840 Shares 3417 views

Udane businesswoman Anastasiya Zadorina i jej nowe projekty

Projektant Anastasia Zadorina – to nowa nazwa w świecie współczesnej mody. Debiutancki zbiór w 2011 roku w konkursie „Rosyjska Sylwetka” zrobił duże wrażenie na publiczności i od tego czasu wszystkie pokazy Zadorina odbyła się z wielkim sukcesem. Udane businesswoman, zamienić hobby w dochodowy biznes, szyje luksusowy suknie wieczorowe, w których afiszować wielu rosyjskich osobistości. Jej idealny strój siedzi adorować navka T. Yu Baranowski, A. Saveliev i inne gwiazdy, którzy wybierają ekskluzywność i jakość pracy. Projektant wykonuje wszelkie Siebie szkice, starannie odnoszące się do każdego szczegółu.

Początki kariery i pierwsze zwycięstwo

Anastasia Zadorina (nee szekinah) urodził się w 1989 roku w Berlinie. W wieku 14 lat, ona i jej rodzina przeniosła się do Moskwy i weszła Państwowy Instytut Moskwa, ale fascynacja projektowania dzieciństwo dziewczynka nie będzie działać w ich specjalności. Jeszcze w czasie studiów student uczęszcza courses Wasiliew – znany historyk mody i teatru artysty – i biorąc lekcje rysunku akademickiego. Nastia często odnosi się do studia, gdzie rzemieślnicy szyć rzeczy na jego poszczególnych szkiców.

Przyszła gwiazda nie przeszkadza brak wykształcenia zawodowego, a ona odrzuca swoją pierwszą kolekcję w domu, który jest bardzo podobny Tatyane Mihalkovoy, stworzył fundację „Rosyjska Sylwetka”. Anastasia Zadorina z wielkim szacunkiem dla rosyjskich producentów wspierających dawnych modeli, razglyadevshy w swoim unikalnym talentem, a dzięki jej za wszystko.

Wkrótce piękności pracują włosach zauważyć w konkursie dla młodych projektantów magazynu Grazia, gdzie Anastasia dostaje nagrodę specjalną. Po spektakularnym sukcesie rodziców dziewczynki, są sceptyczni co do wyboru swojej córki, wiedziała, że jej zamiłowanie do mody – to jest bardzo poważna.

nowy kontrakt

Teraz Anastasia Zadorina kierowany nie tylko markę Anastasia Zadorina, ale ZA Sport, który w 2017 roku stał się oficjalnym dostawcą form dla naszej olimpijskiej drużyny. Firma pracuje już z klubem siatkówki „Dynamo”, lotnisko Wnukowo, wygrało przetarg na budowę urządzeń rosyjskich sportowców. Specjaliści firma prowadzona przez Nastia szyje produkty w dużych ilościach dla swoich klientów i działa w trybie bardzo intensywne.

sukcesy bizneswoman

„Moda na mnie – to jest biznes, a zatem ich produkcja załadować do maksimum i Moja firma zajmuje się ręcznie sukienki i odzież sportowa oraz odzież ochronna dla górników i ochroniarzy.” – mówi Anastasia Zadorina wesoły. Projektant, którego biografia jest pełen udanych projektów biznesowych, dokładnie zna cały proces tworzenia każdą rzecz podejmuje decyzje o zakupie pożądanej tkanki, jest zaangażowany w sprawozdaniu finansowym.

Nie ukrywam, że w takim tempie, że nie mamy czasu na kreatywność „Projektanci nie wyciągać od rana do nocy, nowa kolekcja, oni rozwiązać problemy z najemców, kupujących, na ich barkach spoczywa zadanie wybrać nić pożądanego odcienia, i nie należy zapomnieć o umowy i płacić rachunki. "

Nowy format pracy

Lubi pracować w formacie studio, który został otwarty pod koniec 2016 roku na szóstym piętrze hotelu „Ukraina” ( „Radisson Royal Moskwa”). Codzienne spotkania z ulubionymi kupujących przynieść pozytywne emocje, a ona czuje wpływu. Utalentowany urody do każdego klienta jest indywidualne podejście, biorąc pod uwagę wszystkie życzenia. Wszelkie ulubioną rzeczą może się zmieścić na rysunku za darmo. Ale butik, otworzyć kilka lat temu w centrach handlowych, Anastasia Zadorina uważa rentownych historie.

Nieobecność prowokacji i wstrząsający

Jednak obecny nie tylko suknie wieczorowe i sportowej. W 2013 roku wprowadził nową kolekcję o nazwie Romantyczny rock, który jasno przedstawić ducha romantyzmu i pokazał na zewnątrz odzieży miejskiej od futra i skóry. Prace projektantów, eksperymentować z wystrojem i materiałów, to jest niemożliwe, aby znaleźć coś prowokacyjne i surowy. Biznes pani myśleć o tym, czy możemy wyposażyć wybitnych zbiorów zużycia w prawdziwym życiu, to uznaje się, że produkuje wiele tkanin na ubrania. Rozwija szkice wydruki, hafty biżuterii używa drogich kamieni brazylijskich i japońskich koralików i cekinów kupić sukienki osobiście w Paryżu.

Elegancja i kobiecość

Nastya jest przekonany, że główną bronią kobiety – to elegancki i ekstrawagancki i wulgarnych sukienki Let innych projektantów. Widzi trend w modzie na agresywne szczegółów, ale ona nigdy nie ubrane w tym stylu, bo nie widzą siebie w ten sposób. Jej nowa kolekcja wiosna-lato 2017 – to wcielenie lekkości i przejrzystości. Śnieżnobiałe sukienki harmonijny wygląd z elementów projektu, srebra i złota kolorów.

Udane zdjęcie Anastasia Zadorina którego ostatnio często pojawiają się w kolorowych czasopismach, rozpoczęła swoją kolekcję biżuterii i szczęśliwy, gdy kobiety klienci proszeni są o odbiór pełnego obrazu – nie tylko strój, ale również akcesoria. To daje rady nie gonić modę i wybrać stroje, które wykraczają i podkreślają indywidualność osoby, a często tworzy nową suknię, razem ze swoją przyszłą kochankę.

trochę osobisty

Właściciel kilku firm i restauracji „Dzielnica Łacińska” Anastasia Zadorina, biografia, która rozwija się bardzo dobrze, był żonaty, ale rozwiedli się, a były małżonek nie wspomina w żadnym z licznych wywiadów. Ona jest wspaniała marka matka dziecka, która ukrywa nadmiar uwagę mediów. Jak by Nastia nie był zajęty, zawsze wstaje o szóstej rano do jej pierwszego syna widział, a nie niania.

Wygląda jak dama

Anastasia Zadorina – projektant tworzy stroje, gdzie można wybrać się na każdej nocy i poczuć najpiękniejsza. Ona stwierdza z żalem, że rosyjskie Couturier małe luksusowe suknie wieczorowe, a brakuje w naszych kobiet. Lubi styl złotej ery Hollywood, aw dziełach mistrzów, każdy przedstawiciel płci pięknej wygląda jak prawdziwa dama.

Nastia nie podoba androgyniczny model i unisex rzeczy, bo uważa, że nie powinien wyglądać jak człowiek, a nawet w dobrze skrojonym garniturze spodni każda pani poczuje się seksownie i elegancko.