600 Shares 4612 views

7 nawyków punktualny kobiety

Jesteś uwięziony w błędnym kole: obudzić się późno, spędzają zbyt dużo czasu, żeby się ubrać, a ostatecznie pojawić się w biurze o wiele później kolegom? Dodać do tego złego nawyku raczej wyjątek niż regułę i uzyskać kontrolę nad codziennej rutyny z kilku prostych wskazówek dla oszczędności czasu. Nie wahaj się, punktualny zarówno zawodowych i osobistych relacji uprości swoje życie.


Planować na strój

Wybierz suknię wieczorem do następnego ranka. Więc nie tracić cennych pięć minut rano, to nie ma sensu, podchodząc rzeczy w szafie i stara się zrobić kilka kombinacji. Należy również podkreślić, że w góry wiele opcji korzystna strój do „awaryjnego” przypadku, gdy nie masz czasu na wybór ubrania.

Zacznij oddzielną małą torebkę szczegóły

Jeśli masz tendencję do częstego zmienić torbę zachować podstawowe w oddzielnej małej torebce, aby nie patrzeć na nich każdego ranka. Tak będzie obniżyć swoje szanse zapomnieć klucze do domu, portfel lub nawet gorzej, telefon.

Wybierz szczególne miejsce w szafie buty dla biura

Zorganizować miejsce na buty, które nosisz do pracy wyłącznie na jednej półce szafy. Z tego powodu nie trzeba codziennie rano przebrnąć przez serpentynami górskich i trampki do biura, aby znaleźć buty.

Przechowywać dekorację, którego używasz na co dzień

Kupić mały podajnik lub pole do codziennej biżuterii, takich jak kolczyki, bransoletki i zegarki i umieścić je gdzie można łatwo znaleźć to wszystko. Nigdy nie przechowuj naszyjnik, początkowo nie zamykając zamek, inaczej będziesz spędzać zbyt dużo czasu próbuje ją rozwikłać.

Spróbuj poklepać wszystkie rzeczy na weekend

Wszystkie bluzki i sukienki powinny być eliminowane z wyprzedzeniem, tak, że rano, gdy idziesz do pracy, trzeba tylko umieścić je. Jeśli również umyć pranie w weekendy, trwać 15 minut, aby prasować je wszystkie na raz, więc nie trzeba to zrobić w ciągu tygodnia.

Uporządkowane włosy w nocy

Przygotuj włosy na przyszłość włosy przed pójściem do łóżka. Na przykład, można spleść warkocze tworzyć loki w stylu lat 70-tych, lub po prostu użyć suchego szamponu dać jej świeży wygląd. Ten krok pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas, kiedy będziesz mieć czas na pracę.

Gotować własne kawę

Warto zrobić kawę w domu, zamiast czekać w ogromnej kolejce w kawiarni w godzinach porannych. Dodatkowo, śniadanie może być gotowane w godzinach wieczornych do pracy zanim nie trzeba tracić czasu na niego. Dodatkowym bonusem: ta rada pozwala ponadto zaoszczędzić pieniądze!