481 Shares 8183 views

Restauracja „Spichlerz” w Nowosybirsku: ulubione jedzenie w przytulnej atmosferze

Fani kuchni restauracji, lub tych, którzy nie wiedzą, gdzie można spędzić czas, powinno się odwiedzić restauracji „Stodoła” w Nowosybirsku. Różnorodność gości, spróbuj spojrzeć na to miejsce i wszystko zrozumieć.

Instytucja ta powstała stosunkowo niedawno – jesienią 2015 roku, ale już zyskał dużo powtórzyć odwiedzających.

Ogólne wrażenie

Wnętrze jest oryginalne, ale w tym samym stylu z braćmi-restauracji „Stodoła” i „Barack”. Właściciele Jest to trzecie dziecko. Interesujące wewnętrzne rozwiązania są naturalne materiały: drewna, kamienia, z dodatkiem innych pierwiastków.

Masywna metalowa konstrukcja z miękkimi sofami rozcieńczony, malowane kolumny i płytki podłogowe w stylu orientalnym. Naturalna roślinność, plazma ściana, miękkie poduszki dodać komfort.

Wnętrze z „Budka” restauracja w Nowosybirsku można znaleźć sporo niezwykłych i zaskakujących szczegółów: uzbeckiej filiżanką w dekoracji na ścianach, oświetlenie jest wykonana z wiader ocynkowanych, miedziane garnki i kranów w łazience.

Na progu, można spotkać przykuty do stosu metalowej ramie teraźniejszości, która będzie wdychać zapach świeżo ściętego drewna.

W kuchni i koszt posiłków

Menu restauracji oferuje szeroki wybór dań kuchni kaukaskiej i uzbeckiej.

Te pyszne tradycyjne i improwizowane przepisy kulinarne z szefem kuchni będzie można prosić o więcej, lub przynajmniej zapamiętać nazwę potrawy. Wielu z nich są przygotowane na otwartym ogniu i na konkretnych technologiach.

Pachnące zupy, doskonałe ciasta, szaszłyki z jakiegokolwiek mięsa, gorąco – wszystko, co można sobie życzyć.

Na imprezach uroczysty menu zawiera dania specjalne.

Służy on silny i napoje bezalkoholowe, koktajle o najlepszej jakości.

Przeciętny sprawdzić za osobę: zupa, plus gorąco z danie, a na końcu niezapomniany deser będzie kosztować 1200 rubli.

W dni powszednie od 12 do 16 godzin restauracji „Stodoła” w Nowosybirsku oferuje lunche biznesowe w przystępnych cenach, co czyni go dostępnym dla codziennych wizyt i może być przyjmowany z aromatyzowanej kawy.

Rodzaj obliczeń jest dla wygody wszystkich: akceptuje gotówkowe i karty kredytowe.

usługi

Drzwi restauracja gościnni widoczne dla wszystkich na 12 do 24 godzin. Ale jeśli zdarzy się spóźnić, a następnie powoli czekać bez konieczności opuszczenia lokalu, który często występuje w jakiejkolwiek innej instytucji o podobnym charakterze.

Restauracja „Spichlerz” w Nowosybirsku rozrywką obejmuje dwa obszary:

  • Miękkie, przeznaczone do przyjęcia do 120 osób na wygodnych sofach z poduszkami w tradycji Wschodu.
  • Mała sala balowa. Do 35 goście zostaną powitani z oryginalnymi malowidłami na ścianach, które przeszły w „Stodole” przez byłego instytucji – „Pinta” paska.

I jest tam również przytulny kącik dla intymnych rozmowach lub romantyczną randkę i na miękkich wygodnych sofach.

Tutaj cenią swoich gości i traktować je z duszą, która pozwala czasu na lunch lub kawę z maksymalnego komfortu w miłej i swobodnej atmosferze.

Personel nie złamie serce jego chamstwa i być mile zaskoczony starannością. Dokładnie oferują dania z menu, jeśli nagle zaskoczony przy wyborze.

Życie Restauracja „Spichlerz” w Nowosybirsku pełen stałych imprez, a jeśli ją oglądać na portalach społecznościowych, znajdziesz się w centrum najnowszymi osiągnięciami i dostać szansę stać się członkami akcji lub specjalnymi ofertami smaczne.

Dojazd samochodem czeka na duży parking. W miesiącach letnich gości – patio ze świeżych kwiatów. Strefa wolna Wi-Fi pozwoli na bieżąco spraw pilnych.

Ważne wydarzenia sportowe – cykliczna impreza tutaj.

Dla maksymalnej wygody gości, i każdy ma szansę, aby zarezerwować stolik bezpośrednio z witryny, jak również każdy inny dogodny sposób: telefonicznie lub na portalach społecznościowych. Tutaj można dowiedzieć się o ich obecności, oglądać najnowsze wiadomości z życia restauracja, dowiedzieć się koszty żywności i wirtualnie przenieść się do wnętrza.

Dla kogo jest przeznaczony

Recenzja o „Budka” restauracji w Nowosybirsku polecam ten ładne miejsce do odwiedzenia, w towarzystwie kolegów omawianie zagadnień biznesowych, a towarzyszy przyjaciółmi na imprezie.

Odpowiednia instytucja do spotkań z rodziną i dziećmi. Małe degustatorów z pewnością będą użyteczne warzywa i klopsiki przetargowe na parze, owoce morza i świeże owoce.

można bezpiecznie powierzyć organizację ważnych wydarzeń w restauracji z wyprzedzeniem. Dwa ładne przestronne sale mogą pomieścić bankiety, przyjęcia, świętować ważne daty, święta i wydarzenia.

geolokalizacja

Położenie restauracji „Spichlerz” w Nowosybirsku: Lato, 19, tuż obok stacji metra „Zaeltsovskaya”, w odległości krótkiego spaceru od Rynku Kalinina.

Do przyjemnych doświadczeń z pewnością będzie wyglądać w tym cichym i wygodnym miejscu, a chcesz wrócić tu ponownie.