133 Shares 4768 views

Artysta z Japonii tworzy niezwykłe zwierzęta ze zwykłych gazet

Choć większość ludzi kupuje gazety, aby uzyskać świeże kawałki wiadomości, japońska dziewczyna Chiye Hitotsuyama używa ich do stworzenia jej następnego dzieła. Ona nie jest bardzo zainteresowana tym, co mówią media. W jej dłoniach zamienią się w niesamowite rzeźby zwierząt, które wyglądają jak prawdziwe!

Unikalna kreatywność Chiye Hitotsuyama

Dane z gazety Chiye Hitotsuyama wykonane ręcznie. Składa mokry papier w szczelne rurki, ostrożnie popycha ich do siebie, a następnie kleje. W kursie często idą kolorowe gazety. Wykonują bardzo ważną funkcję. Przecież jasne żyły na szarym tle pomagają artystce osiągnąć pożądany efekt barwny i podkreślić kontury rzeźb.

W wyniku żmudnych prac pojawiają się unikalne dzieła sztuki. Wśród nich są czerwone makaki, jaszczurki, a nawet olbrzymie nosorożce! Trudno uwierzyć, że artysta wykonał te wspaniałe rzeźby ze zwykłych gazet, które wielu z nas po przeczytaniu, bez wahania, zostanie wysłanych do kosza! Warto przyznać, że taka sztuka jest wspaniałym sposobem na złą wiadomość w coś pięknego i niesamowitego!