490 Shares 1401 views

Smartphone HTC Desire 526G: przegląd i opinie klientów

HTC jest znany jako dostawca urządzeniach komunikacyjnych, znamienny tym, adaptacji, stabilność oraz niski koszt. Wśród najbardziej uznanych modeli low-end, produkowanych według marki – smartphone HTC Desire 526G. To urządzenie ma poparcie 2 karty SIM i głównych standardów komunikacyjnych, dzięki czemu rozwiązanie wszechstronny i funkcjonalny. Jakie są jej główne przewagi konkurencyjne? Co zrobić nabywców i ekspertów na temat ich doświadczeń z użyciem funkcji telefonu?

charakterystyka

Aby rozpocząć, badamy podstawowe cechy urządzenia. Oglądane telefon posiada:

– moduły komunikacyjne działające w GSM, GPRS, EDGE, 3G;

– moduły komunikacyjne Bluetooth, Wi-Fi;

– Złącze micro-USB do podłączenia innych urządzeń;

– wyświetlacz z ekranem dotykowym przekątnej typu TFT 4,7 cala i rozdzielczość 960 x 540 pikseli;

– aparat – o rozdzielczości 2 MP (z przodu) i 8-MP (główny) automatycznej regulacji ostrości lampy;

– procesor MediaTek MT6582 taktowany 1,3 GHz i mający 4 jądrową;

– wbudowany w pamięci flash 8GB;

– moduły pamięci RAM 1 GB;

– wsparcie dla dodatkowych kart pamięci formatu microSD do 32 GB;

– złącze do podłączenia źródeł dźwięku, 3.5 mm;

– System operacyjny Android w wersji 4.4.2;

– GPS-nawigator;

– 2 p pojemność mAh ;.

– korpus o wysokości 139,8 mm, szerokość 69,8 mm i grubości 9,9 mm.

Telefon obsługuje 2 karty SIM. Jak ocenić cechy danych specjalistów i nabywców telefonów? Właściwie, to jest całkiem odpowiednie smartfony kosztów segmentu działające na Androidzie. Szczegółowa ocena jakości pracy zostaną podane devaysa oczywiście w oparciu o indywidualne warunki ich stosowania, ale ogólnie funkcjonalność i wydajność będzie na poziomie czołowych rozwiązań konkurencyjnych.

Konstrukcja i wygląd

Mamy teraz zbadać, jak użytkownicy i eksperci oceniali wygląd HTC Desire 526G telefonu. Przegląd istotnych punktów widzenia można osiągnąć poprzez analizę szerokiego spektrum opinie posiadaczy tego urządzenia, zaprezentowany na tematycznych portalach internetowych.

Jako użytkownicy smartfonów twierdzą, że urządzenie posiada stylowy jakość projektu, który jest porównywalny do tego, który charakteryzuje produkty, które są prezentowane w wyższych segmentach cenowych. Rynek Telefon jest w różnych kolorach. Wśród najbardziej popularnych wersjach, które prezentowane smartphone HTC Desire 526G – biały. Badanie poglądów prezentowanych na portalach tematycznych, umożliwiając użytkownikom obserwować wysoki wynik na ciele balans kolorów i telefonicznych kontroli.

Telefon jest w innej modyfikacji koloru wytwarzane z zastosowaniem jasne i wystarczająco kontrastowe materiałów. HTC Desire urządzenie 526G Czarny, przegląd, który prezentujemy w tym artykule, ma korpus w kolorze czarnym, a zatem jest bardziej rygorystyczny i konserwatywny projekt.

jakość wykonania

Jakość wykonania telefonu jest również oceniany przez użytkowników jest dość wysoki. Urządzenie posiada zdejmowaną pokrywę tylną, który jest przymocowany do głównej części korpusu poprzez zacisk niezawodny. Pod względem ergonomii, przeglądy telefon HTC Desire 526G (przegląd opinii na temat tej opcji pozwala mówić o nim) jest dodatnia. Urządzenie według odbiorców, jest łatwy w obsłudze ze względu na stosunkowo małe wymiary i kształt korpusu.

Rozważmy teraz, w jaki sposób użytkownicy docenią smartphone jego wydajność. To zależy głównie od cech procesora zainstalowanego w telefonie.

Devaysa wydajność: procesor

Szybkość telefonu, w zależności od zakresu poglądów nabywców i ekspertów, którzy mogą znaleźć w portalach tematycznych, zasadniczo zgodne z konkurencyjnych rozwiązań w tym segmencie. Dlatego, aby rozpocząć grę z grafiką wymagających trójwymiarowych w telefonie może być problematyczne.

