692 Shares 7492 views

Olga Govortsova: Biografia i kariera tenis

Pierwsze wzmianki o tenisie stwierdzono w 11 wieku naszej ery. e., na co było wtedy jeszcze nosił pewne podobieństwo do współczesnego tenisa. Następnie tenis miał swoje nowoczesne atrybuty: Piłki, Siatki rakiety. Ale jak w każdym sporcie, to w procesie ewolucji nabył wszystko, co jest w nim obecna jest dzisiaj. Tenis zyskuje na popularności i rozprzestrzeniania się do każdego zakątka świata. A w 1896 roku na letnich igrzyskach olimpijskich, sport był w programie zawodów. Dziś jest jednym z zaawansowanych sportów na świecie, które, oczywiście, ma swoich bohaterów. Na przykład, Monica Seles, Maria Szarapowa, Steffi Graf – sportowców, którzy mają już wyrobił dla siebie, i są one znane na całym świecie. Ale to nie tyle za ich starszych i dzisiejszych młodych ludzi: Gavrilova darii, Govortsova Olga i Belinda Bencic. Dzisiaj, bardziej szczegółowo skupimy się na białoruskiej sportowca Olga Govortsova.

dzieciństwo

Osób mieszkających w Pińsku (ZSRR, obecnie Białoruś) rodzina Govortsova 23 sierpnia 1988 stało radosne wydarzenie: Olga urodziła córkę. Dla rodziców, Olga, Tatiana i Andrzeja, ona jest jedyną córką w rodzinie, ale również mają dwóch synów – Alexander i Ilya. Rodzice dbać o dziewczynie i wieku 6 postanowiła wnieść ją do sportu. Ich wybór padł na tenisa – tak oni, nie wiedząc o tym, określana los córki.

młodzież

Już w wieku 14 lat Olga zaczęła mówić w turniejach zawodowych. Pierwszym z nich był międzynarodowy turniej ITF. Po wzięciu udziału w tych rozgrywkach, w tym samym roku Govortsova Olga został zwycięzcą Orange Bowl. To było po pierwsze zwycięstwo w turnieju ITF w deblu, odbyła się w Ramat Hasharon (Izrael). Govortsova Olga działał w tandemie z Victoria Azarenka. W tym samym turnieju Olga jedzie do końcowego etapu pojedynczego wyładowania. W następnym roku, parę Azarenka-Govortsova wygrał na Wimbledonie.

dorosły kariera

Do roku 2007, w świecie tenisa zaczęła zyskać popularność nazwy jako Govortsova Olga. Tenis dla dziewczynek następnie stał się punktem zwrotnym w życiu, a białoruski lekkoatleta, zdobywając kilka dużych turniejach w młodości, postanowił kontynuować karierę w tenisa dla dorosłych.

W 2007 roku, Olga, dzięki zwycięstwie w singlu w turnieju ITF trafia do top-50 najlepszych tenisistów w jednej kategorii.

W 2008 roku Olga osiągnął w turnieju WTA. Półfinał svol Govortsova z 18. w rankingu izraelskiej Shahar Peer. Białoruski poradzić sobie z izraelskim i dotarł do finału, ale Olga był rozczarowany. Zwycięstwo z dala od jej Lindsay Davenport. Kilka tygodni później Olga Govortsova wziął udział w turnieju WTA podwaja, która odbyła się w Charleston. Kilka nią wtedy był rumuński lekkoatleta Edina Gallovits. W 1/4 Edina Olga i wygrał parę Kveta Peschke – Rennes Stubbs i awansowała do półfinału. 1/2 finału przedstawia duet Govortsova-Gallovits z parą Cara Black – Liezel Huber. W tym konkursie, szczęście było po stronie zespołu białorusko-rumuńskiej. W finale, Olga Govortsova Straciłem towarzysza Katarina Srebotnik i Ai Sugiyama.

Po czterech tygodniach, na Olga Govortsova wziął podwaja WTA turnieju. Firma wyniosła białoruskiego amerykańskiej Jill Kraybs. Para dotarła do finału i wygrał.

Przez Igrzysk Olimpijskich w Pekinie Olga Govortsova zajęło 35. miejsce w światowym rankingu. W singli Olga przegrała w pierwszej rundzie z niepowtarzalnymi Serene Uilyams. W grze podwójnej para Białoruś Govortsova-Kustova osiągnął drugą rundę, tracąc ukraińskie siostry Bondarenko.

finały turniejów

Rok 2009 był dla Govortsova bogate trofea w podwójnej WTA rozładowania. Na turnieju w Guangzhou i Taszkient Olga wygrała WTA Championships 2. Ostateczna rywalizacja w singlu była Kremlin Cup w 2009 roku, gdzie dotarcie do finału, Olga Gvortsova stracony dla sportowca z włoskiego Francheske Skyavone.

W okresie od 2010 do 2015 roku, Olga tylko dwukrotnie dotarł do finału turnieju sponsorowanym przez WTA. Jej najlepszy wynik w singlu w tym czasie było uwolnienie 4. rundy turnieju „Grand Slam”, która odbyła się na Wimbledonie. Na tym turnieju białoruska wpadł na 122-tym miejscu w światowym rankingu singli.

W grze podwójnej w tym okresie zdobyła 8 turniejach WTA. 5 i więcej razy duet z Govortsova dotarła do finału. W 2010 roku zdobył zwycięstwo w Open Championship w Chinach. Govortsova towarzysz stał chiński Zhuang Tszyazhun. W 2011 roku Olga wzięła 24 Światowy ranking w grze podwójnej. Osiągnięcie to był najlepszy w jego karierze. Również w tym roku, pamiętam zespół Białorusi, który zawierał Govortsova, wyjście w II grupie Świat Fed Cup. Jednak w następnym roku zespół stracił swoją pozycję lidera. W 2015 roku duet z Azarenka Govortsova, zdobywając zwycięstwo play-off nad japońskiej pary powrócił do zespołu w czołówce.

Życie osobiste i vnesportivnaya

Olga Govortsova w dzieciństwie wraz z tenisem zaangażowany w gimnastyce artystycznej. Ale kiedy w obliczu wyboru, wolę tenisa. Przez długi czas trenera, Olga był bratem Ilia.

Jako atrakcyjny Govortsova udział w wielu sesjach zdjęciowych. Jeśli nie pracy zawodowej tenisowy, magazyny mody z pewnością mogą być na ich okładki Motto: „Modele Olga Govortsova” Zdjęcia pięknych i utalentowanych sportowców w galeriach są zasłużenie motyw tenisowy. Olga – jest to piękna i wysportowana talent w kruchej istoty.