577 Shares 4923 views

Anastasia Myskina: biografia i życia rodzinnego (zdjęcia)

Znany rosyjski tenisista Anastasia Myskina jest zaszczycony Mistrz Sportu, pierwsza rakieta z Rosji i byłego druga rakieta świata. Od 1998 roku jego nazwisko znajduje się na liście 500 najlepszych tenisistów na świecie, aw 2003 roku – w pierwszej dziesiątce. Anastasia Myskina w całej mojej karierze zdobył dziewięć singli i dwa dwuosobowe turnieju WTA. W 2004 roku został zwycięzcą turnieju „Grand Slam” i weszła do historii światowego tenisa jako pierwszy rosyjski sportowiec, który zdobył puchar. Od 2007 Anastasia zaczął starać się jako prezenterka telewizyjna w programach takich jak „Nasza futbolu” i „Powiedz mi, co się stało?”

Anastasia Myskina. Biografie sławnych sportowców: dzieciństwo

Urody, prezenterka telewizyjna, aktorka, dobrze, słynny tenisista Anastasia Myskina urodził się w 1981 roku, w dniu 8 lipca w Moskwie. Kiedy miała sześć lat, rodzice zabrali Nastya w sekcji tenisowej klubu sportowego „Spartak”. Tak dostała się do sportu. Jej pierwszym trenerem był Rouse Islanova – matka Marata i Dinara Safina. Nawiasem mówiąc, Dinara z nią przez wiele lat związany ciepłe i przyjazne stosunki, które trwają do dzisiaj. Tutaj ze swoim pociągiem i innego rosyjskiego tenisowym Celebrity – Elena Dementieva. Wraz z nim stosunki Nastia było chłodniej, ponieważ często musiał być rywalami i walczyć o najlepszych miejscach.

Aleja do sławy

W 1998 roku siedemnastoletnia letnia Anastasia Myskina stał się członkiem zespołu tenisowego Rosji. W rok później, była w stanie wygrać swój pierwszy pojedynczy turniej. To było na Sycylii w Palermo. Natychmiast po tym, dostała się na liście 500 najlepszych tenisistów na świecie. Kolejne 4 lata, ona pewnie podszedł do celu, aw 2003 roku została uznana za jedną z 10 najlepszych tenisistów na świecie, a także pierwszej rakiety Federacji Rosyjskiej.

W 2004 Anastasia Myskina umocniła swoją pozycję i wygrał turniej „Grand Slam”. To było po zwycięstwie nad swoją długoletnią dziewczyną Elenoy Dementevoy w French Open „Rollan Gaross”, a kilka miesięcy później zdobyła Puchar Kremla. Ten rok był najbardziej udany w karierze dla niej. Anastasia Myskina stał się drugim graczem na świecie i oficjalnie uznany mistrz od wersji ITF świata. Nastya była jedyną kobietą rosyjski być przyznany ten tytuł.

2005 – rok porażką

Ale w 2005 roku, a wręcz przeciwnie, był to rok niepowodzeń dla niej. Wszystko zaczęło się od tego, że jego matka była chora na raka Anastasia. Zdenerwowany z powodu choroby mojej matki, słynny tenisista nie mogła skupić się na swojej grze i stał rzadko pojawiają się w turniejach międzynarodowych. W wyniku tego, że wypadł z listy „10 najlepszych graczy”. Podczas tego roku, była po prostu kolejny udany turniej. W tym roku z powodu fatalnej skandalu Myskina opuścił drużynę narodową.

Początki kariery prowadzące

W 2006 roku, podczas French Open mistrz Anastasia Myskina wykonane nieprzewidywalny ruch, który zachwycił wszystkich – poddał się bez walki. Potem powiedziała, że chce zakończyć karierę i idzie w telewizji jak ołów. Zaczęła prowadzić program sportowy „Nasz futbol” na kanale NTV. Po dwóch latach w „domu” Nastya pojawił się w programie „Powiedz, co się stało?” To nie był już sportowa skrzynia biegów, a teraz talk show o ludzkich relacjach.

Pomagają widzom rozwiązać ich problemy, ona Nastya nie mógł zrozumieć jego. W tym okresie, miała dwóch nieudanych powieść. Ponadto, tenis dał Młoda kobieta odpoczynku. Tęskniła jej ulubiony sport tak szybko poszedł na kanale NTV-Plus tenisowy komentator. Anastasia uczestniczyła również w serialu „Ice Age”, dowodząc, że tenisista na ramieniu jazdy na lodzie.

