455 Shares 6568 views

Aktor Siergiej Zhigunov: filmografia, życiorys, życie osobiste

Oligarcha, tramp, wojownik, awanturnik, fałszerz – trudno znaleźć obraz, który nigdy nie próbuj na Sergei Zhigunov. Filmografia gwiazdy kina rosyjskiego obejmuje ponad 50 filmów fabularnych i seriali telewizyjnych. Wszystkie role „podchorąży” nie można wyliczyć nawet najbardziej oddanych fanów. Zhigunov odbyła i jako producent, jego wysiłki ujrzała światło z wielu fascynujących obrazów. Co wiemy o tym człowieku?


Sergei Zhigunov: Biografia gwiazdek

Miasto aktor Rostów nad Donem, gdzie się urodził i wychował, datę jego urodzenia – 2 stycznia 1963 r. Daredevil – opisuje siebie jako dziecko, Siergiej Zhigunov. Biografia „podchorąży” potwierdza te słowa. Dobry student chłopca Siergiej nigdy w swoim dzienniku często spełnione dwa i trzy, zawsze brakowało lekcji. Żartuje, że Zhigunov ułożone razem z przyjaciółmi, często prowadziły do przerwania zajęć. Raz został nawet wyrzucony ze szkoły.

Aktor Zhigunov okresie dojrzewania nie wiedział, jak wybrać zawód. Jednym z głównych hobby Man była muzyka, on doskonale grał na gitarze przez jakiś czas i był jednym z uczestników zespołu szkolnego. Sergei przyciąga również archeologia, jeden czas, myślał nawet odnosić się do tej części swojego życia. Poza tym, on lubi czytać, interesuje różnorodnych gatunków literackich.

Nikolai Karachentsov – człowiek przez który postanowił zostać aktorem Sergei Zhigunov. Biografia aktora mówi, że to pragnienie przyszedł do niego po widział spektakl „Lenkom” artystów teatru, był wstrząśnięty Karachentsova grę. To co uczyniło go po szkole, aby stać się uczniem słynnego „Pike”.

Pierwsze kroki do sukcesu

Choć nadal w „Pike” zaczęli zachowywać Zhigunov. Filmografia gwiazda zaczęła z serialu „uroczyście nagrywania”, w którą otrzymał w 1983 roku niewielką rolę Svechin żołnierza. W tym samym roku, Siergiej grał trudny nastolatek Andrew, stałym konflikcie z innymi, w dramacie „winnym”. Fani aktora powinien zwrócić uwagę na historyczną projektu TV „Dwa huzarów”, który został wydany w 1984 roku. IT Zhigunov Ułanów grać Cornet Ilin. Jego postać – młody grabie, wciągająca hazard i wszystko tracąc dużych sum.

Oczywiście, nie można nie wspomnieć w 1987 roku, w których opinia publiczna dowiedziała się o istnieniu takiego wspaniałego aktora jako Zhigunov. Filmografia Sergei uzyskał obraz „Naval kadetów przodu!”, Rozsławione przez wszystkich, którzy wystąpili w nim. Dostał obraz Aleksandra Belova – odważny, przystojny, wspaniały przyjaciel i wierny rycerz, zawsze gotowy do pomocy wspaniałą damę. Zhigunov wspomina z przyjemnością, jak poświęcił dużo czasu na opanowanie sztuki szermierki i jazdy. Nie zachmurzone jego pamięć, nawet szkody poniesionej podczas fotografowania.

Co ciekawe, film „Vivat, kadetów!”, Wydana cztery lata później, w której pojawiła się także aktor, nie był w stanie powtórzyć sukces poprzedniego paska.

żywy rola

Trudno nazwać najlepszy obraz i serialu, w strzelaniu który uczestniczył Siergiej Żygunow. Filmografia „podchorąży” zawiera wiele udanych projektów. Niezwykły charakter aktor grał w fantastycznym obrazie „The Witches Cave”, opublikowanej w 1990 roku. Jego postać Bruce – dzielny wojownik, nieustraszony uczeń galaktyce. Zawsze pamiętał wentylator Henry Gringo, którego obraz on zawarty w „Hearts of Three” w 1992 roku. Charakter – awanturnika, który pochodzi ze starego rodu, uroczy widzów cechy takie jak pasji i wdzięku.

On okazał się być dobroduszny Hrabia Kokonnasom nie chcą zrezygnować przyjaciela w potrzebie, w „Królowej Margot”, przebiegły biznesmen pępek w „Księżniczka i Bean” love fałszerza w dramacie „kill the Night”. Oczywiście, jest to niemożliwe, aby zapomnieć i Shatalina z „My Fair Niania”. Jeden z ostatnich obrazów z jego udziałem – dramat kryminalny „Raz w Rostowa”, w którym aktor ucieleśnia obraz KGB-dur.

rodzina

Oczywiście, nie tylko fani zastanawiać, kto i gdzie grał Siergiej Żygunow, osobiste życie gwiazdy i przyjmuje do wiadomości publicznej. Jego pierwszą żoną była aktorka Vera Nowikowa, którą poznał na planie „Szansa” w filmie w 1984 roku. Decyzja o ożenić się kochać po kilku miesiącach randek. Faith urodziła dwie córki Anastasia Sergey i Maria.

W 2007 roku aktor zostawił żonę do kolegi z serii „My Fair Nanny” Anastasija Zaworotniuk. Jednak ich związek trwał krócej niż rok, Zhigunov powrócił do wiary.