555 Shares 8724 views

Czy jesteś znudzony? Oto, co można zrobić w ciągu następnych 5 minut

Jeśli jesteś znudzony, nie dać się i tracić czas. Nadal można być produktywny człowiek! Nawet pięć minut wystarczy, aby poradzić sobie z wieloma wyzwaniami. Oto lista pomysłów, które pomogą Ci wypełnić w 5 minut.


Pisać listy do zrobienia

Trwać pięć minut, aby upewnić się, że lista przypadków – to jest bardzo ważne dla produktywności. Ale lista nie powinna być tylko zadanie dla dnia, warto nagrywania i cel mają być realizowane przez kilka tygodni lub nawet miesięcy. To pomoże ci zapamiętać swoje priorytety. Jeśli masz wolną chwilę, przejrzyj listę i myśleć o celach. Jeśli twoje działania nie przynoszą do jego realizacji, może trzeba coś zrobić! Zaplanuj pozostałe godziny dnia sukcesem.

Złóż zamówienie

Jeśli zawsze mieć pod ręką listę małych zadań łatwiejsze do wypełnienia w chwili nudy, gdy na pierwszy rzut oka, szczególnie mając nic do roboty. Jednym z najbardziej udanych pomysłów zostaną czyszczenia! Prawdopodobnie masz półkę, która wymaga uwagi. Weź szmatę i pięć minut nie tylko pozbyć się nudy, ale także przed kurzem.

Myśleć o następnym zadaniu

Jeśli trzeba odwiedzić warsztat, potrwać kilka minut, aby przedstawić go w szczegółach. Co trzeba zrobić, aby przejść płynnie? Pomyśl o tym, co mówią i robią, wyobrazić sobie reakcję innych. Jeśli rasplaniruete jak odbyło się spotkanie, twoja podświadomość będzie lepiej przygotowany i będziesz wiedzieć, na co zwracać uwagę i czego się ignorować. Stosując tę metodę do najważniejszych rzeczy w drugiej połowie dnia, Ty też ulegają poprawie produktywności – położył plany łatwiej powodzeniem realizować!

Aktywności fizycznej

Jeśli aktywnie poruszać się co najmniej pięć minut, będziesz musiał stawić czoła poważnym zastrzyk energii. Ludzie są zazwyczaj zbyt wiele siedzieć przy biurku. To zmniejsza żywotność! Wolna minut wspinać i spacer. Można zrobić przysiadów, pompek i ćwiczenia rozciągające, a także zachować w hantlami stacjonarnych.

przeczytaj artykuł

Zarejestruj folder z artykułów, które chcesz przeczytać, i zabrać go jednym na głupawy czasu. Dzięki czemu można uzyskać przydatne informacje w czasie, które mogłyby być spędzony na próżno. Stwierdzając interesujący materiał nie będą przyjmowane do czytania na raz – za każdym razem po prostu odłożyć aż wolnej chwili.

Rozmawiać z innymi

Zamiast przeglądu zapisów przed spotkaniem, aby komunikować się z kolegami o swoich planach na weekend. Psychologowie uważają, że najbardziej efektywny zespół – ten, gdzie jest komfort psychiczny, który jest ze względu na zdolność rozumienia siebie bez słowa. Ucząc się lepiej słuchać i pokazać swoją uwagę, można wiele osiągnąć. Nawet jeśli stoisz w kolejce, tym razem może być wydane na rozmowy – tak przywiązany przydatnych kontaktów.

Złóż zamówienie w gazetach

Pięć minut wystarczy, aby się papiery na biurku. Opóźnienie czasu pracy w jednym stosie wszystkie dokumenty, które trzeba uporządkować pliki, a w wolnym czasie będą mogli zrobić je wszystkie naraz. Jeśli pracujesz z dużej liczby dokumentów, należy utworzyć schemat organizacji i posortować na grupy, aby radzić sobie z każdym po kolei, a nie rozprasza i nieustannie staramy się zacząć od nowa wszystkie na raz.

kogoś zadzwonić

Szybki telefon do rozmowy do znajomego lub krewnego, aby pomóc Ci pokazać swoje uczucia. Po prostu pokazać, co myślisz o osobie, która pomaga być dobrym przyjacielem lub bliskiej osoby, a nie wymagające imponującą ilość czasu lub wiele wysiłku.

Podlewanie

Najprawdopodobniej regularnie zapomnieć o pielęgnacji roślin w pomieszczeniach. W wolnym czasie, aby dać im trochę uwagi. Sprawdzić stan gleby w doniczce iw razie potrzeby podlewać roślinę. To nie wymaga wiele czasu, ale zazwyczaj jest to zbyt łatwo zapomnieć, więc opłaca się poświęcić chwilę bezczynności.

Sprawdź swój e-mail

Nie reagują na każdy e-mail, gdy tylko je zdobyć. Zamiast czekać, kiedy nie będzie trochę wolnego czasu – będzie w stanie poradzić sobie z wszystkich wiadomości naraz. należy spełnić przy wygodnym dla Ciebie, a nie innych. Ten przepływ pracy pomoże Ci zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność bez rozpraszania przez e-mail w ciągu dnia.

jak nuda

Oprzeć się pokusie, aby wyciągnąć telefon i dać sobie pozwolenie, aby myśleć o niczym. Będziesz zaskoczony, jak wiele pomysłów może przyjść do głowy, jeśli nie starają się rozpraszać się przez e-mail. Czasem trzeba dać sobie trochę nudzić. Jeśli nigdy nie opuścił swoich telefonów od świata w ogólności straciłby dobry pomysł. Czasami dobrze jest po prostu dać sobie przerwę i nie specjalnie czynienia, jeśli tylko na kilka minut.