377 Shares 993 views

Opinie wakacje w tym mieście: Eupatoria

Odpowiedzi o dowolnej lokalizacji geograficznej lub obszaru turyści są często kontrowersyjne, ponieważ, jak to się mówi, „smak i kolor towarzysz nie jest.” Opinie o odpoczynku w Jałcie – nie jest wyjątkiem. Entuzjastyczne ode piaszczyste plaże przeplatają się z filipiki że żadne skały, która jest znana na Krymie; Pochwały i lokalnym zaprzeczeniem taniość twierdzi, że lokalne ośrodki biorą więcej niż na to zasługują. Spróbujmy rozwiązać te sprzeczności i dowiedzieć się, co ta trasa obiecuje krymskiej miasto w zachodniej części półwyspu, położony na wybrzeżu Zatoki Kalamitsky.


Przede wszystkim należy zauważyć, że Eupatoria nie jest w obszarze o nazwie South Coast Krym (SCC). Znajduje się on w stepie Krym, co oznacza, że nie istnieją żadne góry, skały i kolorowe subtropikalny roślinność. Ale nie tutaj i kamyki. Złote szerokie, niekończące się plaże, daje swoim gościom Eupatoria. Reszta, które zbiegają się w opinii pozytywnej oceny plaż będzie więcej i budżet. W przeciwieństwie do małych plaż Jałcie i Ałuszta, bardzo wiele kilometrów plaż Eupatoria kilka wyjątków są bezpłatne dla gości. Są bardzo wygodne dla dzieci: dziecko nie zranić na kamyki, nie zwichnąć nogę i tyle zabawy w piasku do budowy zamków i twierdz.

Plaża sezon przychodzi do Yevpatoria w tym samym czasie, co na południowym wybrzeżu. W maju i wrześniu można dmuchać stepowe wiatr, ale w pobliżu wybrzeża Eupatoria morze jest płytkie i nagrzewa się szybko. Kolejnym bonusem, który, w przeciwieństwie do SCC ośrodków ma Eupatoria ocen zwane uzdrowienie błoto. Traktuje się je głównie chorób układu mięśniowo-szkieletowego i jest bardzo skuteczny w leczeniu dzieci. Na Ukrainie, Eupatoria zwany ośrodek dla dzieci i to widać nie tylko w liczbie sanatoriach i obozach dla dzieci, ale przez liczbę dzieci na ulicach. Dorośli również pomóc lokalnej brud.

Oprócz klimatu i naturalnych atrakcji, Eupatoria posiada historię, która sięga około dwóch i pół tysiąca lat. Kerkinitida w starożytnej Grecji, Gezlev w Chanatu Krymskiego – co tylko pomniki historyczne nie są zaskoczeni podróżnik Evpatoria!

Opinie głównie pełne opowieści o Tekie (klasztor) od derwiszów. Kompleks architektoniczny składa się z korpusu z komórkami i meczetu Shukurlu Efendi tylko z 27-metrowym minaretem miasta z XVII wieku. Innym zabytkiem islamskiej architektury sakralnej jest Meczet Piątkowy (piątek meczet), zbudowany w połowie XVI wieku na rozkaz Khan Devlet Giray I. – Świątynia działa, ale goście dozwolone wewnątrz: kobiety przy wejściu dać szaty i chusty, mężczyźni w krótkich spodenkach są one również poproszony nosić suknię. Nie wspominając już o Karaite kenasa. Karaimi – jeden z najmniejszych narodów świata. Karaimi mają pochodzenie tureckich, ale wyznają judaizm. Ich struktura religijna (kenasa) jest aktywnym świątynia. Eupatoria kenasa – Katedra i Mała – znana z pięknych rzeźb w dekoracji wnętrz. Zabytków chrześcijańskich Warto wspomnieć św Elias Kościół, który przez ponad 100 lat.

Turyści uważają, że, zwłaszcza w porównaniu do ośrodków południowego wybrzeża, trudno jest znaleźć taniej niż miasta Eupatoria. Odpowiedzi na to pytanie jest niemal jednomyślni. Istnieje wiele ośrodków zdrowia i przychodni, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hotele prywatne. Bardzo szeroki wybór zakwaterowania w sektorze prywatnym, ale w sezonie, w sierpniu, ceny mogą być zawyżone ze względu na popyt na mieszkania. Wczasowicze z Ukrainy wolą żyć w sektorze prywatnym, kupując w uzdrowiskach tylko kursovki (przebieg procedur medycznych).

W ostatnich latach, Eupatoria, opinie młodych ludzi na których kilka oddzielnych, wzbogacony licznymi nocnych klubów, dyskotek i innych lokali rozrywkowych. Jest to jednak nadal pozostaje w tyle w Jałta, Sewastopol i innych ośrodków krymskich, a wieczorami na ulicach dość spokojnie.