865 Shares 5004 views

Alice Selezneva: aktorka, która gra bohaterkę, nie mógł znieść ciężar chwały

Obecne pokolenie młodych entuzjastów filmowych prawie nic imię Alice Selezneva. Aktorka, która grała rolę, i czy ktoś nie znajomy. I po około trzydziestu lat temu, bohaterka słynnego radzieckiego filmu był idolem milionów nastolatków. Podziwiał, kochał ją, była równa niego. Dziś jego miejsce w umysłach młodych fanów fantastyki wziął Supermana, Spider-Man i inne postacie skomplikowane.

„Gość z przyszłości” – film, który podbił serca młodych

Radzieckie telewidzowie mogli oszacować z pięciu fantastycznym obrazem „Gość z przyszłości” w 1985 roku, kiedy po raz pierwszy pojawił się na ekranie. Zaangażowany strzelanie Pavel Arsenyev, który zastrzelił tylko filmy dla dorosłych odbiorców. Pomysł, aby wypróbować nowy gatunek przyszedł mu do gustu, i postanowił usunąć obraz ruchu oparte na powieści „Sto lat naprzód” pisarz science fiction Kira Bulycheva.

Brak środków na stworzenie scenerii nie zatrzymał się do usunięcia świetny film. Aktorka Alisy Seleznevoy i aktor, który grał Kolyu Gerasimova natychmiast lubił młodych widzów. Ich charyzma i umiejętności aktorskie, wraz z talentem reżysera i scenarzysty, odegrało ogromną rolę w sukcesie obrazu.

niezwykła historia

Film opowiada o tym, jak 11-letni uczeń, który z powodzeniem grał Alosza Fomkin, przypadkowo znajdzie maszynę czasu i dostaje w 2084. Chodzić nieco w przyszłość, chłopiec wrócił do teraźniejszości, ale nie jedynym. Był następnie przez dwa kosmicznego pirata i poważnego i rozsądna dziewczyna Alice Selezneva (aktorka i jej postać miała podobnych znaków) wysłał w 1984 roku.

Cała działka jest skręcona wokół mielofon – przyszłych dostosowań, pozwala odczytać myśli innych ludzi. Urządzenie dziwnego okazało Kola i piraci, którzy mają zdolność do zmiany jego wyglądu, w każdy możliwy sposób starają się zawładnąć nimi, oczywiście, nie dla dobrych celów. Kohl zamierza powrócić mielofon jego prawowitego właściciela Alice, ale utrzymujące się przeszkody uniemożliwiając mu robić.

Jak wybrać Alicja SELEZNEV

Wiele młodych dziewcząt marzących szkolnych odgrywać główną rolę w filmie „Gość z przyszłości”, ale tylko jeden z nich został poproszony Paul Arsenov pomysł, że powinna ona wyglądać przyszła z przyszłości Alice Selezneva. Nazwisko aktorka, idealnie pasuje do tej roli – nazwę Gusiew – Natalię. Nawiasem mówiąc, to była pierwsza rola dziewczyny w filmie.

Natalia pierwszy wybrany do swojej narracji oraz do uczestniczenia w krótkim filmie. Następnie dyrektor „Gość z przyszłości” zauważył jej niezwykłe danych zewnętrznych i umiejętności aktorskie. Pamiętaj wiele pod nazwą Alice Selezneva aktorka Natasha Gusiewa był wewnętrznie podobny do jej charakteru, więc na planie, powiedziała, że prawie nie trzeba było grać.

Nieoczekiwana popularność

Po premierze filmu, aktorka Alisy Seleznevoy stała się sławna. Wokół niego, a potem stłoczyli się w szkole, że nie wolno było przechodzić na ulicy, a nawet w domu nie mogła odpocząć: w celu szpiegowania na nią, chłopcy wsiedli do drzew w pobliżu jej domu, jej dobrze strzeżone pod gankiem.

Natalia nie miała pojęcia, co mogłoby spowodować poruszenie jej charakter, Alice Selezneva. Aktorka, zdjęcie i wtedy oślepiać z prasy, to nie szuka takiej chwały. Była skromny z natury i chwała jej nie zepsuć.

Life After „Gość z przyszłości”

Po wspaniałym meczu w roli nazwy Alicji była Natalia działających w innych filmach. Od pewien odmówiła z tego powodu nie chciała psuć wizerunku ulubionych wielu bohaterek. Podczas gdy w szkole zagrała w kilku filmach, a następnie postanowił szukać sukcesu w innych przedsięwzięciach.

Natalia poświęcił swoje życie dla biotechnologii, pracujący w instytucie naukowo-technicznego. Później został szefem firmy, która produkuje system testowy do diagnozowania chorób zakaźnych. Ona nigdy nie chciała być aktorką, ale jej biologia przyciąga od wczesnego dzieciństwa. Kochała świat przyrody, był zainteresowany w różnego rodzaju robaki i pająki.

Dorosły Alice Selezneva, aktorka, z którego jeszcze nie nastąpiło, a dziś przyciąga uwagę, choć nie są już młodzi fani. Interesujące dla minionej świetności, jest często zapraszany do różnych przekładni, jej wywiad. Już dorosły Natalia zagrała kilka małych ról, ale powrót do kina całkowicie, że nie chce. Widocznie, to pozostanie dla wszystkich niebieskooka uroczy gość z przyszłości, Alisoy Seleznevoy.