288 Shares 4730 views

„Międzynarodowa Akademia tenis” w Chimki – prestiżowa szkoła sportowa

W dzisiejszym świecie, wiele różnych dyscyplin sportowych. Niewątpliwie, najbardziej popularne są piłka nożna i hokej na lodzie. Ale nie zapomnij o hobby pierwszego prezydenta Federacji Rosyjskiej – tenis.

dzisiaj tenis domowy

Nawet niektórzy 15 lat temu, że sport nie mają dużo fanów i wielbicieli w Rosji. Jednak czasy się zmieniają. Nowoczesny rosyjski tenis zaczęła zdobywać popularność ze względu na kluby sportowe, takie jak „Tennis Academy” w Chimki. I rzeczywiście, już na poziomie międzynarodowym, nasi tenisiści zajmują jedno z pierwszych miejsc to pokazuje światowym rankingu tenisistów. Rocznie Kremlin Cup w Rosji, która jest również świadczy fakt, że w tenisa dla Rosji przestał być grą z niejasnych i nieznanych reguł. „Tennis Academy” w Chimki gospodarzem znanych tenisistów i tenisistów jak Vera Dushevina, Elena Dementieva, Jewgienij Kafelnikov i innych. Te sportowcy osiągnęli dobre wyniki i wielkie osiągnięcia sportowe na arenie światowej.

„Międzynarodowa Akademia tenis” w Chimki

szkoła tenisa, założony w 2011 roku, został nazwany Akademia Aleksandr Ostrovsky. Dziś, jest to baza sportowa, która spełnia wszystkie nowoczesne wymagania. Ogromny zakres usług, który oferuje zarządzanie szkoły, pozwalając, by stać się jednym z najpopularniejszych otwartych przestrzeni naszego kraju. Oprócz planowanych działań i tenis, „Tennis Academy” w sądzie Khimki i umożliwia wypożyczanie specjalistycznego sprzętu do tenisa.

Wielki sztab szkoleniowy Akademii pozwala klasa podzielić bazę klientów dla doświadczonych i początkujących fanów tenisa.

Urządzenia techniczne Akademii

szkoła tenisa nazwany Aleksandra Ostrovskogo położony jest na terenie Parku Tołstoja i zajmuje prawie 1 hektar ziemi.

„Tennis Academy” Chimki obejmuje 5 „twarde” i 3 sądów -kortov typu „starter” jest całkowicie pokryta. Również wyposażone szatnie, które są podzielone według zasady samiec i samica, dzieci i dorosłych, a ponadto znajduje się VIP-garderoba dla gości VIP i klientów. Na terenie zewnętrznym znajdują się trzy odkryte korty gliny.

Goście i klienci zawsze mogą cieszyć się szkolenie masażu, fitness, bar i sklep, w zakresie, który obejmuje specjalistyczną nosić tenisowe i urządzenia.

Akademia Tenis w Chimki regularnie odbywają się różne turnieje. Aby przeprowadzić je wokół sądy zamontowane trybuny z 200 miejscami.