761 Shares 9964 views

Sony Xperia V: sprzężenie zwrotne. Sony Xperia V: Smartphone. Sony Xperia V: telefon

Smartfony są symbolem nowoczesności, a wiele z nich nie można wyobrazić sobie bez nich życia. O Sony Xperia V został wydany pół roku temu, które w tym czasie szybko stał się flagowym modelem. Co zasłużył opinie? Sony Xperia V – jeden z tych smartfonów, które w ciągu dwóch kolejnych lat konsekwentnie pod drzewka. Już sam ten fakt świadczy.


pokaz

Składnik ten jest często nagradzani wyróżnień. Mając to wszystko wielka komórkowy: 4,3 cala, 1280 x 720, który w tym czasie był uważany za bardzo dobry wskaźnik, a smartfon nie wygląda dziś anachroniczne. Użytkownikom naprawdę lubią Sensor opcji na obiektyw, przez który wyświetlacz ma znacznie ulepszone kątach widzenia. Technologia BRAVIA ENGINE 2 Mobile, która w tym modelu jest doskonała, sprawia, że obraz jest bardziej realistyczny. Wielu kupujących powiedzieć, że to było przyczyną tej opcji jest zakup, ponieważ jakość obrazu, więc nie było żadnego z konkurentów.

wilgoć

Dokładniej, ochrona nie tylko przed wilgocią, ale także kurzu. Opcja ta zdobyła liczne wyróżnienia. Sony Xperia V – gadżet, który można bez obaw zabrać na plażę. Posłowie podkreślają, że nie można bać się dostać w deszczu; telefon może leżeć kilka godzin w piasku, ale nie pył dostanie się do wnętrza organizmu. Jeśli smartfon bałagan, można go łatwo umyć dokładnie pod bieżącą wodą.

LTE

Sony Xperia V – jest pierwszym modelem z dobrze znanej japońskiej firmy, która w pełni wspiera pracę rosyjskich sieciach LTE. To może funkcjonować w następujących zakresach: I, III, V, VII i XX. Pamiętaj, że zawsze trzeba specjalnej karty SIM. Wielu kupujących długo kłócili się ze wsparciem technicznym, bez niuansów tego pojęcia.

Mała sztuczka

Doświadczeni użytkownicy nie otworzył możliwość, która w zwykłej instrukcji nie udokumentowany. Wprowadź kombinację * # * # 4636 # * # *, LTE tylko można umieścić w ustawieniach, co powoduje, że urządzenie przechodzi w doskonałym punkcie dostępowym. Jeśli jesteś w dużym mieście, gdzie istnieje już sieć czwartej generacji, nie przegap okazji, aby doświadczyć wszystkich jego zalet!

Zwłaszcza ta funkcja jest cenna dla tych, którzy często są w podróży służbowej.

projekt

Ten element również zdobył dobre opinie. Sony Xperia V w tym czasie nie było na próżno się bestsellerem. Nawet dzisiaj, konsumenci często zwracać uwagę na jej piękno. Wklęsła pokrywa wygląda świeżo i niezwykłe, porównując przychylnie do jednostki ze stosu podobnych płaskich „cegiełek” zalane dziś na światowym rynku. Ponadto, doświadczeni miłośnicy gadżetów zauważyli, że jest to wersja tego modelu stała się kamieniem milowym, z którego Sony całkowicie opuszczony przycisków na panelu przednim: od chwili, gdy są w pełni przeniesione bezpośrednio do wyświetlacza.

Jednak zmniejszenie liczby przycisków nie zawsze zachwyca klientów. Niestety, z powodu zaniku mechanicznych przycisków aparatu teraz trzeba użyć ikonę aplikacji na ekranie, w wyniku zupełnie nie uda się zrobić dobre zdjęcie. Złącza są również mało – microUSB i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Właściwie, to smartfon Sony Xperia V różni się od swoich rówieśników, którzy są często również port HDMI.

Oczywiście, wszystkie są chronione przez czapki, że wiele też nie lubię: z czasem wpadł i dziewczęta skarżą się, że ze względu na swoją gęstość, czasami złamać swoje paznokcie. Jednak, aby każdy jego własne. Jeśli ciągle spędzać czas na łonie natury, to te cechy są w żaden sposób nazwać wady.

Potężny fin aluminium na obwodzie korpusu dodaje nie tylko pewien smartphone uroku, ale również sprawia, że znacznie silniejsze. W każdym razie, to zdobył znakomite recenzje: Sony Xperia V może spaść od przyzwoitej wysokości, ale w przypadku nie będzie żadnych pęknięć ani głębokich rys.

wnętrzności

Co dziwne, ale wielu nabywców przez długi czas i nie miał pojęcia, że jednostka przejmowana zabezpieczony przed wilgocią. Stub jeszcze o tym, co nie znaczy, że były one w przedpotopowych Samsung X100. A pod maską, to wygląda całkiem zwyczajne.

