problematycznych miejscach, gdzie zasięg nie jest bardzo wysokiej jakości. Warto zauważyć, że pierwsza szczelina pod kartą SIM posiada czujnik wilgoci. Urządzenie powiadomi Cię, że włożona mokro „Simca”. Alert jest wyświetlany na pasku narzędzi Szybki dostęp. Wi-Fi działa bardzo sprawnie, punkt dostępowy posiada aż do ostatniego momentu, który umożliwia pokrycie.

System operacyjny

Naturalnie, jest to popularny i najczęściej używany Android. Ale nie zwalnia najnowsza – 4.4.2. ZTE Blade L3 Szary, przeglądy co jest jeszcze bardziej korzystne dla jego przedziale cenowym, opcjonalnie można uaktualnić do piątej wersji systemu operacyjnego. Smartfon jest dość wyciągnąć go. Aby uaktualnić, należy uruchomić specjalną aplikację ZTE, który jest ustawiony na domyślny telefonu. Najnowsza wersja oprogramowania dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej są również dostępne. Wizualnie, system operacyjny wygląda standardowy, nic dziwnego w tym. Ale o to, aby odblokować ekran palcem nie trzeba wydawać na wyświetlaczu, jak wiele są przyzwyczajeni, i przytrzymać kilka sekund w każdym obszarze. To nie jest wcale łatwe, ale w ogóle jest to możliwe i przyzwyczaić.

pamięć wewnętrzna

To nie tak dużo – 8GB. Dla tych, którzy nie wystarczy do przechowywania wszystkich ważnych plików, a ilość informacji znajduje się gniazdo na kartę pamięci (micro-SD). Obsługuje do 32 GB. Jednak, jak pokazuje praktyka, do standardowych zastosowań i chwyta oprogramowania i standardowego fotela. ZTE Blade L3 8GB opinie, które mówią o wysokiej wydajności, bardzo rzadko wymaga karty pamięci. Zwolniony cache i śmieci, który pojawia się podczas korzystania z aplikacji, które mogą być czyszczone. W tym przypadku nie hang-ups nie nastąpią, co jest bardzo miłe.

Pamięć o dostępie swobodnym

Dla smartphone budżetowego wystarczy – 1024 MB. W rezultacie, urządzenie po prostu „leci”, a aplikacje działają dobrze bez opóźnień i trzasków. Szczególnie zadowoleni z właścicielami na fakt, że wymagający i technicznie wymagająca gra grać bez lagów. Nawet jeśli ustawienie nie jest eksponowana minimalne. Smartfon ZTE Blade L3 8GB, opinie, które pod względem wydajności jest bardzo pozytywne, naprawdę dobre. Może być bezpiecznie stosowany do gier, przeglądania Internetu i pracy. Na przykład, aplikacje biurowe bez najmniejszych problemów wykazują duże i obszerne teksty w różnych formatach.

kamera

I tu jest „pies pogrzebany i”. Pomimo faktu, że twierdził, jakość kamery głównej osadzeniu 8 megapikseli, zdjęcia nie są najfajniejsze. Autofokus działa z pewnym spowolnieniem, tak poruszających się obiektów jest problematyczne. Jakość ta „lame”. odwzorowanie kolorów nie jest całkiem poprawne. kolor podstawowy jest nieco ciemniejszy niż powinny być, a jasność jest stracone. Dlatego używaj lepszy aparat jako opcja awaryjnego kiedy coś bardzo pilna potrzeba, aby strzelać. I wtedy pożądane jest przetwarzanie obrazu. Przednia kamera o rozdzielczości 2 megapikseli. Ale nawet tutaj, matryca nie powinna najwybitniejszym, dlatego dobrym selfie jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, nawet wtedy przetworzone obrazy. Ale do komunikowania się przez wideo z przyjaciółmi i rodziną jest dość mało i jakość.

ostateczna ocena

Na jego koszt 6-8 tysięcy rubli, to jest wysokiej jakości smartfon. Co potwierdzają opinie. ZTE ostrza L3 jest przedstawiony w dwóch kolorach – (szara) i białe (biały). W tym przypadku, na początku sprzedaży w popycie jest pierwsza opcja. Pojemność akumulatora (2000 mAh) nie jest zbyt szczęśliwy użytkowników, ale wiele już udało się uzyskać zapasowy akumulator, a nawet Ładowarka PowerBank. Wiele osób zaleca się kupić smartfon tylko dlatego, że całkowicie spełnia pieniędzy na to, pracując na „wesoła”, nie jest on w najważniejszych momentach. Niech aparat na urządzeniu nie jest najlepszej jakości, jeśli używa się ich zgodnie z przeznaczeniem (połączenia, SMS, Internet i gry), cena urządzenia nie będzie proste. Dla tych, którzy szukają możliwości budżetu i niezawodny, należy zwrócić uwagę na ostrzu L3 od firmy ZTE.