549 Shares 8596 views

Gotowane udo kurczaka w multivarka – wybawieniem dla diety

Obiad przygotowany w domu, jest szczególnie smaczne. Obecnie większość osób woli jeść gotowych półproduktów. Oczywiście, jest to wygodne, aby kupić paczkę ravioli i kiełbasy, wrzucić do wrzącej wody i obiad na stole. Ale według lekarzy (dietetyków, psychologów) taka żywność jest szkodliwa nie tylko dla jej składu, ale także z psychologicznego punktu widzenia, nie tworzy specjalny pokój w domu.

Gotowanie miarę rozwoju nauki i nowych technologii, urządzeń dla wygody gotowania rocznie. Na przykład, udo kurczaka w multivarka można zrobić dosłownie w ciągu dwudziestu minut. Aby to zrobić, wystarczy oczyścić kurczaka, posolić, dodać trochę wody, przyprawy, wybrać żądany program (w naszym przypadku „hartowania”) i ustawić timer na dwadzieścia minut. Przez cały ten czas, można wykonywać żadnych prac domowych, nie posiłek nie prigorit wrzeć.

Kurczak – jednym z produktów, który jest bardzo bogate w białka, witamin z grupy B, E, A, minerały, pierwiastki śladowe. Wiele dietetycy zalecają spożywanie kurczaka zamiast mięsa zwierzęcego. Bardzo smaczne są ud kurczaka z ziemniakami. Jest to konieczne, aby oczyścić ziemniaki, pokroić w kostkę. Następnie umyć ud kurczaka, umieścić w garnku, pakowane krojone ziemniaki, wlać trochę wody, sól, dodać sól, przyprawy. Wybierz program „hartowania”, umieścić programator na dwadzieścia minut. Następnie umieścić potrawę na talerzu. Top można posypać tartym serem i dodać śmietanę, przystawki z drobno posiekanymi zieleni.

Uda kurczaka w multivarka uzyskać bogate i smaczne. Może być podawany z sałatką z warzyw. Będzie to idealna dieta jedzenie. Dla tych, którzy są mocno zaangażowane w sport, gotowanego kurczaka udo w multivarka lepiej używać bez skóry z surowych warzyw, takich jak papryka, pomidory, ogórki. Mięso drobiowe zawiera dużą ilość białka, które ma pozytywny wpływ na wzrost mięśni.

Można gotować udo kurczaka w piekarniku. Przepis nie jest skomplikowany: trzeba oczyścić uda, trochę odparty go, a następnie umieścić w rondlu, dodać sól, dodać przyprawy. W celu zapewnienia hip był soczysty, można przykryć folią do pieczenia. Piec w temperaturze 220 ° przez czterdzieści minut. Następnie można podawać z dowolnym przystawka, sałatka jarzynowa, z zieleni. Bardzo dobry, oprócz pomidorów lub sosem śmietanowym.

Gotowane udo kurczaka w multivarka będzie znacznie zdrowsze i smaczniejsze pierogi fabryczne lub kiełbasy. Bardzo często w polubrakatah używać normom, nienaturalne produkty, które są czasami niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego. Przedsiębiorstwa spożywcze w pogoni za zarabianie pieniędzy zapomnieć o przydatności produktów. Lepiej wydać trochę więcej czasu, aby ugotować obiad, ale to będzie miły dla wszystkich gospodarstw domowych. Nowoczesny multivarka pomogą nie tylko w tym przypadku, jak również zapewnienie czasu, aby komunikować się ze swoimi dziećmi, do grania w domu lub ulubionych rzeczy, lub po prostu na chwilę odpoczynku po ciężkim dniu. Ponieważ jest to łatwe i przyjemne gotować, zwłaszcza dla bliskich.