218 Shares 8631 views

„Dobra lokalizacja” (restauracja): menu, opinie

Do tej pory przemysł catering tak szeroko rozwinięta, że każda osoba może wybrać spośród obfitości restauracji w jednym, że spodoba mu się najbardziej. Jednakże, nawet jeśli ten wybór często nie jest łatwo znaleźć jego „dobre miejsce”. Restauracja – jest to miejsce, w którym spędzamy najbardziej przyjemnych chwil jego życia, spotkać się z przyjaciółmi, aby świętować rocznice i wesel, imprez firmowych.


Dziś chcemy mówić o tym, gdzie można zrelaksować się w Sankt-Petersburgu. Dokładniej, to będzie o „dobre miejsce” – restauracja, która rozpoczęła się niedawno, ale już zdobył miłość i uznanie obywateli. Pracuje od prawie 3 lat, więc nowy trudno nazwać. Jednak nawet dzisiaj są tacy, którzy ją odkryć dla siebie w pierwszej kolejności. Dzisiaj mówimy o menu i rozrywki, które są oferowane tu dla gości. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy tutaj ze swoją rodziną.

ogólny opis

„Ładne miejsce” – to mała restauracja, więc zanim głównych świąt trzeba rezerwować miejsca z wyprzedzeniem. Jednak pokój jest tak przytulny, że poczujesz się jak w domu. Można tu po pracy lub w dzień wolny, smaczny posiłek lub po prostu filiżankę kawy. Jednakże, istnieje tak wiele pokus, które ograniczają kawa będzie bardzo trudne. „Ładne miejsce” – rodzina typu restauracja, ze zrównoważoną kuchni wnętrz i wynalazczego. Dzięki stworzeniu, nacisk położono właśnie na gości z dziećmi. Zasadniczo, wszystkie dzieci uwielbiają Kuchnia włoska, makarony i pizzę, a także gry i zabawy. Jest ona określana nachylenie kuchni włoskiej i piękny wygląd pokoju dziecka. Nawiasem mówiąc, jest także twórcą dużej rodziny, który, zdaje się, i odgrywa pewną rolę.

Idziemy do środka

Restauracja „Dobra lokalizacja” (Glider, 59), jak wszyscy bez wyjątku. Tutaj przestronny hall płynnie w otwartej kuchni, gdzie można bezpiecznie obserwować pracę kucharzy. Sama hala jest także bardzo niezwykłe, ogromne, luksusowe, ale nie ciężki, ale wręcz przeciwnie, powietrze. Podium i balkon nadać mu patynę gentility, a niektóre dane (szydełkowane abażury i poszewki na poduszki na poduszkach) – specjalną atmosferę.

Restauracja „Dobre miejsce” (St. Petersburg) został stworzony ze szczególną miłością, każdy szczegół przemyślane do drobiazgi. Wszystkie meble wykonane na specjalne zamówienie i indywidualnych wzorów. Dlatego wnętrze wygląda tak wyjątkowy. Wykończenie jest wykonany głównie w ciepłych odcieniach, tu i tam drewniane stoły i krzesła twarde. Pojawienie się w restauracji był przytulny, ale bardzo elegancki. Podkreśla wszystkich gości, bez wyjątku. W okresie letnim jest taras, który może pomieścić do 40 osób. W upalne dni, wielu woli pozostać na otwartym powietrzu, i doskonałe oświetlenie pozwoli Ci spędzić najbardziej przyjemny wieczór.

Co wybrać

Jeśli chcesz cieszyć się wspaniałe potrawy, należy odwiedzić restaurację „Dobre miejsce”. Menu jest tutaj bardzo duża, ale nie przeładowany. Użytkownik jest dość łatwe do dokonania wyboru, zwłaszcza jeśli prosi o pomoc do kelnera. Wystarczające przekąski, dania gorące i zimne, a oferowane są luksusowe desery. Duży wybór oryginalnych receptur sprawia, że menu żywy i niezapomniany.

naczynia do serwowania wyposażone są w jasnych i oryginalnych pomysłów. Restauracja „Dobre miejsce” w „Montpensier” urzeka i zachwyca swoich potraw. To nie będzie spróbować nigdzie indziej. Jak spojrzeć na to, aby spróbować ravioli z grzybami z kremem truflowym i pianką? Brzmi świetnie, ale smakuje wyśmienicie. Królik nogę z puree słodkie ziemniaki, stek z łososia z atramentem mątwy i ogromną liczbę znakomitych potraw, które nie pozostawi obojętnym.

funkcje menu

Nie ma innego dobra cecha, która odróżnia „dobre miejsce”. Restaurant wdzięcznych klientów regularnie gromadzi na dania sezonowe. sugestie. Zwykle to lato i jesień, kiedy pojawia się menu potrawy z produktów sezonowych. Te jagody i grzyby, warzywa i orzechy, ryby z ziołami.

