622 Shares 3069 views

Smartphone "Micromax A79": charakterystyka, testy, opinie

Telefon „Micromax A79” za tą cenę jest dostępne dla wielu ludzi. Jednak przed zakupem urządzenia należy zapoznać się z parametrami urządzenia. Przede wszystkim należy zauważyć, że system operacyjny wykorzystuje serię „Android 4.4”.


Parametr rozdzielczości wyświetlacz z smartphone wyraźnie nie należy do mocnych stron tego modelu. W tym przypadku, jego przekątna jest tylko 4 cali. Mimo tak skromnych rozmiarów, kompaktowe urządzenie jest trudne do połączenia. O długości 127 mm i szerokości 65,8 mm, grubość wspomnianego urządzenia jest trochę więcej niż 11 mm. Mówiąc o innych opcji, należy zauważyć, że aparat ma 2 megapikseli. Urządzenie pamięci RAM stanie oferują w 512 MB, i wbudowany 4 GB.

Telefon 1400 mAh bateria dostarczana. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, a następnie do wygodnego komunikowania że powinno wystarczyć. Powinno być smartphone „Micromax A79” (cena rynkowa) około 4000. Rub.

Testy „wypychania”

Podwójny procesor w takim przypadku utrzymuje się na częstotliwości 1000 MHz. Znajduje się on obok selektora. Wspomniany element jest odpowiedzialne za sygnalizację. Poniżej wyświetlacza jest kompaktowym modulator. Z pomocą czujnika jest bardzo łatwa do opanowania. Devayse odbiera sygnał w chipie. Jest to ustawione w rodzaju modelu trzech kanałów. Jeśli uważasz, że zdaniem ekspertów, przewodność robi dobrze.

Szczególną uwagę zwraca się konwerter, który pomaga zwiększyć wydajność systemu. Kontakty w smartfonie przy użyciu konwencjonalnych wyłożone. Bezpośrednio pod filtrów selektora są typu duplex. Należy również zauważyć, że przechodzenie urządzenia nie są dostępne, więc „Micromax A79” cena 4 tys. RUB. Jest to uzasadnione.

Narzędzia do komunikacji

Z wieży sygnał ten smartfon jest złapany dobrze. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, głos rozmówcy słychać normalnie. W tym przypadku Internet obsługuje wszystkie formaty. Można zainstalować dowolną przeglądarkę, jeśli to konieczne, do urządzenia. System "Opera Classic" jest zachowana. Dzięki niemu można łatwo oznaczyć ulubione witryny. Na tych samych zakładek na pasku przeglądarki, aby poruszać się dość prosta.

Kiedy ustawienia prywatności potrzebujemy użytkownik może zmienić. Bezpośrednie przejście między stronami prowadzone są dość szybko. Regularne wiadomości z urządzenia może być również wysłany. Aby to zrobić, istnieje wiele narzędzi. W szczególności, użytkownik jest w stanie wybrać elementy mają zostać wysłane. Obrazy i znaki w SMS może być włożona.

kamera

Kiedy w smartfonie przy użyciu aparatu, można strzelać wysokiej jakości wideo. W razie potrzeby, rozdzielczość obrazu, użytkownik ma możliwość wyboru. zespoły funkcji modelu wygładzania jest dostępna. Efekty dostosować producent zapewnia całkiem sporo. W szczególności, użytkownik jest w stanie zmienić jasność obrazu. Funkcja balansu bieli jest dostępna w aparacie. Tak więc, z olśnienia problem można łatwo rozwiązać. Ponadto, urządzenie posiada możliwość oglądania obrazów. Ekspozycję można wybrać, czy chcesz.

Recenzje komory

Dla smartphone kamery „Micromax A79” dostaje różne opinie. Jeśli mówimy o korzyściach, że kupujący chwalą model dobrej czułości. Nocą, zdjęcia są raczej jakościowy. Jeśli to konieczne, kontrast obrazu można ustawić. Zapisane pliki nie jest bardzo szybki. Wykrywanie twarzy w devayse nie podana. Powiększenie w tym przypadku czterokrotnie. Według właścicieli modelu, można również wybrać nasycenie zdjęcia.

Opcje

Dla numeru telefonicznego zawarte w standardowej instrukcji i ładowarką. W tym przypadku nie jest coverem typu książki. Kabel USB jest dostępny. Słuchawki do telefonu są powszechne. Sklepy Covers „Micromax A79” przedstawił różne, dzięki czemu mogą one zostać zmienione w razie potrzeby.

ustawienia ogólne

Dostosuj swój telefon „Micromax A79” jest bardzo proste. Narzędzia w niniejszym devayse posiada tylko najbardziej niezbędne. Przede wszystkim należy zauważyć dużą liczbę standardu muzyki, które mogą być wybrane do rozmów. W tym przypadku, dla każdego dzwonek kontakt ustawić oddzielnie. wibracjami funkcję w devayse tam. W razie potrzeby, dotknij brzmi właściciel jest w stanie zmienić.

