625 Shares 1216 views

Sztuka zarządzania czasem, że trzeba się uczyć do 20 lat

umiejętności zarządzania czasem wskazane, aby zdobyć jak najszybciej. Wcześniejsze dobre nawyki są tworzone, tym lepiej, aby odnieść sukces. W niniejszej publikacji prezentujemy uwagę aspektów organizacyjnych, w których pożądane jest, aby dowiedzieć się, gdy jesteś poniżej 20 lat. Jeśli martwisz się o utraconych możliwości, nie rozpaczaj. Zacząć zarządzać czas nigdy nie jest za późno.


Użyj planera kalendarza i dzień

Mając na uwadze wszystkie regulacje zidentyfikowane przypadki uznaje się nieskuteczne. Człowiek zawsze coś przegapić. Dostosowanie się ludzi sukcesu, którzy codziennie korzystają z kalendarza dla tych celów. Można odejść od znanych do starszej generacji form odręcznych i uciekania się do bezpłatnej aplikacji na urządzeniu mobilnym. Po raz pierwszy nie będzie zbyteczne obejmują powiadomienia e-mail. Przypomnienia o ważnych sprawach może być bardzo przydatna.

Szanować potrzeby organizmu we śnie

Spać siedmiu do dziewięciu godzin dziennie – nie jest luksusem, lecz koniecznością. Człowiek pozbawia się dobrym reszta pochodzi krótkowzroczne. W rezultacie organizm może iść na strajk. Wtedy zapominamy o produktywnej pracy lub szkoły.

Sporządzenie cotygodniowy przegląd

Jednym z najlepszych nawyków zarządzania czasem jest kompilacja cotygodniowy przegląd. Aby rozpocząć, trzeba przejść przez następujące etapy:

  • Skorygować wpisy kalendarza z ostatniego tygodnia i porównać je do bieżącej notatki. Skupia się na złożonych problemów wymagających większej uwagi.
  • Zaznacz pole e-mail i przynieść pocztę przychodzącą do zera.
  • Przejrzyj swoje globalne cele w roku przejść w swoich planach na następny tydzień.

Ta prosta taktyka, która wpływa na trzy czasy, pomoże lepiej zaplanować harmonogram i nauczyć się uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

Planuje osiągnąć cztery godziny rzeczywistej pracy

Kierownicy dużych projektów często opierają się na fakcie, że podwładni nie mogą być owocne dla stu procent czasu pracy. Jeśli masz standardowe dni pracy osiem godzin, prawdopodobnie tylko połowa tego czasu będzie produktywne. Wszystko inne zostanie zwrócona na spotkaniach z partnerami, odpowiadając korespondencji lub innych czynności związanych z pracą. Wskazówka: Zaplanuj swój dzień tak, że najważniejsze wydarzenia zostały zaplanowane na pierwszą połowę dnia, kiedy nie są zmęczeni.

Całkowicie skupić się na jednej rzeczy

Wielozadaniowość jest antonim wydajności i bardzo rozrzutny w przyrodzie. Można osiągnąć doskonałe rezultaty w przypadku wybrania tylko jednej czynności naraz. Błędem jest sądzić, że wielozadaniowość pozwoli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Jest takie powiedzenie, nie na próżno. Po każdym wielkim biznesem, takich jak indywidualnej pracy z klientem, można dać sobie trochę wytchnienia jako rodzaj nagrody.

Oddzielnie podkreślić cele strategiczne

Duże firmy płacą za strategiczny rozwój dużo pieniędzy. Nowe pomysły, aby promować swój produkt, sposoby na obniżenie kosztów produkcji i innych ulepszeń niezwykle ceniony właścicieli firm. To dlatego musisz nauczyć się jak rozwijać twórcze podejście do rozwiązywania problemów. Ostatnia godzina pracy jest uważany za martwy okres pod względem wydajności. Dlatego poświęcić ilość czasu badania na pulpicie lub montowane na komputerze aktualizacje.

Przeprowadzenie dużych projektów, dzieląc je na etapy

Inną ważną umiejętność ludzi sukcesu jest zdolność do prowadzenia dużych projektów. Wyobraźmy sobie, że zostałeś powołany kurator dużej konferencji firmowej, która odbędzie się w ciągu sześciu miesięcy. Po pierwsze, nie wiem za co złapać. Dlatego preparaty przerwa na nadchodzące wydarzenie na pewnym etapie. Przenoszenie stopniowo, krok po kroku, to na pewno, aby osiągnąć cel. Nie zapomnij, aby uczyć się od ludzi, którzy pracowali nad podobnymi projektami wcześniej. Ich porady będą bardzo mile widziane.