W restauracji znajduje się specjalny obszar, kawiarnia, gdzie można pójść z dziećmi do jedzenia. Tutaj lokalne kucharze oferują wyśmienite kanapki i rogaliki i kanapki. Tu rozpoczyna specjalną ofertę dla najbardziej ruchliwych. To jest lunch biznesowy, którego koszt jest bardzo atrakcyjna, od 350 do 400 rubli.

napoje

Po obiedzie nadszedł czas na desery. W kompaktowej lista bar zestawionych wina kluczowych stanowiskach, ma inny piwo i alkohole. Jednak to nie jest najważniejsze. Tutaj można podziwiać wspaniały likier z własnej produkcji. Specjalnie dla tego projektu opracowali linię koktajli, że był zaangażowany w profesjonalnej marki barmana. I tam są opcje dla każdego smaku i koloru, alkoholu i dzieci. Co byś powiedział, gdybyś zrobić oszałamiającą mieszankę whisky i likierów, wielkie lody, masło orzechowe i śmietany? Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony. A dla dzieci istnieje domowy sok wiśniowy i galaretkę, kakao i gorącą czekoladę.

Wyciąg z menu

Jeśli chcesz zaplanować obiad, to na pewno jest przydatna fragment z menu:

  • Ciabatta z ziemniakami śmietaną i groch, zielonej cebuli i szprotów będzie kosztować 170 rubli.
  • krewetki tygrysie z kremem awokado i oliwkami – 390 rubli.
  • podpis danie, sałatka z pieczonej wołowiny – 290 rubli.
  • Oszałamiająca filet z kaczki z puree z dyni – 320 rubli.
  • Świetna pizza – 390 rubli.
  • Twaróg i ciasto jagodowe – 190 rubli.
  • Domowe lemoniada – 230 rubli 0,5 litra.

Jak widać, koszt jedzenia tutaj jest dość rozsądne, zwłaszcza, że mówimy o restauracji bardzo dobrym poziomie. Wszyscy goście podkreślali, że okazja, aby spędzić wspaniały wieczór dla 1500-2000 rubli, nie można z niego korzystać. Co szczególnie zadowolony, że jesteś z resztą rodziny w jednym miejscu, rodzice mogą monitorować rozrywkę swoich dzieci, ale wszyscy w tym samym czasie będzie on zajęty przez ciekawej sprawy. Jest to zapaliła się pomysł i twórca tej restauracji, szef dużej rodziny. Realizacja projektu odbyła się w 100%, teraz jest ulubionym miejscem wypoczynku dla większości rodzin w Petersburgu.

Poznaj weekend z rodziną

Ideal – jest restauracja "Dobra lokalizacja" (Glider, 59). Aby dostać się tutaj jest łatwo z dowolnego miejsca w mieście. Personel restauracji zwraca szczególną uwagę na weekend. Tutaj jest duża liczba działań, z których każdy jest przeznaczony dla konkretnych odbiorców. Prowadzą bezpośrednie transmisje piłki nożnej, i bardzo często te dni w pokoju dużo, nie tylko mężczyźni, ale także kobiety, które mają z wielkim podnieceniem ukorzenia dla swojej ulubionej drużyny. Jak miło uważaj na swoje ulubione gry na filiżankę pysznej kawy.

Jednak to nie tylko rozrywka. Wieczorami często organizować projekcje filmowe. Tematów priorytetowych rodziny, komedii i poezji.

W restauracji całej rodziny

Nic dziwnego, że jest ustawiony jako rodzina. Nie trzeba patrzeć z kim zostawić swoje dzieci, aby spędzić trochę czasu razem. W piątki, soboty i niedziele od 15 rano do późna w nocy w przedszkolu pielęgniarka pracuje. Ona opiekuje się dziećmi, pojawia się na nich gra, tak aby dzieci prowadzić czas nie jest gorszy niż ty.

W dni powszednie pielęgniarka nie działa, ale w sali gier transmisji bajki, są ekscytujące projektanci i wspaniały koloryt. Bardzo często małe dobrze grać w opiece nad starszymi dziećmi, dając rodzicom pełną swobodę.

Opinie użytkowników

Po przeanalizowaniu odpowiedzi, możemy stwierdzić, że restauracja jest naprawdę bardzo dobre. Ludzie, którzy odwiedzili tutaj raz, nie tylko wyrażają zgodę i kompletne zachwycają doskonałą kuchnię i obsługę. Regularne odwiedzających powiedzieć, że jeśli chcesz zamówić noc i nie martwić się o jakość usług, nie wahaj się skontaktować się z nami tutaj. Opinie setki zawierać podziękowania dla wszystkich pracowników za doskonale zorganizowanego wypoczynku. Takie opinie są drogie. Restauracja w dni powszednie od 10:00 do 23:00, a od piątku do niedzieli od 10:00 do 00:00. Tu czekają na każdym nastroju i każdego dnia tygodnia.