W celu zapoznania się z istniejących trybów, przejdź do menu głównego. Zakazy połączeń telefonicznych może dołączyć. Aby aktywować Teston, trzeba iść w zakładce akcesoria. Tryby słuchawkowe istnieje sporo. Bluetooth, model jest również regulowane. Jeśli chcesz zmienić nazwę nie robi wielką pracę. Wszystkie ustawienia można zawsze powrócić do oryginalnego widoku. Aby to zrobić, właściciel będzie musiał przejść na zakładkę Ustawienia urządzenia.

dostępność

Wśród specjalnych ustawień smartphone „Micromax A79” Opcje układu wyświetlania notatki. W tym przypadku funkcją jego auto rotacji jest domyślnie włączona. Jeśli jest to pożądane, konwersje wagi mogą być regulowane niezależnie od siebie. W tej opcji kalibracji zawartych w telefonie. Na szczególną uwagę zasługuje model można wybrać format wyświetlania.

Jeśli wierzyć opinie konsumentów, użycie CPU Monitor na telefon, jak to możliwe. Aby wyłączyć funkcję tworzenia kopii zapasowej, przejdź na kartę Sprzęt. Jeśli to konieczne, manekin lokalizacje plików mogą być uwzględnione. W tym przypadku błąd raporty można przeglądać w formie rozszerzonej.

ustawienia wyświetlania

Dostosuj pasek narzędzi reprezentowane devaysa dość prosta. W tym przypadku program może być przeniesiona do wyświetlania wszystkiego. Ponadto, możliwe jest, aby ustawić tapetę na ekranie. Będzie musiała przejść do menu głównego. Podkreślając model „Micromax A79” mają zdolność do dostosowywania. W razie potrzeby, rozmiar czcionki wyświetlacza jest wybrany z zakładki. Tryb uśpienia z kolei przypisane do wspólnych ustawień smartphone. Funkcja pokazu slajdów w devayse tam. Zegar dostosować smartfon może być. W tym samym terminie również wyświetlany.

aplikacje

Aby wyświetlić istniejące aplikacje zainstalowane w urządzeniu, należy udać się do właściciela głównego menu. Jest to przede wszystkim, że jest to system antywirusowy do ochrony smartfonów. Funkcja szybkiego skanowania umieszczono w nim. Również dla modelu „Micromax A79” mają wiele gier. Wśród nich są przedstawiane jako wyścigów i strategii. Jeśli to konieczne, należy pobrać nowe gry na urządzeniu łatwo. Aby słuchać muzyki ma zastosowanie „Player Pro”. Z kolei „Apdekor” pozwalają właściciel szybko podnieść ciekawy obraz dla wygaszacza ekranu w smartfonie.

Dla wygodnej komunikacji z przyjaciółmi, można uruchomić „Twitter” lub „Skype”. Menedżer plików domyślnie serii „Astro”. W razie potrzeby można go łatwo zmienić na inny program. Aby oczyścić niepotrzebne pliki na liście dostępnych Wedge „Master”. Ta aplikacja jest bardzo prosta, i zrozumieć, że nie będzie trudne. Internet-shop „Mobilayk” jest ustawiona w modelu. Z kolei producent edytor zdjęć umieszczono serię „Snapsid”. Narzędzia dla efektów edycji zdjęć, ma dużo. Aby zrozumieć początkujący w tej aplikacji nie jest łatwe, a to powinno być brane pod uwagę. więcej niż prosty edytor zdjęć można pobrać w razie potrzeby.

funkcje PIM

Obejmuje ona zegar i kalendarz. Kalkulator, model „Micromax A79” jest ustawiony na normalny, ale zainteresowanie jest obliczana może być używany. Obejmuje ona również zestaw standardowych opcji dodawania i odejmowania liczb. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, to otwiera się dość szybko. Stoper w wykazie przewidzianym PIM. Ponadto, nie jest dostępna bardzo wygodny zegar.

wprowadzenie

Z pomocą „Rom Manager” użytkownik jest w stanie uszyć dość szybko, „Piorun Micromax A79”. Aby to zrobić, trzeba najpierw pobrać program. W internecie, aby go wybrać nie jest łatwe, ale możliwe. Po uruchomieniu programu „Rom Manager” jest konieczne podłączenie telefonu do komputera. Będzie musiał użyć kabla USB.

Następnie trzeba przetestować sprzęt. Na górnym panelu programu ma kartę chekinga. Po uruchomieniu informacje na temat testu na telefonie jest wyświetlany. Aby rozpocząć instalację plików systemowych posiada przycisk startinga w dolnej części okna.

Trwa cały firmware nie więcej niż 20 minut. Aby proces nie zostanie przerwany, smartphone bateria powinna być w pełni naładowana. Po zabiegu, urządzenie jest natychmiast sprawdzane. W szczególności konieczne jest, aby przetestować różne aplikacje i zobaczyć swoje ustawienia telefonu „Bolt Micromax A79”.