To właśnie w tym, że leży główny „trick» Sony Xperia V: przegląd pokazuje, że jest – tylko dekoracyjną powierzchnię, a wszystkie «wnętrzności» są chronione przez stałej płyty przed wilgocią. Ponadto, tylna pokrywa przechodzi bordyurchiku uszczelkę gumową, która jest wiarygodnym barierę dla zanieczyszczeń i kurzu.

charakterystyka

Na pokładzie tego typu smartphone ma najmocniejszy w linii chipie: Qualcomm Snapdragon S4 8960, pracując razem z dwurdzeniowym procesorem 1,5GHz częstotliwości, krait. Oczywiście, 1 GB RAM już kilka małych, ale nie ma interfejsu użytkownika lub w hamowaniu nie skarży się. Pamięć wewnętrzna ma 8 gigabajtów. Obsługuje także karty Micro SD o pojemności do 32 GB.

Dzisiaj bateria nie jest wystarczająco jasno – 1750 mAh, ale doświadczeni użytkownicy mówią, że mała ilość jest równoważone przez właściwe ustawienie trybu gotowości, co pozwala zaoszczędzić czas pracy baterii i pieniądze nabywców. Ustawienia fabryczne, tak, że najbardziej „zaostrzyć” nie potrzebuje niczego.

miękki

Następnie dowiedzieć o Sony Xperia V: przegląd powinien być kontynuowany, mówiąc o składniku oprogramowania telefonu.

Początkowo sprzedawany Android 4.0.4, ale do wersji data może być aktualizowana, a producent jest tradycyjnie charakteryzuje się długim wsparciem dla swoich gadżetów. Ponadto, Sony Xperia V, firmware jest trochę stary, teraz ma kilka nieformalnych własnych modów, w tym łatwo wybrać własną rękę.

Doświadczeni użytkownicy wskazują, że jest to pierwszy smartfon, w którym spółka jest poważnie odszedł od tradycyjnego przeznaczenia w przyciskach menu.

Więc, przycisk Menu został zastąpiony przez widget klikając na który nazywa się lista ostatnich uruchomionych aplikacji. Ta decyzja nie była podyktowana wszelkich wewnętrznych działów w firmie, a głównymi wymaganiami „Android”. Kontrowersyjna decyzja, ale prawie wszystko dość szybko przyzwyczaić. Najprawdopodobniej jest to spowodowane charakterem OS Sony w czasie i wolałoby zrezygnować z pomocy przycisków mechanicznych.

Jak już zostało powiedziane, charakterystyka istniejącego „żelazo” jest zupełnie wystarczające dla wygodnej pracy i odpoczynku. Nic nie spowalnia lub zawiesza. Ten telefon Sony Xperia V różni się od wielu dzisiejszych modeli.

Predefiniowany zestaw aplikacji

Cieszę się, że w tym wieku, kiedy każdy trochę znacząca firma tworzy swoją własną powłokę dla „Android” (prawie zawsze powoduje chęć „carry”), wciąż istnieją firmy, które są dostosowane do personalizacji umysłu. W każdym razie, własny interfejs Sony nie tylko żyli tu od czterech lat, ale ma też sporo fanów. Ponadto, użytkownicy są zadowoleni z predefiniowanym zestawem aplikacji na smartfony firmy.

Oczywiście, istnieją wszechobecne Facebook, przyzwoity zestaw gier i innych programów rozrywkowych. Wybór dobra: Nic irytujące, a wszystko pójdzie dobrze z typowych narzędzi „Android”.

ciekawostki

Interesujące jest to, że ten konkretny producent w tym czasie zaczął aktywnie promować Play Movies and Play Books. Tak, tak, Sony rzeczywiście pionierem decyzję Google, aby zacząć sprzedawać nie tylko aplikacje, ale również inne treści. Na przykład użytkownicy w jednym czasie entuzjastycznie czytać wolne od Puszkina, Gogola, Dostojewskiego. Jednak dla tych książek pisarzy nie trzeba zapłacić aż do teraz, ale w innych przypadkach nie są wolne przejścia do zapoznania się z produktem.

Tak więc, Sony Xperia V, którego cena wynosi 10-11 tysięcy rubli, to nadal doskonały kandydat na prezent. Niekoniecznie Nowy Rok – ten telefon będzie mile widziane w każdej porze roku.