Jednakże, jeśli mówimy o aplikacjach, które są zainstalowane na urządzeniu HTC Pragnienie 526G, przegląd, które mogą być zbadane na dużej liczby wyspecjalizowanych zasobów, wielu z najczęstszych rozwiązań funkcjonują bardzo stabilny. Jest to w dużej mierze wynika z faktu, że telefon jest wyposażony w wystarczająco szybki procesor MTK MT 6582, który ma taktowanie 1,3 GHz i wykorzystuje zasoby modułem graficznym Mali-400 MP.

Dzięki wykonywaniu MT 6582 chipie, główne elementy smartphone interfejs systemu operacyjnego są stabilne, godne zamarza i awarie użytkownicy zauważyli.

Wydajność devaysa: RAM

Urządzenie ma stosunkowo niewielkiej ilości pamięci RAM – 1GB. Jednak, aby uruchomić podstawowych aplikacji tego zasobu wystarczy. Nawet niektóre gry jest dość jakościowo ładowane z odpowiednią ilością pamięci RAM i wydajność procesora i modułem graficznym.

pokaz

Urządzenia HTC wyświetlić 526G pożądaniem (przegląd jego cech są także wspólne z zasobów tematycznych, a to pozwala ocenić opinie biegłych w tej części sprzętu telefonicznego) ma przekątną 4,7 cala i rozdzielczość, która wynosi 540 960 pikseli. Wskaźnik ten – nie dość wybitne, a to powoduje pojawienie się znacznych trudności w czytaniu tekstu w małym drukiem na ekranie urządzenia.

Jednak z punktu widzenia pracy kolorowy wyświetlacz ceniony przez użytkowników i ekspertów bardzo mało. Zauważalne zniekształcenie kolor przy obserwacji pod różnymi kątami, nie obserwuje się. Wyświetlacz – dostatecznie jasny. Można włączyć odtwarzanie zawartości przy minimalnym oświetleniu. Opcja ta może zostać poproszony przez użytkowników, którzy chcą czytać tekst w nocy, a jakość obrazu, pozostaje jednak wysoka.

Wideo i audio

Odtwarzanie wideo i audio na urządzeniu HTC Desire 526G Dual SIM (przegląd funkcji urządzenia mogą również mieć znaczenie dla użytkownika) mogą być realizowane w różnych formatach. Smartfon zapewnia wysoką jakość odtwarzania wideo w wystarczającej ilości. Pod warunkiem, oczywiście, że jakość oryginalnej treści jest również na odpowiednim poziomie.

W razie potrzeby wyregulować odtwarzanie dźwięku przez korektora. Ogólna jakość dźwięku odtwarzanego w telefonie HTC Desire 526G – przegląd poglądów użytkowników i ekspertów może świadczyć o tym – na poziomie czołowych modeli segmentu.

kamera

Telefon: 2 komory przedniej o rozdzielczości 2 MP i podstawowe, z figurą 8 MB. Drugi jest wyposażony w lampę LED.

Jakość zdjęć produkowane przez kamery, ponownie, jako całość jest w wiodących rozwiązań segmentu. Dobry cenione przez użytkowników i ekspertów w jakości obrazu w trybie makro. Oznaczono stabilne działanie wyspecjalizowanych aplikacji do pracy z aparatem. W razie potrzeby za pomocą odpowiedniego interfejsu, można wyregulować ekspozycję i balans bieli. Można również ustawić optymalne ustawienia ISO, jeśli automatyczny wybór modułu wskaźników nie zapewnia bardzo wysoką jakość fotografii.

strzelanie panorama

Aparat w smartphone HTC Desire 526G Dual SIM – przegląd opinii klientów może świadczyć o tym – radzi sobie z patelni. Eksperci uważają, że może to być spowodowane wysoką jakość algorytmów oprogramowania wykonawczych ramek Stowarzyszenia w odpowiednim trybie. Komora rowerze uważane panorama telefon może być tworzony z 360 stopni. Takie możliwości nie zawsze są typowe dla smartfonów segmentu. Tak więc, jeśli chodzi o tę funkcję, smartfon jest jednym z najbardziej konkurencyjnych rozwiązań.

Tworzenie filmów

Korzystanie z telefonu HTC Desire 526G aparat Dual SIM (ocena dotycząca opinii telefoniczne to potwierdzić), można tworzyć wysokiej jakości filmów w formacie Full HD. Ale najbardziej optymalny format jak wielu użytkowników będzie nadal HD, ponieważ z jednej strony, w praktyce, a nie jakość plików multimedialnych będzie wizualnie różnią się znacznie, az drugiej – będą mogli zaoszczędzić miejsce na dysku. Nagrywanie filmów odbywa się w formacie 3GP zwolniony.

