195 Shares 3977 views

Co powinien rakieta do tenisa? Jak wybrać rakietę? Profesjonalne doradztwo

Musisz rakietę do tenisa? Jak wybrać dobrą jakość i że to jest właśnie dla Ciebie? Niestety, w świecie nie ma jednego uniwersalnego, który będzie pasował każdego gracza w tenisa. Wiele osób woli kupić profesjonalny sprzęt, chcąc zwiększyć swój poziom zaawansowania. W rzeczywistości, kupując produkt, jesteś w żaden sposób podnieść swoje umiejętności gry, w rzeczywistości każdy rakieta jest skierowany w dowolnym określonym stylu, który może być znacznie różni się od twojej. Jaka powinna być rakieta do tenisa? Jak go wybrać dla siebie?

Wybierając rakietę tenisową

Wszyscy gracze początkujący tenisowe mają wiele pytań. Są zainteresowani czymś, co powinno być rakieta do tenisa. Jak wybrać taki ważny sprzęt sportowy? Jaka powinna być jego waga, wielkość? Kto zbadamy niektóre z atrakcji.

Wybierając rakietę tenisową muszą skupić się na tym, co chciałbym otrzymać. Każda rakieta tenisowa przy zakupie sny wzrost niektórych wskaźników, w tym regulację mocy rzucanie piłki i dokładnością. Przy zakupie sprzętu należy dokładnie zbadać wszystkie szczegóły, łącznie z materiałem, z którego wykonana rakiety do tenisa. Jak wybrać? Co powinienem zwrócić szczególną uwagę? Istnieje kilka gatunków nietoperzy. Na nich zostaną omówione dalej.

Rakieta, zaprojektowany w celu zwiększenia mocy

Takie rakiety używane przez graczy, które dają piłke silną top spin. W tych modelach, deweloperzy zwiększyli wielkości głowy. Waga takiej rakiety tylko przesunięty do głowy i skupia się w strefie strajku, który zwiększa siłę rzutu. Bardzo często można znaleźć w długie rakiety tego typu. Wybrać tylko tych, którzy grają silne Top Spin tej inwentaryzacji, więc potrzebują dużo energii przy stosowaniu.

rakieta Klub

Jeżeli jesteś graczem klasy średniej lub zaawansowane, następnie ten typ jest dla ciebie. Masa takich rakiety są znacznie mniejsze niż profesjonalny, a często nie przekracza 311 gramów. Ich waga jest przesunięty do głowy, co daje im wysoką przy stosowaniu energii. Bardzo często można je znaleźć rozszerzonych opcji. Klub rakiety tenisowe mające na celu zwiększenie sprawności odtwarzacza i średniej mocy do podaży.

profesjonalna rakieta

Modele te są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalnych i zaawansowanych graczy. Ich waga może osiągnąć 370 gramów, to ciężka rakieta. Saldo maksymalnie przesunięte do uchwytu, zapewniając większą elastyczność dla każdego gracza. Profesjonalna rakieta przeznaczona dla większej kontroli. Jednak modele te dają małą pojemność rolki i skupić się na graczy, którzy wkładają swoje własne siły dmuchać. Długość takich rakiety w większości przypadków średnia i tylko od czasu do czasu lekko zwiększona.

Wymiary rakiety

Wymiary rakiety do tenisa może być różna. Każdy gracz wie, że wielkość główki rakiety określa jego pojemność. Ale nie tylko ta cecha, można zaznaczyć tę opcję. Im większa, tym większy obszar boiska, co oznacza, że piłka poza centrum uderza ryzyko błędów żywieniowych będzie minimalny. Każdy gracz wybiera rozmiar rakiety do Twojego stylu gry, ponieważ ta cecha określa Pitch and Putt władzę i kontrolę nad piłką. Także to zależy od manewrowość rakiety na nim. Rozmiar głowy waha się od 426 do 871 tys. cm.

Rakieta do tenisa dla początkujących

Istnieją setki firm w produkcji rakiet tenisowych na świecie. Zakres jest naprawdę świetny i daje prawo do wyboru sprzętu pod wieloma względami. Więc jaką rakietą powinni stosować początkujący? kilka punktów, które należy rozważyć.

Po pierwsze, to jest ciężar rakiety. Jak wspomniano wcześniej, istnieje kilka rodzajów rakiet. Dla początkujących, najlepszego dopasowania rakietą średniej wagi. Jest to około 300 gramów. Te rakiety pomoże Ci zachować manewrowość a także zwiększyć siłę oddziaływania, ponieważ ciężar jest równoważony rakiety w kierunku głowy.

