210 Shares 6895 views

Maria Sharapova Biografia: Życie jest kruche silna dziewczyna

Biografia Maria Szarapowa wzięła początek w mieście Homel, gdzie jej rodzice przenieśli się wkrótce potem urodziła się na Syberii. Jeszcze kilka lat później rodzina była w Soczi, gdzie czteroletniego Maszy i zaczął grać w tenisa. Na jednym z pokazów mistrzowskich kursach w Moskwie dziewczyna szczęście do zapoznania się ze słynnym tenisistka Martina Navratilova, na którym ojciec zaleceń Sharapova przeniesiony z Maryją w Stanach Zjednoczonych, aby żyć i trenować.

Debiut na poziomie zawodowym miała miejsce w roku 2001. Następnie Sharapova Mariya (tenis już w tak młodym wieku stał się jej głównym zajęciem i źródłem dochodu) „poleciał” w pierwszej rundzie turnieju w Sarasota. Rosyjski tenisista trenował w tym czasie przez jej ojca.

Pierwszy poważny sukces biografii Marii Sharapovoy rozbudowany w 2004 roku, kiedy 17-letnia dziewczynka pobity w finale Wimbledonu głównego faworyta – amerykański Serenu Uilyams. Zdobywanie Masza i ostatni turniej WTA, gdzie starszy Williams został pokonany w finale – Venus. Dla Szarapowej, w tym roku został oznaczony przez innego ważnego wydarzenia. Tenisista udało się podbić ósme miejsce w światowym rankingu kobiecych.

Następnie rozpoczął gwałtowne wejście do upragnionego szczytu. Nie, jej droga nie była usłana gwiazdami i diamentami, miałem wiele szkoleń w karierze wielokrotnie urazy i bolesne porażki, ale za każdym razem, kiedy wstał i ruszył dalej. Bo – Szarapowa Mariya. Biografia dziewczęta tak rozległe i bogate, mimo wciąż młodego wieku, pomimo faktu, że jego główne osiągnięcia jeszcze przed nami.

Ponad 10 lat pracy zawodowej tenisowym Masha wielokrotnie udało się wyjechać na mrozie Światowej uznanych mistrzów jak siostry Williams, Ana Ivanovic, Victoria Azarenka, Samantha Stosur, Karolina Voznyatski, Petra Kvitova, Na Li i wielu innych. Dziś jej tyle, aby wygrać turniej czterech Grand Slam (Australia, Francja, Wimbledon i US Open w turnieju) oraz 29 tytułów WTA.

Pomimo napiętego harmonogramu szkolenia i konkurencji, biografii Marii Sharapovoy całkowita masa plotek na temat prywatnego życia dziewczynki. Mimo to, ona jest młoda, piękna, popularna. I, jak to często bywa w świecie sportu i gwiazd showbiznesu często relacje między współpracownikami i odnodumtsev. Biografia Maria Szarapowa wielokrotnie krzyżowane z znanych sportowców. Na razie jest ona w związku z rosnącym gwiazdy męskiego tenisa – Bułgarski Grigor Dimitrov.

Oto ona, jednocześnie krucha i silna dziewczyna Szarapowa Mariya. Tenis od dawna ją do niewoli, była jednym ze znaczeń życia. Dziewczynka często przywieszki, obwiniając nadmiernego przepychu i patosu. To naprawdę słodkie i piękne, ale wszystko, co udało jej się osiągnąć – to całkowicie jej zasługą, a wynik z lat żmudnej pracy. I codziennie trud, przez który nieznaną dziewczyną z syberyjskiego miasta Niagań stał się kandydatem na pierwsze miejsce rankingu WTA. I, oczywiście, biografia Marii Sharapovoy będzie uzupełniała to osiągnięcie.