Jak zauważył użytkowników, smartphone zapewnia bardzo dobrą jakość dźwięku klipów. Wśród najważniejszych cech, które telefon ma udział w tworzeniu filmu – wykorzystanie elektronicznej stabilizacji, funkcja Time Lapse. Tak więc, z punktu widzenia tworzenia treści multimedialnych oglądane telefony – wśród liderów w swoim segmencie dzięki połączeniu obróbkę i wydajność.

bateria

Dowiedz się, co użytkownicy mówią o żywotność baterii. Na ogół, odpowiednia postać szacowana jest dobrze. Urządzenie bateria wystarcza na około 3,5 godziny oglądania treści multimedialnych na ekranie, a około 22 godzin od aplikacji zaręczynowe. Jeśli używasz smartfona, aby odtworzyć dźwięk, zasoby baterie wystarczają na około 10 godzin. Liczby te odpowiadają mniej więcej do pojemności baterii, która jest 2000. mAh.

Oczywiście, dane te mogą się różnić w zależności od indywidualnego wykorzystania podręcznych HTC urządzenie pożądania 526G Dual. Przegląd możliwości urządzenia, prowadzonych przez jednego eksperta, może pokazać wyniki, które różnią się od tych uzyskanych przez innych.

System operacyjny

Urządzenie jest sterowane przez system operacyjny Android w wersji 4.4.2. W tym przypadku system operacyjny działa na zastrzeżonej powłoce od producenta. Telefon posiada regularny zestaw aplikacji, dość dużą liczbę usług Google.

Oprogramowanie domyślne ustawione trwa około 3 GB tych, które posiada wbudowaną kartę pamięci HTC Desire 526G DS – 8 GB. Przegląd i zainstalowania gry z Google Play i innych aplikacji Store, oczywiście, może być również przeprowadzona. W razie potrzeby, można połączyć i format opcjonalna karta pamięci micro-SD do 32 GB.

komunikacja

Telefon obsługuje dwie karty sim, które mogą funkcjonować w sieciach zarówno drugiej i trzeciej generacji. Jak zauważył użytkowników, funkcjonalność obu kart SIM w porządku. Jednak ich jednoczesne stosowanie do celów negocjacji nie jest możliwe, trzeba wybrać 1 lub 2, aby nawiązać połączenie. Jednak funkcja ta charakteryzuje nie tylko smartfon HTC Desire 526G – przegląd innych odpowiednich rodzajów orzeczeń może wskazywać, że ta funkcja jest to, że karty SIM 2 jest typowa dla wielu urządzeń. Nawet dla tych, które są droższe segmentach cenowych.

Telefon obsługuje łączność poprzez Wi-Fi. Sygnał trzyma, jak zwrócić uwagę eksperci, pewny siebie, nawet jeśli router bezprzewodowy znajduje się w znacznej odległości od urządzenia. Moduł GPS działa również bez zarzutu. dokładność pozycjonowania użytkowników smartfonów na mapie jest oceniana wysoko.

streszczenie

Jakie wnioski możemy zrobić, aby zbadać możliwość takiego urządzenia jak HTC Desire 526G DS? Przegląd opinii o tym devayse pozwala scharakteryzować go jako technologiczne i funkcjonalne rozwiązanie, a także wiele innych produktów z marką HTC. Mocną stroną urządzenia – jasny ekran konstrukcja wysokiej jakości, trwałości z modułów podstawowych, co zapewnia wysoką jakość przekazywania informacji – w tym przez sieć Wi-Fi, siecią.

Możliwości multimedialne telefonu – na poziomie czołowych modeli segmentu. Urządzenie jest zainstalowane dużą liczbę przydatnych aplikacji, skutecznie interakcji z zastrzeżonej powłoce oprogramowania. Zewnętrzne programy są zainstalowane w telefonie bardzo szybko i są stabilne.

Wydajność devaysa również gorsze główne konkurencyjne rozwiązania z uwagi na fakt, że urządzenie jest wyposażone w procesor z czterema rdzeniami pracujący przy stosunkowo wysokiej częstotliwości. Ilość pamięci RAM dostępna w telefonie, wystarczy na to, aby uruchomić popularnych aplikacji w telefonie, a wiele z dzisiejszych gier.

Telefon ma dość produktywne baterię dla przyzwoitych wskaźników pracy dla autonomicznego urządzenia.

Klienci doceniają jakość kamery urządzenia. Utworzono za pomocą HTC Desire 526G wideo (ankieta z poglądami użytkowników i ekspertów w tej opcji pozwala wyciągnąć takich wniosków) charakteryzuje się stosunkowo wysoką precyzją, w towarzystwie wysokiej jakości dźwięku. Z punktu widzenia możliwości fotografowania panoramicznych urządzenie może być przypisane do najbardziej konkurencyjnych rozwiązań w tym segmencie.

Telefon jest sprzedawany w kilku kolorach. Konstrukcja użytkownika urządzenia należy do jego mocnych stron. To samo można powiedzieć o jakości devaysa montażu.