Przerwanie wybór na ciężką rakietę, powinieneś znać wady i zalety tej opcji. Plusy: zdecydowanie zabaw przestrzeń będzie znacznie więcej, a to ułatwi dostawę i odbiór piłki. Zauważmy, a małe wibracje podczas gry, a także moc kołek, który jest znacznie większy niż w przykładach wykonania z mniejszym ciężarem.

Po drugie, sztywność rakiety. Parametr ten zależy od zasilania uderzenia. Przybysze lepiej wybrać moc średnią rakieta. Surowsze rodzaje wymaga wielkiej siły i umiejętności, że niedoświadczony gracz nie jest szczególnie dobrze rozwinięta. W trudnych rakieta ma swoje wady, wśród których główne – duże wibracje na uderzenia.

Po trzecie, obszar obręczy. Im większa rakieta obręczy, tym bardziej ciąg obszar przestrzeni, że najlepszym sposobem wpływa na grę. Takie rakiety umożliwiają produkcję mocniejszych ataków, a także aby lepiej radzić sobie ze skręcaniem piłki. Jednak rakiety o dużej obręczy i są wady, wśród których – krótkoterminowych ciągów serwisowych. Pociągnie to za sobą znaczne koszty.

Po czwarte, długość rakiety. Im dłużej ona rakieta, bardziej potężne ciosy można uzyskać. Ale z powodu tej długości jest dobra okazja, aby złapać piłkę z obręczy, gdy podaż była przykręcona.

Wybór rakiety trudnym. Wszakże nawet zbliża się do specjalistycznych sklepach, mamy do czynienia z trwałymi konsultantów, którzy starają się narzucić nam najdroższe rzeczy, i to jest zbyt długo przechowywać w magazynie.

Rakieta do tenisa dzieci

Wiele światowych producentów rakiet tenisowych Specjalizujemy się w sprzedaży rakiety dla dzieci i młodzieży. Więc co powinno być rakieta do tenisa dzieci?

Wszystkie z nich są podzielone wzrostem dziecka. Oprócz różnic w długości, rakiety tenisowe dla dzieci różnią się materiałem. Tak więc, na przykład najtańsze wykonane są z aluminium, co sprawia, że jest łatwy w obsłudze i poprawia zwrotność dziecka podczas zabawy. Wybór tej rakiety jest dobre, ponieważ dzieci rosną dość szybko, a więc w ciągu roku trzeba będzie zapłacić za nowego ekwipunku. Jeśli Twoje dziecko nie jest już początkującym, jest on zobowiązany do zakupu junior model. Dla dzieci jest rakieta grafitowa. To właśnie z tego materiału sprawia, że praktycznie cały model zawodowych. Są one silniejsze niż aluminium. Należy zwrócić uwagę na pojawienie się rakietą, ponieważ ważne jest, że dziecko lubi robić.

rakiety Babolat

Babolat jest najstarszą firmą na rynku rakiet tenisowych. Produkty tej marki są liczne gwiazdy tenisa. Sama nazwa mówi za jakość produktów. Więc co jest atrakcyjne Babolat rakiety do tenisa?

Od ponad siedmiu lat firma utrzymuje rekord sprzedaży i ma wiodącą pozycję na popularności wśród producentów urządzeń domowych. Mark długo działa tylko na pozytywne strony. Rakiety są tak uniwersalne, że nadają się do absolutnie wszystkich rodzajów gier. Mają równowagi neutralny. Ta marka nie jest na pewno Cię nie zawiedzie w każdej grze. Jakość produktów zawsze była i będzie na wysokości.

Więc rozmawialiśmy o typach rakiet, jak również niektóre z cech, które powinny być brane pod uwagę przy zakupie początkujący produkty tenisowe.

Co rakieta wybrać?

Najważniejszym punktem przy wyborze rakieta tenisowa dla początkujących jest określenie sposobu grania. Dla początkujących jest lepiej wybrać prosty i tani rakietę. W celu poznania, nie trzeba drogiego modelu, ponieważ najpierw trzeba zdecydować się na styl. Po uzyskaniu pewnych umiejętności i doświadczenia będzie pomyśleć o droższym modelu. Ile to rakieta do tenisa? Cena może się różnić w zależności od producenta, materiału i tym podobnych. D. może mieścić się w zakresie 600-700 rubli 10 000-12 000 s. Ceny można znaleźć w sklepach internetowych, a także wyspecjalizowanych działów.

Cieszyć się grą!