248 Shares 6299 views

Francuski Stuart – amerykański aktor znany z filmu "Trzecia planeta ze Słońca"

Amerykański aktor francuski Stewart, znany z roli Harry'ego Salomona z sitcomu "Trzecia planeta ze Słońca", urodził się 20 lutego 1964 roku w Nowym Meksyku, w mieście Albuquerque. Mój ojciec pracował jako projektant, moja matka prowadziła gospodarstwo domowe.

Wczesna kariera

Po ukończeniu szkoły średniej francuski Stewart zapisał się do Akademii Sztuki Dramatycznej. Po otrzymaniu dyplomu pracował przez siedem lat w teatrze lokalnym, wyjechał na tournee, był głównym aktorem zespołu.

W 1992 roku francuski Stewart wziął udział w produkcji ostatniego sezonu cyklu "Co nowego w Cincinnati". Odegrał rolę Razor, DJ.

W 1996 r. Francuski Stewart został oficjalnie zaproszony do obsady cyklu "Trzecia planeta ze Słońca", producenci pokładali nadzieję na nim jako performer komickich ról. Twórcy sitcomu przyciągnęli do swego artystycznego strabizmu. W tym czasie na świecie było tylko dwóch takich komików: Stuarta francuskiego i rosyjskiego komika Savelija Kramarowa.

Francuski Stuart: filmy

Największą rolę, jaką odgrywa Stuart, jest Earl Dopler w obrazie "Stopping Time" i "Do piekła z miłością". Aktor grał w filmach "Glitter of Glory", "Życie w Las Vegas", "Fleet McHale". Pierwszym przełomem w filmie dla Stewarta był film "Stargate" w reżyserii Rolanda Emmerich, w którym grał rolę porucznika Louisa Ferretti. Postać nie była łatwa, aktor musiał spróbować stworzyć wiarygodny obraz jednego z głównych bohaterów.

W zasadzie film "Stargate" był dobrym początkiem nowicjusza. Zagrał z powodzeniem w "Trzeciej Planecie" do samego końca serii w 2001 roku. Następnie brał udział w filmowaniu niskobudżetowych filmów, w których grał rolę wspomagającą, a nawet grał epizodycznie. Zasadniczo były to sceniczne komedie, składające się z ogromnej liczby pustych głosów. "Klava, Chodź", "Show 70's", "Becker", "Wystarczy mnie zastrzelić", "Drew Carey Show" i inne filmy wydobywa się jeden po drugim, ale nie zaimponował publicznie.

W 2003 roku Stewart zagrał dwie ważne role w komedii "Jeden dom-4" i "Inspektor gadżet-2". W 2008 roku aktor wziął udział w produkcji popularnego serialu "Phineas and Ferb". Co więcej, Stewart grał małą, ale znaczącą rolę w serialu "Seinfeld", a jego postać stała się administratorem teatru.

Film "Jeden dom-4"

W przeciwieństwie do pierwszej wersji filmu "Alone at Home" z Makalee Kalkinem w roli Kevina, oszust z Marv Merchant zmienia swoją firmę wraz ze swoją żoną, która pozostawiła go nie daleko w kategoriach przyzwoitości. Para jest jeszcze bardziej wyrafinowana, bez względu na straty, czy też ryzyko zdobycia po dwóch przyzwoitych terminów. Oszuści nieustannie starają się przeniknąć do domu, nie myśląc o tym, jakie niespodzianki czekają za drzwiami.

Inspektor Gadget-2

W tym filmie francuski Stuart grał główną rolę męską Inspektora Gadget. Po przeszczepieniu wszystkich bandytów, którzy pracowali w Reverton, policjant nie pracował i zaczął postępować zgodnie ze wspólnymi obywatelami. Starając się zwiększyć wykrywanie przestępstw, gadżet odwołuje się do pewnych dziwnych sposobów, nie zawsze legalnych. Poza tym zakochuje się w robota-policjanta, który pojawia się w administracji pod nazwą G2, co znacznie komplikuje jego pracę nad przestrzeganiem zasady prawa.

Produkcja

Oprócz wykonywania ról w różnych projektach filmowych, francuski Stewart postanowił zdobyć doświadczenie administracyjne i występował jako producent w tworzeniu dramatycznego filmu "Nikt się nie spotkał z moim dzieckiem?", Opowiadając historię kobiety, która straciła młodego syna na safari w Afryce.

Życie osobiste

W maju 1998 Stuart Francuzka żonaty aktorka Catherine Lanas. Para mieszkała razem do 2009 roku, a następnie rozwód. Dzieci w tym małżeństwie nie były. Obecnie Francuzi i Katarzyna są w doskonałych stosunkach, wspólnie posiadają kilka ogrodów zoologicznych w pobliżu Albuquerque, są często znalezione. Stewart jest przyjazny z nowym mężem Catherine, aktorem Grant Shawem.

Jednak po rozwodu Francuzka nie chciała żyć sama, aw 11 czerwca 2011 roku złożyła ofertę aktowi Vanessie Claire Perkins, której łatwo przyjęła. 28 czerwca 2013 r. Para miała córkę, Helen Stewart. Francuski jest zadowolony ze swojego życia osobistego, rodziny i kreatywności w dziedzinie kina nie pozostawia wolnego czasu.

Ostatnio aktor coraz częściej zaprasza do filmów animowanych, ma już na swoim koncie kilkanaście kreskówek. Kiedy Stuart ma wolną minutę, przychodzi do kasyna i siedzi przy stoliku. Mówi się, że aktor jest właścicielem daru w określaniu liczby zwycięskiej kombinacji. Jednak nigdy nie wygrał w dużych, jego premie są tylko kilka dolarów za piwo przez cały wieczór.

Filmografia

Francuski Stuart zagrał w ponad trzydziestu pełnometrażowych filmach. Poniżej znajduje się lista wybranych filmów z jego udziałem:

 • "Do diabła z miłością", 1999;
 • "Zatrzymanie czasu", 2002;
 • "Stargate", 1994;
 • "Obserwacja", 2008;
 • "30 nocy", 2013;
 • "Wyślij je do piekła, Mellow", 2009;
 • "Dzień przeciwnie", 2009;
 • "Zombie Rise", 2012;
 • "Chwała chwały", 1995;
 • "Fleet McHale, 1997; "Broken Arrow", 1996;
 • "Perswazyjny Clooney", 2011;
 • "Muppety", 2011;
 • "Naga kino", 2008;
 • "Pandemia", 2007;
 • "Kaczka", 2005-th.

Obecnie aktor pracuje nad kolejną rolą, która będzie godnym dodania do jego filmografii.