życie osobiste

Nastya Myskina przez pewien czas miał poważny związek z odtwarzaczem klubu tatarskiej Aleksandrom Stepanovym, ale w niczym to poważny związek nie przelewa. Potem zaczęła romans z kapitanem drużyny CSKA Kości Korneev. Tu, między młody był o wiele bardziej poważne, a oni planował poślubić, ale ich zaangażowanie, ze względu na pewne okoliczności, nie powiodła się.

Po pewnym czasie, Nastia zaczęli spotykać się z właścicielem firmy „VOLGABURMASH” Sergeem Mamedovym – syn ambasadora Rosji do Kanady. Wkrótce zaszła w ciążę iw 2008 roku urodziła swojego syna Eugeniusza. Sergey i Nastya zaczął żyć w małżeństwie cywilnym, a nie były w pośpiechu, aby zalegalizować ich związek. Pomimo tego, że dziewczyna w 2010 i 2012 roku urodziła dwóch synów, George i Pawła. mąż Cywilnego Anastasii Myskinoy był zadowolony i spłodził trzech wspaniałych chłopców bohaterów. Rodzice byli również zadowoleni z tej pary, wnuki dorastają i uczynić z nich zadowolony.

Dzieci Anastasia Myskina

Bycie matką trzech małymi synami – nie jest łatwym zadaniem. „Aby być mistrzem – dużo łatwiej niż podnoszenie trzech synów” – mówi były mistrz świata tenisa. Dla Nasty dzieci są dziś na ziemi, najważniejszym miejscu, dobrze, to jej mąż. „Niech Siergiej wybacz, ale to jest to” – mówi młoda matka zabawy.

Różnicy między jej chłopców w wieku około dwóch lat. Starszy żona jest już 6 i uczęszczał przygotowawcze klas szkolnych. On dobrze wie, że bardzo dużą najbliższym czasie do szkoły, i że nie był mecz dla dwóch najmłodszych braci, jednak może walczyć z nimi, ponieważ z niektórych zabawek. W rzeczywistości, kiedy Jenny nie ma w domu, George i Paul wyprodukował podział majątku i wszystko jest przeciągnięty z powrotem do swoich pokoi. Eugene jest także zaangażowana w sekcji tenisowej, natomiast Nastya powiedział, że był zawodowym tenisistą nie powinno być, i że nie jest to dobry zawód dla mężczyzn.

Po urodzeniu dzieci „trzykrotny” matka sobie sprawę, że jej zachować kształt jest konieczne, aby ponownie uprawiać sport: basen, siłownia, itp Trenerzy mówią, że czasami przychodzą do niego w hali Anastasia Myskina z dziećmi i zacząć robić wszystko razem … Spójrz na to – przyjemność.

kariera trenerska

Dziś Nastia jest trenerem. Jednak uważa się, że podczas jego pracy z zawodników już w pełni aktualny, nie uważa się za trenerem, który mógłby prowadzić swoją uczennicę od 6 lat, aby zakończyć. Kolejna rzecz – zawodnicy, którzy byli w stanie wejść do drużyny narodowej. Kto potrzebuje pomoże to rady, ale do pełnego treningu nie był dla niej.

„Głównym ludzie”

Najnowszy transfer, który jest wiodącym Anastasiya Myskina, zwany „głównych ludzi”. Jest bardzo blisko w przyrodzie Nastya, bo tu chodzi o dzieci. Kto, jeśli nie kobieta, która urodziła trzech synów, aby przeprowadzić transfer. A imię jej więcej niż symboliczne: dzieci – to jest najważniejsze, ważne osoby w naszym życiu. Niech małe, aczkolwiek kapryśna i niegrzeczny, ale one zdobić nasze życie.

Anastasia Myskina niesportowe nagrody

Istnieje wiele znanych sportowców sportowe nagrody, że naprawdę zasługuje. Niemniej jednak, że otrzymał wiele innych prestiżowych nagród. Tak więc, w 2005 roku, za osiągnięcia zdobył „Olympia”. W 2009 roku został odznaczony Orderem Przyjaźni Narodów. Od 2011 roku, Anastasia jest członkiem Hall of Fame Tennis Rosji.