Zainstalować tylko trzy priorytety na dzień

Na początku dnia nie jest łatwo wymyślić listę spraw, składający się z dziesięciu elementów. Jednak twoja praca może kolidować z działaniem siły wyższej, takich jak połączenia telefoniczne lub nieplanowanej audiencji u szefa. Wtedy twoje plany mogą zawieść, a poczujesz się jak nieudacznik. Dlatego planie tylko trzy priorytety na cały dzień. W celu utworzenia użytecznego zwyczaj przeznaczyć najważniejsze, trzeba ćwiczyć prowadzenie magazynu pięć minut. W wyznaczonym czasie, będzie koncentrować się na najważniejszych rzeczy, które muszą się wydarzyć w życiu.

Efektywne delegowanie zadań

Wybrani specjaliści i skutecznych menedżerów mają zwyczaj do delegowania zadań. Pomaga to lepiej skupić się na pracy. Skuteczna delegacja podzielona jest na głównych etapach: Opis zadania i czasowych; wyjaśnienie zleceń upoważnionych osób, monitorować proces wdrażania.

Delegat prac domowych

W ciągu 20 lat, wiele osób ma czas na naukę i pracę. Dlatego nie ma absolutnie nie ma czasu na prace domowe. Staje kariera – bardzo trudny okres. Nie ma nic złego w tym, że w domu będzie służyć osobę odpowiedzialną za. Dobrze, aby utrzymać ubrania w porządku, można korzystać z usług pralni chemicznej.

Aby poprawić sobie zrobić przegląd przeszłości

Najgorszym sposobem wykorzystania czasu jest powtarzać błędów z przeszłości. Nasz czas jest ograniczony, więc nie spędzić go na próżno. W związku z tym, warto zapoznać się z rezultatów projektu i nawyków pracy na bieżąco.

Tak więc, na przykład, można śledzić drobnych błędów (takich jak regularnie odprowadzane smartphone) i pracować, aby je wyeliminować (kupić ładowarkę w biurze). Wszelkie takie drobiazgi uniknąć wielkich rozczarowań w przyszłości.

Określić jasne terminy zadań

Nie mając przed oczami jasny harmonogram realizacji projektu, trudno jest utrzymać porządek. Duch ostateczne działania, zbliża się gdzieś na horyzoncie, relaksuje i sprawia, że myślisz, że jest jeszcze dużo czasu. Wskazówka: planowanie zadań z małym marginesem. Jeśli zamówiłeś dostawę projektu w piątek, do czwartku, trzeba ją zakończyć. Więc masz trochę czasu na sprawdzenie działania.

Użyj sprawdzoną wydajność systemu

Nie jest konieczne, aby wyważać otwartych drzwi i pochodzą z własnych aspektów zarządzania czasem. Zamiast tego, należy zwrócić uwagę na sprawdzonych i renomowanych źródeł, takich jak książki Davida Allena „Getting rzeczy w porządku”. wprowadzić również comiesięczne zwyczaj, aby rozpocząć naukę jakiś nowy proces poprzez czytanie dobrych książek.

Dać czas na relaks osobistego

Kiedy jesteś całkowicie skupiony na wynik, nie jest łatwo zapomnieć o odpoczynku i relaksu. Jednakże, jeśli harmonogram zostanie uzupełnione przyjemnej aktywności, będzie można uniknąć tego zjawiska, które nazywane jest „spalony w pracy.”

Praktyka przerwy w ciągu dnia

Również pomóc zwiększyć wydajność zwyczaju robienie przerw w ciągu dnia. Naukowcy doszli do wniosku, że siedzieć w fotelu przez osiem godzin na raz jest bardzo szkodliwe dla zdrowia. Pracownicy wiedzy trzeba wstać i powoli chodzić co godzinę przez 5-10 minut.

uniknąć nieefektywności

Na początku kariery staje się pracownik bierze na wszystkich zadań, nawet jeśli nie są one skuteczne. Z tego nawyku trzeba zostawić na czas. Nie przyniesie świętego szefa lub współpracowników, nauczyć się mówić nie i pokazać siłę charakteru w czasie, gdy jest ona potrzebna.