389 Shares 4853 views

Karmienie tenis stołowy – jedyną rzeczą, która może mieć wpływ na przeciwnika

Dobra gra w nowoczesnym tenisie nie odbędzie, chyba że zostanie uruchomiony z nieskazitelną dostawy.

Atak rozpoczyna się od złożenia

Tenis – bardzo popularny i znany sportu.

Podobnie jak większość innych gier aktywnych sportów, ma znaczące zalety, taki czy inny sposób są powodem, że rosnąca popularność tego sportu na świecie.

Istnieje wiele wykonań rund w tej grze, z których każdy może w pewnym stopniu różnią się od klasycznej wersji, która jest wykorzystywana przez profesjonalnych sportowców.

Niemniej jednak, główne postanowienia pozostaną niezmienione.

Celem każdego gracza jest za pomocą jego rakiety i piłki do stworzenia sytuacji, w której przeciwnik nie może odeprzeć atak na ich połowie. Podjęciem takiego zadania jest warta natychmiast z pierwszej rolki – do zgłoszenia.

Złożenie w tenisa stołowego staje się obecnie jedną z najważniejszych technik atakowanie zarobić punkt naraz. Dzięki niemu działa kick off i skomplikowana budowa ataku na przeciwnika. Typ pierwszy strajk przesądza niż odgrywanie zakończy punktów.

Kanał tenis stołowy może być wykonywane zarówno na prawej lub lewej strony (od strony dłoni i tylnej części rakiety, odpowiednio). Każdy gracz wybiera strategię i praktycznym rozwiązaniem.

tenis stołowy mrugnięcia odnosi się do pojedynczego strajku trakcie którego przeciwnik nie jest w stanie wpływać, bo sam zawodnik rzuca się mu piłkę.

Składanie powinno być liczone. Nie zapomnij o zasady

Zasady składania w tenisa stołowego można podzielić na dwie części: wrzucić technikę piłki i wykonanie bezpośredniego wpływu.

Rakieta nie powinny stykać się z piłką, zanim pokona linię powierzchni stołu i dotrze do końca wiersza.

Celem jest trafienie sposób, aby dostać się bezpośrednio na boisku w ich połowie, a co najmniej raz po stronie wroga.

Kiedy rzuca piłkę z otwartej dłoni, należy odstawić kciuk do boku, przy czym pozostała część szczotki w pozycji rozłożonej, konieczne jest, aby zamknąć szczelnie. Ręka z piłką leżącą na nim powinien znajdować się w przedniej części ciała lub stronie serwera nim. Jest to najbardziej wygodnej pozycji, należy przeprowadzić losowanie. będzie trzeba także pamiętać o to, że pozycja strony w którym piłka została ustalona na poziomie tabeli (nie poniżej), nie przechodzą na kontynuowanie jego tylnej linii i nie było na wierzchu. Jeśli jeden z tych elementów nie zostanie wykonany, tenis stołowy pasza będzie liczony jako nie wykonane zgodnie z zasadami sztuki.

Wysokość, na której piłka jest rzucona w górę, może być dowolna, ale większa niż 16 cm. Ponieważ minimalna odległość umożliwiającą rywal, aby zobaczyć piłkę i odtwarzacz zapewniający posuwu wygody huśtawka, gdy pierwszy pin. Odchylenie od kierunku pionowego toru, w którym kula przemieszcza się w rzucie na nie więcej niż 45 °. Niektórzy gracze udało się lob piłki, co pozwala wykorzystać energię kinetyczną upadku. Niemniej jednak, najważniejsze w procesie, przeprowadza się w tenisa stołowego piłki karmienia jest sama reakcji z rakietą.

Jeżeli wszystkie zasady są przestrzegane, ale piłka złapany w sieci, gracz będzie musiał powtórzyć cios.

Opcje rund

Służy inna:

  • Formularz rakieta i ręce ruch;
  • trajektoria piłki w locie;
  • Kierunek obrotu i temp. topn.

Kanał „wahadło” charakteryzuje ruch przedramienia i dłoni, w której się rakieta, zgodnie z trajektorią przypominający wahadło. Od lewej do prawej – akcja zostanie podjęta za pomocą tylnej części rakiety, po prawej – po stronie dłoni.

Trzeba wiedzieć specyficzne niuanse gry w tenisa stołowego. Składanie Edukacja sugeruje związane z nabyciem umiejętności skuteczności strategii „fan”. Dla niego jest najlepsza prawo-stronne zębatkę.

Ten kanał zapewnia graczowi możliwość nadania piłke dowolny ruch obrotowy. Wszystko zależy od czasu, w którym piłka nawiązał kontakt z rakietą. Może to być okres ruchu:

  • początkowy;
  • średnia;
  • ostateczna.

Pozwoli to określić, jaki kierunek piłka będzie w rotacji:

  • niższa;
  • bok;
  • top;
  • mieszany.

Podczas wykonywania recenzentem dostaw warto oglądać uważnie, aby zobaczyć, kiedy będzie dotknąć piłki z rakietą. Inaczej obliczać typ rotacji piłka zawiedzie.

Neutralny stojak do dostarczenia „fan”

Dostawa „fan” odbywa się w głównym tylko przez dłoniowej stronie rakietą.

Ręka wymagane opisać półkole. Jego wypukła strona powinna być skierowana w górę. „Fan” może być wykonany w kierunku od lewej do prawej. W tej sytuacji, gracz musi być w odpowiednim stojaku. kierunek lewostronny w wykonywaniu zapotrzebowania dostaw z pobytu tenisowego w stanie stawić czoło tabeli. Akcja piłki, jak w poprzedniej postaci paszy, można przeprowadzić w strefie części wstępującej trajektorii. Do tego pasuje, a górnym punktem i na końcu ruchu. To jest określona przez różnych kierunkach obrotu.

Niuanse bazowe

karmienie początek sens wybrać odpowiednią wersję pierwotnego położenia. Ważne jest również, aby zapewnić gotowość tenisa bić poniżej.

Koniecznie muszą ściśle do zegarka, jaki będzie kąt rakieta będzie pochylony w jego interakcji z piłką. Punkt ten będzie używany do określenia dokładności trafienia.

Gra jest bardzo budujące.

Rakiety od różnych producentów w obrębie różnych przedziałach cenowych mogą mieć różne parametry, które z pewnością będą miały wpływ na przebieg gry.

Droższe modele pozwalają wykonywać różne zwody z których jest to możliwe, a nawet konieczne, aby pokonać swoich przeciwników już od pierwszego zgłoszenia.