165 Shares 4057 views

Jak gotować galaretkę w multivarka

Multivarka jest bardzo pomocne dla wielu gospodyń domowych. I pomimo faktu, że istnieje o nim i ujemnego sprzężenia zwrotnego związanego głównie z gotowania czas, ogromna liczba konsumentów chętnie korzystać z tego urządzenia. Dość łatwe do gotowania nawet w multivarka galaretki, do tego trzeba tylko mieć niezbędną zestaw produktów i wybrać żądaną recepturę.

Tak, jest brane wołowiny lub golonka, umieścić w urządzeniu wypełnionym wodą i umieszczonym w „hartowania” przez kilka godzin. Można go umieścić na noc. Następnie rano doda wymagane tylko przyprawa tutaj (zwykle liść laurowy, pieprz, obrane ząbki czosnku, i tak dalej. D.), Put gulasz przez kolejne 20 minut. W większości przypadków, mięso w tym momencie jest już bardzo oddzielone od kości, pozostawiając tylko jego szlifować. Jest rozkładany do przygotowanej małej miski nalewania przesączonej brzeczki, ochłodzić i umieść w chłodnym miejscu. Danie jest uważany za zakończony, gdy to całkowicie twardnieje.

Można zrobić galaretkę w multivarka stosując następującą recepturę. Dwa wieprzowina nogi dobrze oczyszczone (może być uprzednio moczyć w ciągu kilku godzin w zimnej wodzie) i zeskrobać noża umieszczonego w produktach urządzenia miski. Nie powinny one być cięte lub zemleć. Dodaje również funt chudej wołowiny, obrane marchewki, kilka pieprzu, pietruszki i cebuli. Wszystkie składniki są umieszczone w całości.

Dalsze wylano do wody. To musi być tyle, aby wszystkie produkty zostały pokryte najlepszych około czterech palców. Następnie umieszcza się galarety multivarka gulaszu przez 6-7 godzin. W rezultacie, mięso powinno mieć miękkie, niezbyt wrzeć. Godzinę przed gotowy tutaj można umieścić kilka liści laurowych i sól. Po tej nóżki świni i wołowiny pobiera się z brzeczki, którą filtruje się, chłodzi. Mięso jest ziemia i dzieli jedna rozdrobnionych miski. Udekorować danie może być tutaj wprowadzenie zielony groszek, plasterki marchewki i gotowanych jaj. Bulion dodaje posiekany czosnek, po czym doprowadza się do wrzenia. Otrzymany płyn wlano składników. Danie jest chłodzony i umieścić w lodówce.

Jeśli przygotowujemy galaretkę, możliwe jest dodawanie różnych rodzajów mięsa. Na przykład, umieścić trochę przegotowanej kurczaka. To daje potrawie bardziej delikatny smak. Przyprawy brane są również do wyboru. Tradycyjnie tutaj umieścić pieprz i liść laurowy. Można jednak przyjąć, specjalne przyprawy do potraw, które są sprzedawane w wielu supermarketach. Zielony promień (koper lub pietruszka), przypisanego początku gotować razem z pozostałymi składnikami, to bulionu dodatek smakowy.

Gęś galarecie to zrobić w prosty sposób. W tym celu tusze przemyto wypatroszone, umieścić w multivarku wypełnione wodą i umieścić zupę. To również umieścić czarny pieprz, liść laurowy, całe obrane cebulę i marchewkę. Płyn powinien obejmować mięso na górze kilku centymetrów. Należy pamiętać, że gęś szykując się znacznie szybciej niż wieprzowiny lub wołowiny, więc w tym przypadku będzie to wystarczy na 4-5 godzin.

Osnowa usuwa się z brzeczki, mięso oddzielone od kości i rozdziela się włókna. Brzeczkę sączy. Tych, którzy obawiają się, że salceson może ostatecznie nie zamrażać, możemy dodać żelatynę, wcześniej namoczone w wodzie. W misce umieścić mięso gęsi, tak, że wypełnia naczynie o jedną trzecią. Układane na wierzchu plasterki jajka na twardo, posiekane warzywa. Wszystko wypełnione solone bulionu. Na stole potrawa podawana z musztardą i chrzan tarty, aby nadać jej ostrość.

Galareta w multivarka gotować proste, bez konieczności ciągłego śledzenia jak duszonego mięsa, co znacznie upraszcza proces.