439 Shares 6212 views

Dziennik dekompresji wideo BLUBOO D1 – najbardziej ekonomiczny smartfon dwukomorowy!

Ostatnio rozmawialiśmy o zbliżającej się premierze BLUBOO D1. A teraz, w końcu możemy zobaczyć, w jaki sposób urządzenie będzie wyglądać w skrzynce, która ukazała się w związku z oficjalnym wideo z rozpakowywania.

BLUBOO D1 – dla tych, którzy szukają stylowego i budżetowego smartfona

Model BLUBOO D1, oczywiście, wygra swoje serce, głównie ze względu na koszty, ponieważ jest to dość demokratyczna cena urządzenia z dwoma kamerami. Przy cenie 60 $, smartfon dodaje wiele opcji przy zakupie tych, którzy szukają miejsca na miły i urządzenia budżetu z podwójnym kamery na tylnej ściance.

Ale oprócz tego korzyść, istnieje kilka innych rzeczy, że nowy smartfon będzie mile zaskoczony. Na początek, jest to dość nietypowe – urządzenie posiada elegancką i stylową metalową obudowę wykonaną z jednego kawałka stopu aluminium samolotów. Elegancki telefon wygląda na gładki, dzięki precyzyjnego cięcia z CNC, ale model zapewnia bardzo wygodny chwyt i nie wypaść z rąk. Poza aparatem selfie D1 będzie miał wpływ miękkiego światła dla poprawy efektów świetlnych, a nawet swoją cerę, a także będzie miał wskaźnik powiadomienia.

Inne cechy nowego urządzenia: Urządzenie z procesorem wyświetlania HD 5 cali działa na quad zegara o częstotliwości 1,5 GHz, wyposażonego w 2 GB pamięci RAM i 16 GB wewnętrznego, który rozciąga się karta 8 PL 256 MP tylną głównego aparatu połączonego z dalszym 2MP czujnika, tak jak z przodu kamery 5 cr OS i ma Android 7.0 nugat.

Po obejrzeniu filmu, znajdziesz dość standardowe zawartość pakietu, tylko z kablem USB, ładowarka, karta gwarancyjna i instrukcji. I, oczywiście, sam telefon.

Zobacz na własne oczy:

Wszelkie interesujących części BLUBOO D1 można sprawdzić wchodząc na oficjalnej stronie: http://www.bluboo.hk/product/bluboo-d1#1